Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

motiv
29. nov 2013

@leonie777 ano chapem ta, chces hop alebo trop, ale je zbytocne rozmrazit vsetko ked ti vlozia max. 2 ak sa spravne rozmrazia. Tie zvysne romzrazene potom zlikviduju a to je skoda, mala by si este jeden KET a keby to nevyslo tak potom od zaciatku dalsie IVF na inej klinike. KET mozes absolvovat s mensim casovym odstupom ako IVF. Ja mam zamrazene 4, dam si vlozit 2, dufam, ze 1 sa ujme. Moze sa stat, ze sa poskodia pri rozmrazovani a tak mi rozmrazia aj zvysne dve a uz nebudem mat nic keby nevyslo toto KET. ANo je to moje 1. KET po neuspesnom IVF teraz z oktobra. Ak mi to nevyjde, tiez pojdeme na druhe IVF na inu kliniku, ale nielen za to, ze maju evidentne slabe vysledky, ale nepaci sa mi ani pristup. Viem, ze zazrak na pockanie nikde nebude, ale aspon osobnejsi a starostlivejsi pristup by som uvitala

leonie777
29. nov 2013

@motiv uplne moje slova 🙂 nie sme jedine v nazoroch na GF ... jedine zeby ket vyslo, tak ich budem chvalit doneba 🙂 s tym rozmrazovanim je to ako pises, ale nemam chut chodit tam na dalsie ket, ked sa rozmrazia vsetkych 6 dobre, tak aj tak som rozhodnuta, dat vlozit len 2 nalepsie a dalsie sa daju este mrazit aj po PK, takze fakt idem na rezim, ze bud alebo ... akurat som pociatala ms v decembri zeby som zacala uz pripravu na ket, ale vychadza mi to blbo 19.12. ms ak pride na 27 den a to by mi vysiel 14 dc na 1.1. a vklad tym padom hned prvy januarovy tyzden a to neviem ci uz robia ... pockam na @majkulik ako sa ona rozhodne po konzultacii buduci tyzden 🙂 chcem ist do toho zasa s nou 🙂

majkulik
29. nov 2013

@dasa118 bolo by dobre, keby ste tam boli obaja, neskor potom je uz na nom, ci ta bude doprevadzat, ale na tych uvodnych nech radsej je. Porozprvate sa a potom vas objednaju na vysetrenia, kv tomu aby zistili kde a aky je problem a potom sa uz vezes 🙂

majkulik
29. nov 2013

@motiv dakujem za info, drzim palceky aby to dobre doapdlo

majkulik
29. nov 2013

@leonie777 neblbni, tak vela ta stalo,aby sis a dopracovala k zmrzlinkam a ty ich chces zahodit kv ludskej blbosti!! a nenarazam na financie (aj ked tie su tiez neprehliadnutelne).

majkulik
29. nov 2013

@leonie777 ty si zlatusik. rozmyslli si to s tym rozmrazenim. KET je menej narocne pre organizmus ako dalsie kolo IVF! ja mam strach, ze mne mrcha pride opat 22. takze budes vopred, a potom sa budem ja vypytovat teba 😀 ale keby nam to vyslo uplne na den to by bola aka parada. . .

motiv
29. nov 2013

@leonie777 neboj urcite robia, vsak bubaky im nedovolia mat volno 😀 Urcite robia aj medzi sviatkami, pojdes na kontrolu na 13. den 31.12.
Mne vychadza KET ako dobre ratam 16.DC na sobotu 14.12. Ja uz moc neverim ani reciam, zevkladame vam to naj embryjko... vsak to hovoria kazdej a nemame sancu to overit

motiv
29. nov 2013

@majkulik dakujem, aj ja drzim palce!

donatela
29. nov 2013

Ahojte dievcata, som nakukla a vidim, ze sa bavite o sviatkoch v gf. Neviem ako tento rok, ale minuly rok uz nepracovali nejaky den - dva pred stedrym dnom a zacali az 7.1. Aj sestricky mi vraveli, ked som bola na iui okolo velkej noci, ze jedine Vianoce si naozaj drzia a vtedy nepracuju... Ked pojdete na nejaku konzultaciu v decembri, urcite vam to uz budu vediet povedat ako to bude tento rok...

donatela
29. nov 2013

@leonie777 ked som bola na konzultacii pred ket ja, dr. sice pripustila, ze E sa moze znova zmrazit, ak by som trvala na vklade 1E a obe by boli super. Ale kvalita toho emryjka sa opatovnym zmrazenim a rozmrazenim zasa znizuje. Zmrazene su po dve E v jednej slamke a podla toho rozmrazuju. Ak mas nepar, tak mozu by v jednej slamke 3E. Rozmrazuje sa cela slamka...

motiv
29. nov 2013

@donatela fuha... 😲

motiv
29. nov 2013

maju uz na stranke oznam ako maju otvorene cez sviatky!

leonie777
29. nov 2013

@majkulik ktovie ako to bude aj s mojou ms, teraz prisla skorej a uvidime, co bude dalej 🙂 ked sme este take prehormonovane, tak by sme mohli skusat aj dovtedy a zazraky sa deju 🙂 nejdem to silit cez sviatky, to by bolo o nicom, keby som sa zasa sustredovala len na ket ... uzijeme si to teraz a januar to roztocime 🙂 podla toho co mi @donatela pise, ze ako su emb mrazene, tak zrejme nebudem spekulovat a budem respektovat postupne rozmrazovanie ... snad su medzi nimi tie prave, co u mna zostanu 🙂

majkulik
29. nov 2013

@leonie777 asi tak, suhlasim s tebou. este ze si prisla k rozumu!!!
http://www.gyn-fiv.sk/ambulancie/ordinacne_hodiny/

leonie777
29. nov 2013

@majkulik JO 😀 priviedla si ma k rozumu 🙂 z ordinacnych hodin vyplyva, ze mozno by sme to dali aj cez sviatky teda, co hovoris ty? rozhodni sa po konzultacii, ja som tomu naklonena na januar, ale ak pojdes do toho, tak ta nenecham v tom samu predsa len 🙂 aj ked pocitam ako pocitam, este by som asi silvestra naposledy zapila 🙂

majkulik
29. nov 2013

@leonie777 uvidime, co povedia v utorok, budeme mudrejsie. my ideme na vianocne sviatky mimo BA, ale este nevieme, kde budeme silvestrovat. Ci sa vratime sem alebo ci zostaneme na chalupe. vsetko sa rozhodne na zaklade informacii z uorka a samozrejme ako sa dohodneme my dve. len aby nam to narovnako vyslo. 😀 stretneme sa na vklade a pojdeme to zapit? 😀 😀 😀 😀 😀

majkulik
29. nov 2013

@leonie777 zartujem, pojdeme rovno do postielky, do kludu

dasa118
29. nov 2013

@majkulik Urcite pojde somnou 🙂 a dakujem za odpoved

dasa118
29. nov 2013

@blcha76 dakujem za odpoved... no, buduci tyzden sa tam pojdem mrknut a objednam sa, nech do Vianoc stihneme aspon uvodnu debatku. A uvidim ake vystrenia este budu chciet, pretoze moj gyndo mi povedal, ze ked nieco budu potrebovat - moze mi aj on urobit, asby som vela neplatila. Tak uvidime 🙂

leonie777
29. nov 2013

@majkulik vies ze s tebou maximalne suhlasim 🙂 pockam si na tvoju konzultaciu, nebudeme tam predsa chodit dvojmo 🙂 s kym ides na pokec? (s muzom, to viem) ale ku komu? 🙂 utorok budem netrpezlivo ocakavat tvoje navrhy 🙂 potom spracujem mojho muza 🙂 inak uzit si aspon trocha lyzovacku, kym sa dame tehotne do kludu, neni odveci 🙂 stale mi to sebecky vychadza na ten koniec januara 🙂

leonie777
29. nov 2013

@majkulik cooo? este aj do postielky spolu? 😀 moja sup do postielky s muzom co ked motyka vystreliiii, idu plodne dni 🙂 alechemiku pijes? ja teraz nic 🙂

guginenka
29. nov 2013

ahojte dievcata, vsetkym vam drzim palce. baby co idete na KET uz vas vidim s dvomi dialnicami na tehu teste. nijako inak to nemoze dopadnut. 😎 😎
@dasa118-tak ako dievcata pisali, bud si niekoho vyberies alebo ta k niekomu priradia. za prvu konzultaciu sa neplati, ak mozes zober si so sebou vsetky lekarske spravy a tak. aby mal konzultujuci lekar/ka co najviac informacii. a urcite chod aj s manzelom. objednajte sa tak aby rano urobili manzelovi spermiogram a potom by ste isli na konzultaciu. mi sme to tak urobili a bolo to tak lepsie, lebo hned sa nam k tomu lekar vyjadril. manzela pre istotu este poslal dr. k urologovi, aby sa nahodou na nieco nezabudlo. bolo to sice na cely den ale stalo to. je toho vela ale da sa to. ono to tak zlozito vizera ale nie je. ak mas nejake otazky tak pis ale hlavne sa pytaj aj lekara.

inak ja som chora jak slak. som na antibiotikach a som z toho na prasky ☹ 😢

majkulik
29. nov 2013

@leonie777 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no spolu ale kazda zvlast 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 idem k mojej Dr. Behunovej. polovicku tam nepotrebujem, on ma teraz velmi dolezite obdobie, takze nemoze odbiehat z prace ako po zbytok roka. takze nebudeme drazdit sefa, toto vybavim aj sama.
no snad sviatky budu na snehu, nech si to uzimene naposledy sami dvaja s chplacom. Alchemiku uz nie, prestala som po vklade, vlastne som ju dopila a nekupila dalsiu. u nas motyka moze strielat kolko chce, nedostreli 😀 ale u vas by mohla by som sa velmi velmi tesila.

majkulik
29. nov 2013

@dasa118 za malicko, kludne sa pytaj. my sme tu uz ostrielane. 😀 😀 😀 ale ti poviem, mne tieto diskusie velmi pomohli - psychicky. Keby na mna vyvalila Dr. vsetko tak ako vyvalila a ja som o tom nevedela dopredu, tak by som sa zrutila ako moj mangel. Chudak, ten to dlho rozdychaval.
ja som si tuto pozistovala co a ako, a ked mi to Dr. potvrdila, tak som bola na tom lepsie.

leonie777
29. nov 2013

@majkulik nikdy nevies, motyka vystreli aj v horsich pripadoch, ja by som chcela tiez zazrak, ale idem na nom makat 🙂 asi kupim alchemiku este do ovu nieco vypijem 🙂 pekny vikend moja a setri sa, ja dnes padam skorej 🙂 paaaaaa

majkulik
29. nov 2013

@leonie777 dika, aj ty sa drz. my cestujeme mimo BA, tesim sa - zmenit trochu priestor. pekny vikend a nech motyka strieeeelaaaaa presne

adulka1979
29. nov 2013

@sarah00
@medyx
@guginenka
@majkulik
@leonie777
@motiv
@zuzkagal

A všetky ostatné na ktoré som zabudla..... je to pozitívneeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

medyx
29. nov 2013

@leonie777 no urcite sa da snimi dohodnut....pri IVF nas pytali ze kolko chceme a pri KET nie.ale my sme chceli aj tak 2.ale ked ides na konzultaciu tak o vsetkom sa informuj.ja len z mojich skusenosti viem dat info.

guginenka
29. nov 2013

@adulka1979-gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maci321
29. nov 2013

@adulka1979 supeeeeer, tak konecne sa niekto pridal, ja som bola vcera na krv/13 den hcg 900/a veru myslela som na teba, tak pozitinva vlna zacina, ... verim ze sa pridate aj dalsie🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre