Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

donatela
4. jan 2014

@blavabla no to by si veru mala uz tasku balit... Nechcem strasit, ale dcerku som rodila necakane v 37tt a nemala som tasku nachystanu a ked to prislo, bol to taky blesk, ze sme ledva dobehli do nemocky bez veci. Potom mi mm postupne nosil, co som mu kazala a aj to, co som nepotrebovala... Ja som rodila v ruzinove a bola som spokojna, ale pocula som na antolsku same chvaly... Potom das referencie🙂
Ja som v poho. Az na tie "ranne" celodenne nevolnosti sa citim velmi dobre. Dufam, ze to nezakriknem...;)

donatela
4. jan 2014

@kklaudia neboj moja, naozaj je este skoro, aby dr.nieco videl. Preto do gf pozyvaju na utz az 3 tyzdne po pozitivnej krvi, aby sme sa skor zbytocne nenaplasili... Ale dobre, ze ste utekali k dr. Aspon ta skontroloval a vies, ze mas odpocivat. Len sa setri a hladkaj brusko a drobatku/drobatkam sa pekne prihovaraj🙂 ja som im po vklade, ked som odpocivala v gf, porozpravala o 3 kozliatkach🙂🙂🙂

sarah00
4. jan 2014

@kklaudia tak poslúchaj pekne pána doktora a len lež, držím palce, aby bolo všetko v poriadku
@donatela mne býva troška zle večer, keď sa najem, ale nie je to nič hrozné, inak som tiež v pohode 🙂
@rybkanz nám nerobili genetické

nr_martinka
5. jan 2014

@kklaudia bud v klude.ja som mala podobny problem.z krvicky som bola tehotna na sone nic nebolo a tak som zostala v nemocnici a aj v18tt s krvacanim a dnes mam krasneho 1,5 rocneho syna😀.teba byt v klude a odpocivat.

kklaudia
5. jan 2014

@donatela tieto slová strašne potrebujem...

kklaudia
5. jan 2014

@sarah00 od dnes už len ležím 🙂 spravím pre bambulákov všetko

kklaudia
5. jan 2014

@nr_martinka ďakujem veľmi si ma potešila 🙂 večer bolo to spinenie strašne silné... Ale dala som si vlozku, do rana čistá a ani na papieri už nič, tak snáď to bude ok ;)

janielik87
5. jan 2014

@guginenka no ja som merala, potom nemerala a zas merim, aj ked viem, ze mozno zbytocne, ale tak aspon viem, co sa u mna deje...ta bazalna je celkom dobry orientacny bod. A ku komu chodis do GF a ako dlho?

guginenka
5. jan 2014

@janielik87 - chodime k dr.harbulakovi. my sme sa rozhodli ,po styroch rokoch od 1 neuspesneho pokusu, v oktorbri skusit to znova. po psychickej stranke mam pocit,ze sme na to pripraveni. takze k nemu chodime od oktobra.
Vy ku komu chodite? tiez ste zacali teraz niekedy alebo uz dlhsie?
mas pravdu s tou bazalnou. ked som si o tom prvy krat citala, som si myslela,ze aka hovadina 😒 ale nakoniec to presne zodpovedalo tomu co sa dialo.

bobulab
5. jan 2014

Ahojte, tak v stredu ideme opat na vklad

janielik87
5. jan 2014

@guginenka tiez sme zacali chodit k dr. harbulakovi, zatial mam z neho dobry dojem. My mame tiez jedno IVF neuspesne za sebou... vypestovane len dve vajka, obe oplodnene le vlozene len jedno...tak teraz dufam, ze ich bude viac a ze uz to vyjde... Ale pekne pomaly si pockam na cely postup a vsetky vysetrenia 🙂

guginenka
5. jan 2014

@janielik87 - ja z neho mam tiez velmi dobry pocit. aj so sestriciek. myslim,ze si ma aj dost dobre zapametaju lebo pri vysetrenie priechodnosti vajecnikov som bola po tom diazepame taka vselijaka 😀 v satni som si hlavu obuchala o policku, stale som sa usmievala a vyrobila jeden trapas pri odchode. od vtedy sa namna sestricka co bola pri zakroku smeje ked ma vidi a zdavi ma zdaleka. no co uz.
v predch.centre som mala najprv pri stimulacii 10 vajicok - ale pri punkcii som mala len 3 - dve oplodnili a aj vlozili. ale bohuzial nic. teraz je cely proces uplne iny, ine vysetrenia. napr. taky hormonalny profil, ten mi pred tym vobec nerobili ani raz mi nezobrali krv a tak dalej. tesim sa na cely proces. aj sa bojim, ale snazim sa to v sebe potlacat 😅

mirka135
5. jan 2014

Ahojte dievcence mam jednu otazocku picham si diphereline a neviem ci sa s tym mozu miesat aj nejake ine lieky bo som chora a chcem si dat paralen alebo teraflu poradite mi prosim???

gelinka75
5. jan 2014

@mirka135 mozes ine lieky, paralen kludne

mirka135
5. jan 2014

@gelinka75 nebude to mat ziadny vpliv?

sarah00
5. jan 2014

@bobulab držím palce, mali ste mrazáčikov, prepáč, nepamätám si.
@mirka135 určite to nebude mať žiadny vplyv, ale ak nechceš moc "chémie" tak skús zázvor nastrúhať s citrónom a medom a zaliať ako čaj. ja som to pila počas stimulky preventívne, aby som neochorela. zázvor dosť pomáha pri prechladnutí

mirka135
5. jan 2014

@sarah00 mna skor chitil taky hnusny kasel asi priedusky len neviem co nato dat antibiotika nechcem a asi ani nemozem ale solmukol alebo robitusin no neviem co je lepsie

sarah00
5. jan 2014

@mirka135 ešte myslím, že by si mohla bioparox, niektorá z dievčat ho brala, nepamätám si presne kto ale myslím, že @donatela

bobulab
5. jan 2014

@sarah00 ano, mame 4 blastocysty.

dieselxxx
5. jan 2014

Kurátka, trošku blbá otázka, ale neviete či zajtra náhodou na klinike nerobia (aj keď je sviatok) ?

zuzi20
5. jan 2014

@bobulab takze ides na KET, drzim palce 🙂 aj ja sa chystam, ale trosku neskor..

bobulab
5. jan 2014

ano. dakujem ale nejdem to silit, ostanem doma len den po ket a potom budem normalne fungovat a nebudem riadne asi ani sem chodit, lebo ma to len bude viac nutit mzsliet na to. vsetkým babam chcem odkazat.sedela som s harbulakom a narovinu som sa ho spýtala, ci je nieco, cm to možme ovplyvnit, alebo dopomoct a povedal, že nie....takže baby, kaslime na to...bud sa embryjko chyti, alebo nie...je to len o pokusoch.priemerne je to uchytenie30 perc. co ynamena, že statisticky sme niektora vybavena tak, ze sa chzti hned druhým až po niekolký krat...majte sa teda pekne
@zuzi20

donatela
5. jan 2014

@sarah00
@mirka135 ja som uzivala bioparox az ked uz som vedela, ze som tehu. Pocas stimulky mozes cokolvek... ATB by nemali byt problem v kombinacii s hormonmi, ktorymi stimulujes. Radsej vybehni k dr. a vyliec sa teraz, lebo ked budes chora po vklade, to by mohlo nepriaznivo ovplyvnit vysledok... Drzim palce

kklaudia
5. jan 2014

@donatela ahoj, ja už mám bublinky z tela preč . Píšem z lozka TT nemocnice, idú ma o pól noci cistit. Držte sa tu všetky a myslite na mňa :(

kklaudia
5. jan 2014

A hlavne sa neznepokojujte, a myslite pozitívne, aj ja od zajtra budem...

zuzkagal
5. jan 2014

@kklaudia :( drzkaj sa

vodnari
6. jan 2014

@blavabla Jéj tak všetkým blahoželám už som tu dlho nebola. Ja začínam pichať 17-teho januára. Mám dlhý protokol. Tak dúfam že sa to podarí. Zajtra sa objednávam ešte na hematologiu a k obvodnej na odbery. Stále na vás myslím. Držím palčeky. Teraz bude trošku viacej času tak sem začnem viacej nakúkať. Držkaj sa a ďakujem že si si na mňa spomenula....potešilo ma to. 😉

vodnari
6. jan 2014

@mauerka Dlho som tu nebola a dnes som sa dozvedela že si už porodila. Mooooooooooooc blahoželám a prajem veľa zdravíčka celej krásnej rodinke.

tyli
6. jan 2014

@bobulab ja v stredu chcem ísť na kontrolu, veľmi ti držím palce 🙂

donatela
6. jan 2014

@kklaudia Klaudika, je mi to nesmierne luto...:(:(:( Drz sa moja, ani si neviem predstavit ake to musi byt pre teba tazke... Ale si super, ze aj v takejto chvili myslis na nas a povzbudzujes nas...🙂 Posielam aj ja tebe, vela pozitivnej energie!!!🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre