Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

guginenka
8. jan 2014

@donatela - dakujem. notara uz mam overeneho. pri poslednej konzultacie mi to dal do ruky tak sme to dali overit. ale to snad plati neobmedzene. ked nie tak si to zopakujeme. trafi ma slak... cele zle, cela zla ja ☹

guginenka
8. jan 2014

@donatela-este jedna otazka - to tlacivo moze byt overene aj na matrike, ci?

84verca84
8. jan 2014

Moze byt overene aj na matrike.

donatela
8. jan 2014

@guginenka áno, jasné aj na matrike. ale platnosť si zisti v gf, lebo tam je presne koľko dní pred prípadným pôrodom to musí byť najneskôr overené, ale koľko neviem??
inak v gf s týmito potvrdeniami robia také tanečky a viem, že Brne to vôbec nepýtajú, ani predoperačné ani to overené vyhlásenie...🙂

guginenka
8. jan 2014

@donatela - a este jedna - mm uz ma vysledky, kt. bolo treba, to nevadi,ze su skor

waitiekatie
8. jan 2014

@guginenka ahoj, nestresuj sa tymto, vsak si len clovek a nemozes vediet vsetko.. mne tiez povedali 5 dni pred OPU ze ci si uz vybavujem predoperacne.. keby som nebola sestricka, tiez mam z toho stresy... mas OPU, ci laparku? podla mna by ti tu krv mohla zobrat aj internistka, ktora ti bude robit predoperacne... ja som bola s predoperacnym u aristu len pred laparkou, pred OPU som bola len u internistu, kt. mi napisal interne predoperacne a to som im odovzdala... a co sa tyka manzela, aj moj mal vysetrenia asi o 2 tyzdne skor ako ja, cize v den OPU boli asi mesiac stare a v pohode.. ale tam je len serologia na AIDS, syfilis a zltacku u neho, u teba aj hemokoagulacne a krvny obraz a bioska, co sa moze rychlejsie menit a to je problem pre internistu, musi si byt isty, ze v case, kedy ti podpise predoperacne ze je ok to tak naozaj je... aby bol kryty.. tzv postup LEGE ARTIS 🙂 neboj, stihnes vsetko.. popros tu internistku, ja si myslim, ze bu to nemal byt problem.. skus sestricku, ak je normalna a aspon trocha ochotna, tak to vybavis.. a chod uz spinkat a mysli na babeno, aby sa ti snivalo nieco pekne... ja kaslem na zehlenie a idem tiez.. dnes som mala az moc energie.. dala som 2deci cerveneho, ked je teda take prospesne a idem pat.. jak babatko.. rano hura do prace 😀

waitiekatie
8. jan 2014

@donatela myslim ze je to 300 dni pred porodom, ale to neznamena, ze uz je to neplatne...to je tiez len krytie pre GF a aj pre teba.. v podstate ze uznavate, ze dieta splodene tymto sposobom je naozaj vase... Harbulak sa ma pytal ci viem na co to je a ja reku jasne, aby sa stary z toho nevyhovaral 😀 a Harbulak ze jedna z mala, co to pochopila 😀 😀 ja som si vzdy isla dat potvrdit hned ako som to dostala do ruky, resp. v priebehu 3-4 dni a nikto sa na datum ani nepozrel.. ani na datum predopreacneho nikto nereagoval.. a bolo tiez tak na hrane.. nebojte, bude to dobreeeeeeeeee... pozitivne myslenie nasadit a dobruuuuu 🙂 🙂 🙂

guginenka
9. jan 2014

@waitiekatie - ĎAKUJEM 🙂 teraz som dovolala s obvodackou. ukludnila ma a poriadne sa namne nasmiala. ze nemam stresovat, pojdem internej u nas, co je aj jej kamoska a,ze sa spolu dohodnu, ktore odbery treba opakovat. mam sa ozvat 4.2.,zavolame internej, urobime odbery a vsetko pekne stihneme. uhrame to,ze sa to posunulo. som si vydychla. uz mozem o trochu pokojnejsie zit 🙂
ja som si to tlacivo na potvrdenie citala a doteraz som si myslela,ze davam suhlas na to,ze so vsetkym s nimi suhlasim a tak dalej a tak dalej. dnes si ho precitam este raz. 😖
urcite si ale najdem nieco preco by som mohla znova stresovat. 😵
a idem na opu. vcera vecer som si este raz pre istotu otvorila fascikel GF a papier po papiery pozrela a precitala. na co som to robila ked neviem citat s porozumenim 😀 do hlavicky som si ulozila len to co som chcela 😀 😀 dnes si to zopakujem . ... 😀 waitiekatie bud na prijme nahodou tam najdem nejaku vec 😀

donatela
9. jan 2014

@waitiekatie jasne, ze je to krytie pre gf... Ja som tiez pochopila preco to podpisujeme a prave preto to nemoze byt velmi vcasne podpisane. Pamatam si, ze jedna kocka si to dala vopred overit a musela ist znova...nechcela som @guginenka vystresovat, iba som sa snazila dat svoju skusenost... Prepac moja, ak to malo opacny efekt. A samozrejme, ze vsetko bude v poriadku, hlavne, aby sa to podarilo! Drzim palceky!!🙂

guginenka
9. jan 2014

@donatela - nie, nevystresovala si ma. praveze naopak. tiež velmi pekne ĎAKUJEM 🙂 . to ja som stresak az az. mne staci malo a som tam kde som nechcela byt 😀 potom sa pytam aj milion krat...
nech uz to mam za sebou. tieto veci okolo toho su strasne 🙂

silvik1
9. jan 2014

@guginenka ahoj. my sme mali tlačivo potvrdené u notára staršie ako 3 týždne a museli sme si ísť dať potvrdiť znovu. ale kúsok od GF je tiež notár, takže pohodka - stihli sme to do transféru.

bobulab
9. jan 2014

@guginenka my to overujeme len na matrike

vahy1
9. jan 2014

@tyli ahoj,aj ja zacinam s utrosom v piatok, a potom v pondelok povedia aku nahradu budu miesto neho davat. 😉

vahy1
9. jan 2014

@marttina333 ahoj,ak este mas ten utrogestan,tak by som obe balenia kupila 🙂 napis mi ,poslem peniazky.... 🙂

bobulab
9. jan 2014

@vahy1 ahoj, miesto utrogestanu je nahrada crinone vaginalny gel a stoji cca 40-50 eur

zuzkagal
9. jan 2014

@leonie777 ahoj moja zlata, no ja uz som sa zlakla co je s tebou. no vidis, takto to dopadlo... ale tak pomaly rozdychavame. tak sa s majkou stretnite v GF date uspesne KET a ja sa potom pripojim 🙂

leonie777
10. jan 2014

@zuzkagal to by bolo obavam sa az prilis idealne 🙂 ale sak medzi tymi vsetkymi embr. snad jedno to prave byt musi, tak treba trpezlivost a trocha aj nadhlas, ktory si teraz nahovaram ze mam 🙂 uvidime, v utorok mam termin v gf, tak dufam ze dovtedy nedorazi ms, lebo nemam recepty a pokyny na KET ... muselo by sa to odlozit o mesiac a to by som teda do toho sla s tebou 🙂 s @majkulik tu akosi od zaciatku spolu bojujeme skoro v rovnakom rezime a citala som, ze vela babam sa koncom roka zadarilo, tak nech im ta vlna uspechu ostane 🙂 a nalepime sa aj my 🙂

lesik
10. jan 2014

Caute Ginfivacky.Nemozem sa dovolat na recepciu do centra.Stale im to len vyzvana a nik neberie,volam hadam uz piaty krat a nic.

trish22
10. jan 2014

Ahojte dievčatá,
nechcem sa Vám pliesť do debaty, ale keďže ste tu už skúsené gynfiváčky potrebujem poradiť ku komu, ku ktorému dr. máme ísť? Viem že Harbulák má toho veľa, je dobrý atď, ale chcem niekoho iného.
Ďakujem za všetky rady

majkulik
10. jan 2014

@trish22 ahoj, vsetci su dobri. ja mam Dr. Behunovu, odporucem.

majkulik
10. jan 2014

@leonie777 no jasne, kyselinu listovu beries? ja sa snazim, len casto na nu zabudam. Bojujeme spolu a snad dobpjujeme do USPESNEHO konca. iny nepripustam. Neblazni, uz v utorok menzes? ja pocitam az 4. tyzden, niekedy medzi 20. - 26. 01. uvidime.

leonie777
10. jan 2014

@majkulik jo beriem aj kys.listovu aj vit E., vit D1000 ... mala som na tri mesiace, a kupovala som v decembri takze do februara mam 🙂 isteze bude uspesny koniec, ale nechcem byt posadnuta vysledkom 🙂 podla kalendara mi ms vychadza na 28 den na 15.1. ... moze sice meskat, ale aj nemusi 🙂 preco ty az po 20.1.? aky dlhy mas cyklus?

zuzkagal
10. jan 2014

@leonie777 len ja neviem kedy pojdem na dalsi KET, chcem byt uplne v pohode co momentalne nie som, s muzom sa hadame, lebo zostala som taka odmerana, moc sa s nim nebavim, vyhybam sa mu, vadi mi kazdy dotyk... pri tom ho strasne milujem... ach jaj ta psychika je veru svina.
@majkulik Ja verim baby ze Vam to KET vyjde, predsa len ste po sviatkoch oddychnute, Majka ide do konca na koncertik 🙂 a s novym rokom do noveho zivota.
A dala som si fotku, aby ste vedeli ako vyzeram, ked sa nahodou stretneme na chodbe GF 🙂 pekny vikend dievcata 🙂(

leonie777
10. jan 2014

@zuzkagal ale nieeee ... nemas nejaky predms syndrom len? ... ale chapem ta, tiez som niekedy neznesna, a vzdy si to vyzerie mm, kedze je jediny poruku 🙂 neboj, upravi sa to, len musis chciet .

teraz si oddychni ako hovoris od vsetkeho, vycisti hlavu, pauza od gf a potom sup sup na ket a to uz musi vyjst. kolko mas zamrazenych este?

majkulik
10. jan 2014

@zuzkagal Zuzi, aj ja som to mala po negativnom vysledku bola taka, ale on je tak isto smutny a tak isto ta potrebuje.

@leonie777 no mne prisiel neskor ako tebe a blbne mi, takze radsej pocitam 30 dnovy

84verca84
10. jan 2014

@trish22 ja som mala dr.Drabeka.ale tam su fakt vsetci odbornici

zuzkagal
10. jan 2014

@leonie777
@majkulik
Nie to nie je pms, ms cakam az okolo 23. uvedomujem si ze som na neho hnusna a ze aj on trpi, len asi potrebujem vypadnut mimo BA aspon na tyzden. uz aby bol februar a pojdeme do tej prahy.

leonie777
10. jan 2014

@zuzkagal niekedy dobre padne oddychnut si jeden od druheho, vypadni niekam s kamoskami aspon na cely den a hned budes happy ze ho vidis 🙂 teraz nemozes ist hned na ket? lebo by si bola zasa s nami v tom 🙂 ale nenahovaram, ty sa nato musis citit

@majkulik, teraz to aj mne blbne s ms, uvidime co bude, len nech nedojde do utorka, lebo to nestiham 🙂

zuzkagal
10. jan 2014

@leonie777 dnes idem s kamoskou von aj zajtra na cely den mimo - on bude v praci, tak som zvedava 🙂 vies co rada by som to mala cim skor za sebou, ale bojim sa, ze ak by to opat nevyslo, co by to so mnou spravilo a ostali nam uz len 2 embrijka hned zmrazene a 4 po PK.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre