Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
29. jan 2014

baby, v piatok mam vklad KET, uz zacinam trocha stresikovat 🙂 mate pre mna nejake osvedcene rady co mam jest, pit, neviem co? 🙂 tie ktore ste absolvovali ket, zostali ste po vklade doma? lezali ste, alebo aky plan? 🙂

sarah00
29. jan 2014

@vodnari ahoj, ja som pichala menopur do zadku, aby som nedávala všetko do brucha, pýtala som na to aj v GF a povedali mi, že ako mi vyhovuje, môže sa do svalu aj podkožne. držím palce 😉

waitiekatie
29. jan 2014

@leonie777 nestresikuj... ja si myslim, ze tak ako po ET.. v ten den max. kludovy rezim, ale ziadne vykladanie noh na plafon, vikend take leharo, nechaj sa pekne obskakovat, ziadne vysavanie a v pondeli normalne fungovat... ale nie som odbornik... len moj laicky nazor 😀

zuzi20
29. jan 2014

@leonie777 ja som po vklade zostala jeden den doma, potom bol vikend a potom som uz isla normalne do roboty. Co sa tyka jedla a pitia, ziadny specialny rezim, akurat alkohol nepijem. Kavicku si davam, ked mi chuti... 🙂

leonie777
29. jan 2014

@waitiekatie tak nejako si to aj ja predstavujem 🙂 dobre vysiel vklad na piatok, tak budem mat vikendik v klude 🙂 v piatok uz nepojdem ani do prace, budem a motat doma a mysliet na bambulov 🙂 co mas nove ty?

leonie777
29. jan 2014

@zuzi20 som rada, ze mi to vychadza tiez na piatok a budem par dni v klude ... musim sa opytat potom v GF, ze dokedy sa maju uchytit emb od vkladu 🙂 mam mrazene hned na druhy den po opu. vidis, dobre ze pises o tej kave, ja som tiez kavickar ale uvazujem, ze ju uplne vysadim alebo vymenim za bezkofeinovu 🙂 co hovoris na cervene vinko? po vklade uz asi ne?
@waitiekatie

janielik87
29. jan 2014

@lorena14 strasne drzim palceky!!!!!

waitiekatie
29. jan 2014

@leonie777 po vklade nie, nechces ho predsa naucit hned od mladosti 😀 ja nove nic.. mrcha sa nejak nechysta, uz neviem co si mam o tom mysliet, tak si nemyslim nic 😀 veru, skvele ti to vyslo, doma oddychuj a kavu podla mna mozes... pokial nie si zvyknuta na nejaky ekrazit 10x denne 😀 1 by som dala urcite aj ja..

leonie777
29. jan 2014

@waitiekatie pocuj, nie si ty nejako podozrivo pokojna? 😀 nechces nam nieco prezradit?
dobre teda, posledne vinko si dam dnes a od zajtra poslucham 🙂 kedy vlastne zacnu rozmrazovat emb, ked mam vklad v piatok? zajtra? maju mi o 16:00 volat, ze kedy mam prist a to akurat budem u kadernicky, tak do snad neprepasiem 🙂

waitiekatie
29. jan 2014

@leonie777 ja sa nechcem znepokojovat.. beriem to tak, ze co ma prist pride... netestovala som, ak to myslis 😀 podla mna mozno uz dnes zacnu,aby zajtra videli, ci sa dobre rozmrazili, ci sa delia, nie? podla mna aj zajtra si este mozes dat.. deci este nikomu neublizilo... a frizuru si daj spravit, aj ked doktor sa ti bude uuuplne inde pozerat... alebo si daj spravit aj tam 😀 😀 😀

zuzi20
29. jan 2014

@leonie777 vinko mozes, ja som si akosi ani nestihla dat...Kavicku som minule velice vynechala, bolo mi to aj tak prd platné.....takze vobec som tentokrat nemenila svoje zaužívané stravovacie návyky 🙂 aby som neurobila šok svojmu organizmu 🙂

vodnari
29. jan 2014

@sarah00 ďakujem....

leonie777
29. jan 2014

@zuzi20
@waitiekatie pravdu mate, nejdem robit ziadne zasadne zmeny, kavu pijem len rano a to si v piatok dam az po vklade, aby som sa nepototo 🙂 vinko mi uz nepasuje teraz, nejaky mam divny zaludok aj tak posledne dni ... stale mam milion otazok, ked neviem co sa v mojom tele teraz deje ... boli ma podbrusko , tak neviem ci normalne aj v takomto cykle mam ovu a co v pripade, ze by sa zadarilo prirodzene a este mi aj vlozia dvojky ... viem viem, nonsens, ale nemam v tom jasno 🙂
micka neprovokuj s frizurou 🙂 ktovie koho vylosujem na vklad, najradsej by som nemala harb., ale hocikoho ineho 🙂

lorena14
29. jan 2014

@janielik87 ďakujééém 😀

waitiekatie
29. jan 2014

@leonie777 ale jaka vyberava 😀 nedivim sa ti... ja tiez obcas rozmyslam ze co sa tam deje.. dnes ma tak pichlo vo vajecniku, ze ma skrutilo pri registracke a nevedela som sa narovnat.. neviem, ci je to meskanie TYM, alebo mam definitivne rozhadzany cyklus a uz ani Agolutin nepomaha...🙂 uvidime, jak povedal ten slepy 😀

sizo
29. jan 2014

@vodnari Ahoj moje no supeeer🙂Drzim palce🙂🙂Ja sa mam ok,teraz oddychujem a potom sa nachystam na Brno😀😀

sizo
29. jan 2014

@blavabla Jaaaj moja tisko ti zavidim...ale len v dobrom😀😀To ti verim ze sa mamicka a ocino tesi🙂🙂🙂Aj ja sa tesiiim🙂🙂Umna vsetko po starom,beriem tie aloe,pracujem , klasika a pomaly sa chystam do Brna na umele...

leonie777
29. jan 2014

@waitiekatie ach jaj 🙂 vyberala by som si najradsej, ale nemozem mat vsetko s tym som akotak zmierena 🙂 som veruze zvedava, co ten tvoj cyklus, ci to nie je TAM celkom nahodou 🙂

blavabla
29. jan 2014

@vodnari uz sa ti to blizi🙂🙂🙂pod kozu zlatik, ja uz fraxik do ruky..brucho uz je obrovske-🙂

blavabla
29. jan 2014

@sizo ahoj mojka...tak potom daj o sebe vediet, drzim palceky🙂

guginenka
29. jan 2014

@leonie777 - vinko mozes aj kavu. mne doktor povedal, ze nemam s ,,neduhmi,, seknut zo dna na den. pomalicky. 🙂

majkulik
29. jan 2014

@leonie777 nooo, ved som netrpezliva s tebou, hlavne nestresuj!! ja sa chystam v den vkladu a este jeden den po byt som v kludovom rezime. resp. HO v klde pri kompe doma. a potom do prace. MM vychadza akurat sluzobka na cel tyzden, tak riesime vencenie nasho certa, ale inak pohoda. este mi hovori - ja ti navarim, nakupim a upratane bude, takze nebudes nic robit, pustis si dake folmy, pocitas knihu, pojdes sa prejst . . . len psa treba poriesit - je to divoch divoky

lorena14
29. jan 2014

Takže Koči už viem odpoveď bohu žial výsledok je negatívny tak že som neni tehotná a moj sen o bábetku je zase v nedohľadne ☹ tento pocit neprajem nikomu ☹ prajem vám šťastie keď to moje už nevišlo ☹

majkulik
29. jan 2014

@leonie777 napisala so mto ako madar, ale da sa z toho vyrozumiet, co som chcela napisat. 😀

majkulik
29. jan 2014

@lorena14 oooch to mi je luto.

majkulik
29. jan 2014

@guginenka inak kava sa moze aj pocas tehotenstva - len nie v takom velkom a silnom mnopzstve! a vinka trochu tiez 😀 nove studie preukazali

leonie777
29. jan 2014

@guginenka
@majkulik dakujem babule 🙂 sak nie som nejaka velka kavickarka, tak si dam jednu denne a vinko pijem tak preventivne, ale s tym uz dnes seknem ... vy mi neviete vysvetlit ako to tento cyklu s estrofemom u nas je? ci mame aj ovulku, lebo mam take bolesti od rana ako pred ovu ... tak som magor z toho co a ako ... uz nech je piatok a mam dvojky u seba a potom cakam na vas 🙂
dobre to mame vymyslene 🙂

leonie777
29. jan 2014

@lorena14 hmmm, to mi je luto, dufala som s tebou ... nejako im zas v GF nejde karta...

majkulik
29. jan 2014

@leonie777 mna tak boli brucho od kedy som ho zacala brat. aj ked teraz sa mi to trochu ukludnilo.

guginenka
29. jan 2014

@leonie777 - podla mna vy ,,KET-acky,, ovulaciu mate. preco nie... takze dnes posledny poharik, ja si ho dam o siedmej vecer a budem mysliet na teba a zajtra si dam decko aj za teba a prida sa podla mna aj @waitiekatie - pokial moze 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre