Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivalak
5. jún 2009

Dakujem za privitanie krakul 🙂
Mayka rodi v ruzinove ja som si ho zazmluvnila bola som toho isteho nazoru ked mi ju tam dal nech ju aj vyberie 😀 ale fakt bol zlaty cely cas sa mi venoval rodila som 10 hodin a bol pri mne aj psychicky ma podporil lebo sme mali trosku komplikacie ale zvladol to ked rodit tak isla by som do toho iba s nim 🙂

nikita880
5. jún 2009

ahojte pipinky. som tu dlho nebola.nejak som zle zvládala neúspech po IVF.dávali mi 6 dňové emryjká a na siedmy deň po transferi so začala krvácať a to krvácanie trvalo 18 dní. poviem vám pravdu, taká som bola sklamaná a unavená, že sa mi ani nechcelo sem nakuknúť. máme ešte 11 mrazňáčikov a na budúci štvrtok ideme zas na konzultáciu a koncom mesiaca na KET. A to som si povedala, že už tam viac nepojdem a kašlem na to. ale krvácanie prešlo a ked čítam koľko z vás je tu tehotných, tak ma to zase naštartovalo a neviem sa dočkať KET. ste zlaté, dokážete povzbudiť a to ja teraz fakt potrebujem.
tak mi držte palce a tentokrát to určite vyjde. 🙂

slniecko01
5. jún 2009

Ahojky pipinky, dlho som tu mebola zase som nestihla dokopy nič prečítať. Určite je Mudr Drabek dobry oplodňovač, mňa oplodnila Mudr Behuňová a celkom sa jej to podarilo 😀 😀 😀
Ako sa inak darí ?
Mayka videla som kočík čo si chceš kupiť je pekný, mne sa páči CASUALPLAY

luly3
6. jún 2009

ahojte pipinky tuším ste dnes prespali celý den 😀
prajem pekne sníčky 😉

krakulka
7. jún 2009

Ahojte pipinky, zelam krasnu nedelu. Konecne vykuklo slniecko a vonku je teplo. 😀 😀 Ja citim od rana pobolievanie v podbrusku. Takze, bud som tehulka 😀 😀 😀 😀 , alebo prichadza ms 😠 , pretoze zajtra som 28DC. Dnes skocim do lekarne, manzel si priniesol recepty na lieky na alergiu, tak si kupim 2 testiky a uvidime. 😎 😎

lukila
7. jún 2009

Ahojte pipinky. Som tu nova, tuto super stranku mi odporucila spolubyvajuca z nemocnice. Snazim sa neuspesne otehotniet asi 2 roky, vzhladom nato ze mam 33, moj gynekolog ma hned poslal na laparku, kde zistil, ze sice vajcovody mam priechodne, ale nasli mi endometriozu... Diagnoza znie primarna sterilita a mam ist do Gyn fivu. Sice to prostredie trochu poznam, boli sme tam na spermiograme, ale vobec neviem, co ma teraz caka. Najde sa medzi Vami jedna dobra dusicka, co by mi dala par informacii, aby som bola v obraze?Velmi pekne dakujem 🙂

ondrejovka
7. jún 2009

Ahoj lukila, my sme objednani tento tyzden do Blavy a tiez neviem,co nas caka, takze tiez by ma potesilo, keby nam niekto dal par info. 🤐

lukila
7. jún 2009

Uz asi vsetko spinka... Vyspite sa do krasy 😉

ivalak
7. jún 2009

Lukila a Ondrejovka poslite mi IP a ja vam odpoviem na otazky 🙂

mayka
8. jún 2009

caute pipiny , kde ste. Co este vikedujete? 😀

slniecko01
8. jún 2009

ahoj Mayka ako sa darí, si doma alebo chodíš do práce ? Ako sa cítiš ?
A čo ostatné pipinky. Chcem sa spýtať ako dlho ste brali utros ?

och
8. jún 2009

jaaaaj babuĺky dobre ranko prajem 😀 😀 😀
niak sa mi chce stale spinkat 😀 😀 😀
ako ste sa mali cezvikend? ja som bubliny zobrala na svadbu a dobre som ich tam povytriasala 😀 krpcov malych 😀 😀 nech vedia co ich vonku v puberte caka 😀 😀

slniecko ja este stale beriem utros aj estrofem ale ten asi teraz doberiem a skoncim aj tak nemam z neho dobry pocit takze asi tak 😝 😝

slniecko01
8. jún 2009

Ahojček OCH, mne je tak divno po tom utrose. Keď si ho dám vrchom tak som nemožná asi 2-3 hodiny a keď spodom tak mám srašne zlý pocit. Dnes idem doktorke tak uvidím čo mi povie

krakulka
8. jún 2009

dobre rano pipinky, 😉 dnes rano som si pravila test. negativny. 😢 tusila som to, len mi potvrdil moje pocity. aspon bude zajtra pripravena. ☹

mame 5 mrazacikov, ale neviem, ci by sme najskor nemali ist na nejaku genetiku, alebo imuno. co myslite?

sylvyka
8. jún 2009

krasne ranko 😀 ja som slniecko brala do 8 tt 2-2-2 a potomkazdy den o jeden menej 1-2-2, 1-1-2 atd. ale to ti povie dr. ked pojdes na utz 😉
inak nejako to tu zanedbavame 😉

rienok
8. jún 2009

dobre ranko, dievcata potrebujem radu: picham si dipherelin dnes som pichla 10. injekciu a dostala som mrchu. mam si pichat dalejaž do kontroly? Strasne ma totiz boli brucho co som doteraz nemavala ☹ . Mozem si dat nieco proti bolesti napr. Ibalgin? dakujem za vase rady

slniecko01
8. jún 2009

😀 😀 😀 , tak už je vonku pekne sa nečuduj

sylvyka
8. jún 2009

rienok pichat az do kontroly 😉 a mozes si dat myslim ibalgin ale ak chces byt ista zavolaj do gynfivu 😉

slniecko01
8. jún 2009

RIENOK ja som tiež mala menzes a brala som injekcie ďalej

rienok
8. jún 2009

super dakujem sylvyka , som normalne zaskocena 😒 no ale ked ste to zvladli vy tak aj ja zvladnem
😉

sylvyka
8. jún 2009

inak ten dipherelin si budes pichat az do konca stimulacie 😉 ale urcite to zvladnes 😉

pahu
8. jún 2009

Ahojte pipinky 😀
Ako sa mi tu mávate???

krakulka
8. jún 2009

Ahoj Pahu, dnes som na teba rano myslela . 🙂 Ako sa mas ty?

sylvyka
8. jún 2009

jeej pahu vzdy sa tu objavis a potom si fuc ☹ ako sa mi mas ? 😉

sylvyka
8. jún 2009

no co som vravela ☹ ...

krakulka
8. jún 2009

Asi ma Pahu vela prace. 😕

Ahoj Sylvyka, ako sa mas?

pahu
8. jún 2009

Som tu 😀 Len som odpisovala Krakulke na IP 😀 Dlhááánsku odpoveď 😀

Sylvyka, krásne ttttt máš pri mene 😵

sylvyka
8. jún 2009

a krakul mam sa ako tak ... snazim sa tesit a hladkat brusko 😉 a cakam na vysledky AFP v stredu by som ich mala mat tak cakam a cakam 😉 a ty krakul ? ako pokracujes ?

sylvyka
8. jún 2009

pahu vsak ani sama tomu neverim kebyze mi neni male oblecenie tak neverim doteraz 😉
a krakul testla si sa ?

rienok
8. jún 2009

slniecko01 a sylvyka, dakujem velmi pekne za rady ... je to moja 1. stimulacia tak som taka neista 🙂 aj ked som si myslela ze ten dipherelin do konca lebo mi ho vela dali . Prajem vam vsetkym krasny den uz musim aj pracovat ... trosku to povolilo tak to snad pojde 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre