Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
30. jan 2014

@janielik87 aj ja si uz hovorim, ze dalsie ivf zvladnem lepsie, pri prvom som nevedela do coho idem ... teraz keby nevyslo KET, a ak zostanu mrazacikovia, pojdem na dalsie do GF ale dalsie ivf uz pojdem skusit stastie asi do toho brna ...
@blavabla som stastna ze ste tu s nami a davate nam nadej, ze sa to moze podarit, len to nemozeme vzdat 🙂 drzte sa s krpcom ... kedy mas termin? zeby valentinske babo? 🙂
@waitiekatie sak nerob si nasilu testik 🙂 ale zas budes vediet na com si a nebude to tolko napinave uz 🙂

starasne sa vlecie ten cas ... kym mi zavolaju, ohryzem pazure aj na nohach 🙂
@zuzi20 ty mas este hodinu, ktora bude tie straaaaaaasne dlha 🙂

leonie777
30. jan 2014

@janielik87 ides na laparku? to je otrava, aj ja som bola a kazdy mi rozpraval, ze to je v pohode a dodnes mam skaredu jazvu pri pupku, lebo mi ju sil asi nejaky amater 🙂

@majkulik krati sa mi to zlatko 🙂 nervicky mam kym mi z labaku zavolaju ako sa rozmrazili 🙂 rozmyslam, ako sa rozhodnem, lebo s lekarom sme sa bavili, ze ak sa mi rozmrazi z 2 jeden, tak ze mam povedat ci chcem aby rozmrazili dalsie ... silno dufam, ze sa rozmrazia dvojky 🙂

blavabla
30. jan 2014

@leonie777 nevzdavat sa urcite!!!🙂 z rozbehnuteho vlaku sa nevyskakuje😉TP mame 22.2.,ale brala by som aj dietatko lasky 14.2, ale to bude aj keby som isla tlacit dnes, -🙂nas chrobacik milovanucky..:-*cakam dnes dobru spravicku od teba🙂

janielik87
30. jan 2014

@leonie777 no ja nejdem na laparku, len na zistenie priechodnosti akousi latkou...ma to byt len ambulantny zakrok, ale beriem si day off v praci... Tak neviem. Predtym v starom CAR mi ani toto neurobili.. :/ Cize ja davam GF sancu 🙂 Kludne by som brala aj dvojicky...len ked by uz boli!!! 🙂))

leonie777
30. jan 2014

@blavabla uz mas vybrate kde budes rodit? a zbalena? 🙂 dufam aj ja dnes v dobre spravy o rozmrazeni a budem vediet kedy zajtra vklad, aby som rano este stihala potvrdit papiere u notara ...

@janielik87 jasne, ked nejdes na laparku, tak to bude v pohode, to zvladnes ... mne navrhol lekar laparku, lebo si chcel byt isty, ze vo vnutri je celkovo vsetko v poriadku, kedze mame dost zly spermiogram a aj po opu v gf sme davali oplodnovat icsi ... snazim sa byt v pohode, ale kazdych 5 minut mrknem na cas, tak sa mi to vlecie 🙂

elisabethwoodville
30. jan 2014

ahoj dievcata, mam otazku na tie z vas, ktore uz absolvovali IVF. Som po prvom IVF, dnes je 4.den po vklade. prve 2 dni ma pobolievalo podbrusko, bolo mi nevolno, trochu akoby na zvracanie a stale som spala. tieto dalsie 2 dni sa citim vyborne, nic ma neboli, hoci mam volno v praci, zvladam kratke prechadzky a varenie. mam lahke brucho, akoby som v nom ani nemala vnutornosti. ake to je znamenie? ako ste sa citili vy prve dni po vklade? a kedy ste zacali testovat? mala som PK - 5 dni. som velmi nedockava a nervozna, nezostali mi na zmrazenie ziadne embryjka.

janielik87
30. jan 2014

@leonie777 No tak snad to bude u mna ok. Uz len toto treba zistit a moze sa ist na vec.
@elisabethwoodville drzim palce!

leonie777
30. jan 2014

@elisabethwoodville mam za sebou prve neuspesne ivf koncom novembra ... tiez ma par dni po vklade po pk pobolievalo podbrusko, potom to prestalo a na 8 den som dostala kramy, takze nic ☹ ak si pichala pregnyl pred vkladom, tak testuj najskor na 10 den od vkladu, aby si nemala skresnene vysledky ... ja idem zajtra na vklad, mame 6 ks zamrazenych, tak cakam o stvrej co mi zavolaju ako sa rozmrazili a kolko ... drzim ti palce, aby si nam za par dni napisala pozitivne spravicky 🙂

leonie777
30. jan 2014

@zuzi20 akoooooo???????? nedockava som 🙂

leonie777
30. jan 2014

@makulik
@zuzkagal
@janielik87
@elisabethwoodville
@blavabla
@waitiekatie
@chelly
@zuzi20
@guginenka babyyyyyyyy, tak volali z gf, zajtra mame o 10:30 vklad, rozmrazili sa hned prve 2, tak verme, ze budu v poriadku do zajtra 🙂 ja som taka vytesenaaaaa 🙂

guginenka
30. jan 2014

@elisabethwoodville - vies co ja som po prvom IVF necitila vobec nic. ale je pravda, ze mas v sebe dost hormonov a k tomu pregnyl. nerozmyslaj nad tym ako by si sa mala citi, je este skoro. rozmyslaj nad tym, ze je to tam a rozpravaj sa s bublinkami aj v duchu. aby citili,ze od prvej sekundy ich milujes. 😉 podla mna to tam je, neboj... 😉

zuzkagal
30. jan 2014

@leonie777 o 10,30 ti budem vysielat pozitivnu energiu, aby sa hned bublinkam u teba pacilo. tesiiim sa, teraz to musi vyjst 🙂 🙂

majkulik
30. jan 2014

@leonie777 jupiii, super, tesiiim sa s tebou. dobre sa vyspinkaj, oddychni si a zajtra upesny dnik.

blavabla
30. jan 2014

@leonie777 juupiii🙂🙂

guginenka
30. jan 2014

@leonie777 - SUPEEEEEEEEEEEER 😵 😵 😵 😵 to to varene vino... 😵 budem na teba silno mysliet 🙂

leonie777
30. jan 2014

@guginenka
@zuzkagal
@majkulik
@blavabla zlaticka dakujem za podporu, zajtra vam dam vediet a potom dlha doba cakania 🙂 😵

waitiekatie
30. jan 2014

@leonie777 supeeer 😵 to ten sniezik... 😀 a ja ti zajtra budem drzat palce :a poslem vam vsetkym fotku kolajnic 😀 😀

zuzi20
30. jan 2014

ahojte holky, tak aj ja som negatívna :( bohuzial...

leonie777
30. jan 2014

@waitiekatie konecne spravna rec 🙂 som nedockava a zajtra ocikaj kolajnice 🙂

@zuzi20 hmm 😢 ani neviem co napisat ... musime verit, ze dalsi krat to vyjde ... viem ako sa citis ...

elisabethwoodville
30. jan 2014

dakujem za odpoved holky, pokusam sa byt kludna... este mam jednu otazku, je mozne zeby som dostala mrchu aj ked uzivam utrogestan + estrofem?

elisabethwoodville
30. jan 2014

@zuzi20 ☹ ☹ ☹

janielik87
30. jan 2014

@leonie777 hura, super!!!! tak vela stastia zajtra 🙂

@zuzi20 ach... :/ no hlavu hore moja, nam tiez nevyslo prve IVF a nemali sme ani nic zmrazene, nakolko mi vypestovali ledva dve vajka :( ...zle davkovanie liekov podla mna... Vy mate mrazacikov?

adulka1979
30. jan 2014

@leonie777 Super! 😀 Držím silno palce na zajtra.... 🙂

wanda1986
30. jan 2014

@guginenka dakujem za info🙂vy ste uz boli?ja sa dost bojím :-/ dost
nas spg sokoval,lebo partner zdravo zije,nefajci,cvici a s takym niecim sme neratali vobec. dufam,ze sa nam podari 🙂ku komu chodis?

zuzi20
30. jan 2014

@janielik87 toto uz boli mrazáci :( už viac nič v GF nemáme, takže tam končíme...

janielik87
30. jan 2014

@zuzi20 a bolo to prve IVF? Ach to mi je luto... :( Idete skusit Brno?

zuzi20
30. jan 2014

@janielik87 ano prve. Rozmyslame nad tym Brnom...Ale si musime prezistit, ako to vlastne tam funguje...

lorena14
30. jan 2014

@zuzi20 Jaj moja To je mi fakt lúto tak som ti držala palce 😢 drž sa presne viem ako sa cítiš. Hlavu hore sme predsa ženy a my to zvládneme a nevzdáme to keď nie teraz ale raz sa na máš šťastie usmeje a budeme mať detičky. Zuka len to nevzdávaj budeme sa navzájom podporovať. Teraz si skús odýchnuť mne to včera pomohlo.

zuzi20
30. jan 2014

@lorena14 dakujem moja za povzbudive slova. Napisala si to krasne. V robote som sa drzala ale mala som slzy na krajicku. A teraz doma sa vyplakavam :( a neda sa to akosi zastavit....zajtra budem opuchnuta. Ako ste sa vy rozhodli? Kolko pauza a kam by ste sli na druhe?

zuzi20
30. jan 2014

@leonie777 dakujem a prajem ti zajtra vela stastia zajtra...Snad ho budeš mať viacej ako ja.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre