Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
16. jan 2014

@donatela to je mi luto ☹ musis mat este vela sil to dobojovat dokonca ... fakt mi je to luto, lebo nam co to rovno nevyjde, tak to je ine ako ked vy mate pozitivne vysledky a potom sa takto vytrapite ... cele zle ...

majkulik
16. jan 2014

@zuzkagal
@leonie777
jeminecku, kolko sa tu toho popisalo, nemam cas to citat. mne alchemikovy caj chuti, takze si uvarim liter z 3 sackov a popijam. Zvyknem pijavat urologicky a ten je omnoho horsi.
Baby, nech je to akokolvek, vlozili sme sa do ruk tychto doktorov. Ja pevne verim, ze vsetko dopadne pozitivne a budeme sa stretavat na pieskovisku. precitajte si ten clanok co som sem dala link. mozno vam pomoze.
Ak nie tu, tak idem do Brna. pobrala som si teraz brigady, tak peniazky este naskrabeme. a tym ze vela vela robim, nemam cas rozmyslat nad kravinami.
apropo, moja uz tehotna kamaratka - co to viem necely tyzden - mi uz niekolko krat volala a riesila so mnou jej tehu problemy. ceresnicka bola jej prosba na cislo na fotografku, kt mam vybratu na tehu fotenie (fotila nam svadbu) a pritom kamoska vie, ze je to moj sen, lebo sme sa o tom rozpravali. trochu ma to zdrvilo. ako nech si da urobit profi fotky, ale . . . ved viete. mate sen, poviete o tom niekomu a zrazu fuk ho . . .
no co uz.
tak som sla do optiky, tam mi vymenili skla na okuliaroch a uz to vidim jasnejsie a presnejsie.
Ideme na to a tentokrat to vybojujeme az to upesneho konca.

leonie777
16. jan 2014

@majkulik tak ma v tom nechaaas 🙂 dufam, ze ides v tesnom zavese za mnou 🙂

majkulik
16. jan 2014

@leonie777 no viec cerveneho si uz netrufam 😀. teraz sa budem ja teba vypytovat. . . sme si to vymenili. myslim na teba, drz sa 🙂

leonie777
16. jan 2014

@majkulik skveleee tvoj pozitivny pristup a energia co do toho vkladas ... ja verim ze tieto ket budu lepsie a psychicky tiez viac v pohode, ako cele tie stresy okolo ivf ... som taka kludna a celkom aj vytesena, ze si pojdem po bublinky 🙂
ty sa setri a nepracuj tolko 🙂

medyx
16. jan 2014

@tyli ok.dakujem 🙂

leonie777
16. jan 2014

@majkulik si pis, som tu pre teba aj ostatne hocikedy 🙂 pripadne tebe by ms uz ani dorazit nemusela 🙂 uz sem len vycapis pozitivne testik 🙂

erin365
16. jan 2014

@donatela ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

janedoe
16. jan 2014

Ahojte dievcata, viem ze tu viacej riesite IVF, ale chcela by som sa opytat, ci nahodou neviete, ci v Gyn-Five robia IUI aj cez vikendy. Ideme na prve IUI a ked som si teraz pozerala datumy podla protokolu, tak to vychadza na vikend. Dakujem.

@majkulik tak my sme to s tym snom mali podobne.... Ale nie s fotografkou, ale s menom. Dva roky rozpravame, ze ked budeme mat dievcatko budeme mat Sasku. Ale kedze sa nam uz skoro 2 roky nedeari, tak o tom len rozpravame 🙂 No a manzelov bratranec s priatelkou teraz cakaju babo a ak to bude dievcatko, tak chcu mat tiez Sasku. Moj manzel bol z toho dost nestatny, ale tak povedala som, ze budeme mat aj my, bude to divne, ale tak co uz :D Len ak by motyka vystrerila, nam sa IUI zadarilo a naozaj by sme obe mali babu, tak by sme mali v rodine dievcatko s rovnakym menom a priezviskom v rozostupe asi 4 mesiacov... Co znie ako blbost ako to tak teraz po sebe citam 🙂

janielik87
16. jan 2014

@majkulik ahoj, neviem najst ten link ... 😕 mohla by si poslat este raz? hoci aj do IP. Dik.

guginenka
16. jan 2014

@leonie77 - drzim silno, silno palce 😎

guginenka
16. jan 2014

@leonie777 - ja by som tu alchemilku pila. ved ju bude pit iba do ovulacie, potom uz nie. a kyselinu listovu a tak... ci nie dobre hovorim dzifčence 🙂

zuzi20
16. jan 2014

Ahojte baby, tak už mám za tým, dvaja roztopení snehuliaci už sú tam, kde majú byť, už len čakať 2 týždne...Vklad mi robila Stenova, bola veľmi milá, dokonca pochválila môj plný mechúr 😀 Povedali mi, že sú to pekné blastocysty a že sa do dnes aj samé roztiahli či čo...
My s @vahy1 očakávame ďalšie čakateľky 🙂 Ktorá ide ďalšia?

zuzkagal
16. jan 2014

@donatela moja zlata to mi je strasne luto. ☹ Viem presne co prezivas. Drz sa.

zuzkagal
16. jan 2014

@majkulik haha s tymi okuliarmi, 100 bodov moja. Baby strasne dobre som sa najedla mala som na obed jelenie rizotko a dezert tiramisu.... jedlo je tusim najlepsi liek, tak mi je teraz dobre, ze ani neviem co som to tu rano riesila 🙂 🙂 ale je pravda ze po vianociach su tie kila na vyse poznatelne 😀 😀

zuzi20
16. jan 2014

baby až teraz čítam tie zlé správy o @donatela, to je hrozné, čo sa to deje. Je mi to veľmi ľúto. Ozaj ešte sme sa vytešovali pred Vianocami, 5 tehotných a už zostala iba jedna...

adulka1979
16. jan 2014

@donatela ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

adulka1979
16. jan 2014

@leonie777 Ahoj, držím ti palce, aby všetko dobre dopadlo. 🙂

adulka1979
16. jan 2014

@zuzi20 Držím ti palce, aby všetko prebiehalo v poriadku. 😉

adulka1979
16. jan 2014

@majkulik
@zuzkagal
@leonie777

Ahojte dievčatá, aj keď sem už toľko neprispievam, denne vás čítam a sledujem, čo sa tu deje. Niekedy ani neviem, čo vlastne napísať, keď čítam samé zlé správy... ☹
Ale verím, že sa všetko na dobré obráti a každej z vás sa zadarí, držím vám všetkým palce. 😉

zuzi20
16. jan 2014

@adulka1979 dakujem 🙂

waitiekatie
16. jan 2014

jooooj, po takom desnom dni este taketo spravy tuto.. moje nadsenie klesa.. ale nevzdavame to dievcata!!! KET bude nas.. vsetko bude nase... mam kamosku, ktora prisla o babatko tiez v 8tt, ale spontanne pocate este pred sviatkami.. preco sa toto deje nam, ktore by sme za toho drobca aj dychali keby sa dalo?? tolke tomu obetujeme..a tolko musime vytrpiet... vraj co sme mali zistime az ked o to prideme... a ked k sa tomu nevieme dostat, to nie je dostatocne trapenie???? 😒 😒 ale inac som optimista.. to to dnesne 7HODINOVE skolenie... na slaktrafenie... pekny vecer dievcata... pozitivne myslienky dam az zajtra.. donatela, posielam ti objatie, aj kde sa vlastne nepozname.. aj ked, tu uz sme tak trochu rodina.. 😔

kklaudia
16. jan 2014

@donatela zlatko moje... Tak to mi je veľmi veľmi ľúto... Ja som sa tak tešila, že tebe to vyšlo... je to naozaj veľmi traumatizujúce, ale my to musíme zvládnuť... Jaj, zase plačem... Ja ešte v GF dám vložiť tých šesť čo tam mám, ale ak to nevyjde tak ďalšie IVF už v inom centre. KET som mala od 1. IVF až po roku a pol, a nerobili mi žiadne krvné testy, jednoducho nič.. Len to tam dali :( sa mi zdá, že sa začínajú zameriavať na kvantitu a zabúdajú na kvalitu... Čo to s nami robí, s našou psychikou, citmi... Ďakujem Bohu za môjho milovaného manžela, že to všetko prežíva so mnou, to čo sa deje nás spája stále viac a viac... Veľmi smutná som zase :( :( :(

majkulik
17. jan 2014

@leonie777 no pozitivny testik by bol zazrak. ale zazraky sa deju. uvidime.

majkulik
17. jan 2014

@janedoe robia aj cez vikend.
malo logiku co si napisala. Asi by sme mali menej rozpravat o svojich tuzbach. a to nehovorim, ze svagrova uz ma od nej nafoteneho maleho. co uz. Ale s menom je to asi horsie.

majkulik
17. jan 2014

@zuzkagal ze, musela som to s tymi okuliarmi napisat. Ano to som si vsimla aj ja, zjedla som 2/3 smotanovej torty z 5 smotan! a vies co, ziadne vycitky svedomia alebo nieco take. 😀 😀 😀 😀

majkulik
17. jan 2014

@adulka1979 dakujemeee. ty sa opatruj a davaj na vas pozor

majkulik
17. jan 2014

babyyy, toto mi prislo. je to trochu mimo temy, nazor si spravte sami. ja som sa hlavne nasmiala, aj ked som to nedopozerala 😀 😀 😀 😀 😀
http://boyler.cz/penis-dance-kdyz-kluci-tanci-p...
by ma zaujimali, co ich k tomu viedlo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre