Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
28. jan 2014

@waitiekatie ty si zlata a kolko optimizmu, ze budem zapijat mimi 🙂 ktovie, uz z toho taka nadsena nie som ako som verila ze ivfko vyjde ... verim, ze vyjde aj vklad, ale uz tak s mierou sa nato sustredujem 🙂 krv mi nebrali, bolo to velmi rychle, bum bum, sono, info o liekoch a vo stvrtok mi volaju, kedy presne mam v piatok vklad. to kolko chcem rozmrazit sme neriesili vobec, su mrazene po 2 ks a ak sa rozmrazia dobre obe, dame obe a ak len jedno, tak jedno ... len dufam silno, ze sa dobre rozmrazia uz prve a pripadne mi este ostane nieco na dalsie ket ... inf suhlas este podpisany nemam, dobre ze pripominas, musim to do piatka stihnut ... a platit budem zrejme pri vklade ... od 14 dc, teda od zajtra okrem estrofemu pridavam aj utrogestan zdola 3x2 tabletky ... inak mi nic nepovedal lekar ani k sliznici, len ze sliznica v poriadku ... co ti poviem plna chodba bola 🙂

waitiekatie
28. jan 2014

@leonie777 ako vzdy 😀 😀 mne to ale ani nevadi, lebo vzdy padim do roboty odtial, takze cim skor tym lepsie... vykecavame inokedy 😎

lowa
28. jan 2014

@lorena14 ja som začala špiniť len pár hodín po tom, čo som si spravila test, na ktorom sa objavila slabá čiarka (po ET)... O dva dni som išla do GF na krv, bola som tehotná, ale v 6. týždni som začala brutálne krvácať...Lekárka na pohotovosti neverila, že z toho niečo bude, že mám strašne nízke HCG a pod (strašne "príjemná" bola ☹ ). A dnes má moje dievčatko už tri roky 🙂 Zvládli sme to, obe 🙂 Takže hlavu hore, aj keď špiníš, nič to ešte neznamená.

majkulik
28. jan 2014

@leonie777 juj tesiiim s tebou!

lorena14
28. jan 2014

@lowa Ďakujem ti za pozbudivé slová 🙂 to si si potom aj ty užila svoje.Ale našťastie sa ti to podarilo 🙂 toto je zázrak čo dokáže taký malí človiečik vydržať. Ja dúfam že z dvoch embríjok aspoň jedno sa uchytilo.Zajtra určite napíšem ako som dopadla, velmi mi dobre padne sa porozprávať o tomto. 😉 s ľuďmi ktorí si takýmto prešli.

lowa
28. jan 2014

@lorena14 moja mama odvtedy bola presvedčená, že to bude dievčatko, že baby sú tak silné, že prežijú všetko 🙂 Aj mne vtedy vkladali dve embryjká a jedno sa pekne uchytilo 🙂 Veľmi ti lorena držím palce, aj ostatným babám, aby vám to vyšlo, ja viem aké je to ťažké, prejsť si tým všetkým, hlavne psychicky. Všetko sa dá vydržať, injekcie, vyšetrenia. Ale najhoršie a najťažšie je práve to čakanie, či to vyjde alebo nie... Takže ešte raz, strašne držím palce!

leonie777
28. jan 2014

@majkulik rychlo to ubehlo a uvidis o tyzden si narade aj ty 🙂

zuzi20
28. jan 2014

@leonie777 no teda, tak to mas vklad uz 16- ty deň! Držim palce nech sa embryjka dobre rozmrazia, to je základ !!! 🙂

leonie777
28. jan 2014

@zuzi20 dakujem, je to v rukach embriologov, tak verme, ze z tych 6 co mam zamrazene, nieco bude 🙂 uvazujem, ci 16 dc nie je prilis skoro ...

zuzi20
28. jan 2014

@lorena14 ahoj drzim velmi palce. Ja som zatial nezacala špiniť, ale mam take pocity že už už....no nepríjemné. Stalo sa mi to ale minule a bohuzial ja uz poznam svoje telo, ze takto sa mi zacinava ms, takze uz som vedela, co je vo veci. Ale dufam, ze to nebude tvoj prípad, a tentokrat ani moooj 😀 Zajtra sa drž, budem na teba mysliet! A daj nám vedieť!

zuzi20
28. jan 2014

@leonie777 ja som mala 17-ty deň. 2 e po PK. Asi si mala riadnu sliznicu uz 😀 A poviem ti, to boli nervy, to cakanie, ci sa rozmrazia....a teraz zas dalsie cakanie...

leonie777
28. jan 2014

@zuzi20 vies co? sliznicu som mala ok, ale podla mna vsetko ovplyvnuju aj pracovne dni 🙂 takze radsej v piatok vklad, ako kvoli niekomu robit v sobotu, kedze v nedelu by uz mohlo byt neskoro 🙂 jednoducho je to aj o nasom stasti na ktory den nam vychadzaju dc, co si budeme nahovarat 😉 a kedy si mala ty ket? uz vies vysledok? slubila som si ze si nejdem robit nervy ... ani ci sa rozmrazia a skor bude tazsie to cakanie na vysledok 🙂

zuzi20
28. jan 2014

@leonie777 ja mam dnes 12 den, takze krv vo stvrtok...No s tymi vikendami mas asi pravdu 🙂 No pre mna bol uz aj hento stres, lebo ja som mala len dve zamrazene, ty si na tom lepsie, ja som si hovorila, bud alebo...

leonie777
28. jan 2014

waw 🙂 a to si este neskusala testovat? 🙂 mna uz budu po 10 dni palit prsty 🙂 mala si stresy a nakoniec sa aj obe rozmrazili a vkladali ste dve? radsej by som mala jedno a kvalitne ako tolko a ktovie ... je to vela o stasti a nahode a o priaznivych okolnostiach 🙂 treba verit a dufat 🙂 budem nedockavo sledovat tvoje vysledky 🙂 ako sa citis?

zuzi20
28. jan 2014

@leonie777 hej obe sa mi rozmrazili, citim sa ako pred ms. Boli brucho a prsa, ale co z toho bude neviem...ked tie priznaky su rovnake ako PMS...Testovat nechcem, no budem sa ja stresovat ? 🙂

leonie777
28. jan 2014

@zuzi20 ja by som testla 🙂 ale nejdem ta pokusat ... moc ti zelam, aby si mala aj pre nas tie najlepsie a povzbudive spravy 🙂 tesim sa neskutocne na tieto moje dlhe dva tyzdne v pozorovani stavu a kazdeho pichnutia 🙂 lebo ja pms nemam ziadne ani prsa ani nic, ale ked nasadim utros, tak to pride 🙂

vahy1
28. jan 2014

@zuzi20 neviem sama,či mám ísť na konzultaciu, ale asi nie... neaké papiere mám doma,tie si zoberiem,ale podľa mňa oni si robia výsledky sami a až sa im niečo nepozdáva,tak to robia odznova.Ja si myslím ,že ma pošlú na hematologiu-pretože v GF mi zistili poruchu zrážanlivosti,ale vobec to neriešili,a to ma štvalo...

lorena14
28. jan 2014

@lowa Máš veľmi šikovné dievčtko 🙂 A presne si to vystihla všetko sa dá zvládnúť, len to čakanie je strašné.Keď už si preto všetko urobila a teraz bezmocne čakáš no mňa to ničí. Keď vidíš tolko negatívnych testov len o tom snívam aby jeden bol pozitívni a aby sme to vydržali do konca. Ďakujem za všetky dobré priania 🙂
@lowa

lorena14
28. jan 2014

@zuzi20 Ahoj moja ďakujem aj tebe že namňa myslíš určite dám zajtra vedieť. No dúfam aj ja že sa ti to podarí a aj vtebe rastie malí človiečik 😉 Hej aj ja si poznám telo a presne sa tak cítim ako pred MS.Aj keď zatial len špiním ale mám velké krče a trase ma zima ☹ Tak drž sa aj ty a píšeme si 🙂

zuzi20
28. jan 2014

@leonie777
@lorena14 dakujem kocky za povzbudive slova, velmi som zvedava ako vsetky dopadneme 🙂 Držme sa !

zuzi20
28. jan 2014

@vahy1 tak nech ti to potom dobre dopadne...daj si teraz pokoj, pohov a vela oddychu a potom to uz urcite vyjde 🙂

majkulik
29. jan 2014

@leonie777 hej, toto nie je take strasne ako stimulka. pocas stimulky som bola na kontrole v nedelu v GF a bol tam neskutocny natresk. juj, uz sa ti to krati, myslim na teba.

leonie777
29. jan 2014

@majkulik ahoj, krati sa mi to neskutocne 🙂 o chvilu budem v tom aspon zdanim na tie dva tyzdne do testu 🙂 verim, ze sa bambule rozmrazia 🙂

lorena14
29. jan 2014

Ahojte Kočky tak teraz som došla domov z GF kde mi zobrali krv a mám volať o druhej či sa nám podarilo bábo. Som hrozne nadšená a zvedavá. Špiniť ešte stále špiním ale ja som mávala silnú menzes tak dúfam že aspoň jedno embrijko sa dobre uchytilo. 😀 potom napíšem 😅

vodnari
29. jan 2014

Kočenky prosím vás ako si picháte menopur? Prvý krát som ho pichala do svalu a teraz mi kázali pod kožu....tak teraz neviem už pod kožu pichám diferelin...

vodnari
29. jan 2014

@lorena14 držím palčeky

nelly3
29. jan 2014

@vodnari
pichas ho ako diphereline pod kozu do bruska 😉

waitiekatie
29. jan 2014

@vodnari ahoj, ja som pichala vsetko pod kozu.. 3 injekcie po sebe 😒 do svalu len Pregnyl na zaver... aj v GF mi par krat pichli a len do brucha, ze tam je to najlepsie..

lorena14
29. jan 2014

@vodnari Ďakujéééém 😀 áno picháš si to do bruška až na konci budeš mať ( pregnyl ) ten sa pichá do svalu 😉

vodnari
29. jan 2014

@nelly3
@waitiekatie
@lorena14 už som sa rozpamätala .... už to bolo dávno.... ja pichám ešte fraxiparin do brucha na riedenie krvy.... ďakujem vám.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre