Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
4. feb 2014

@leonie777 inak 12.2. je dobry den. Vtedy ma nas chlpac narodky, idem mu robit tortu, aj ked bude asi u nasich. cize ak by mne robili vklad 12. a tebe by vysli 12.2. dve kolajnice . . . juuuchuu to by bolo pozitivneho v ten den 😀 😀 😀 😀 😀

waitiekatie
4. feb 2014

februar je nas babule 😎

leonie777
4. feb 2014

@majkulik zlaticka moje, tak si to s tou premierou uzijes, hlavne diazepan je paradny, nikdy mi nebolo tak jedno vsetko 🙂 dobry liek to je, len som ospanliva bola 🙂
@waitiekatie no babula, co je s tebou??? takato reakcia na stimulku tu dlho nebola, ty si pripad na skumanie aj pre harbiho 🙂 mne drabek inak vtedy povedal, ze niektore baby maju dlhy protokol aj bez MS, takze ziadna panika este, moze to byt mozno aj tak 🙂 dokedy budes este cakat a pichat???
jaaaaj baby, toto su zasa nervicky 🙂 cakanie na vysledok s predsavzatim, ze skor ako 12 den od vkladu netestujem 🙂 pomooooooc 🙂
@guginenka dakujem 🙂

leonie777
4. feb 2014

@majkulik aaaaaaaaaa, micinka ty si to uplne genialne vymyslela 🙂 v den tvojho vkladu robim test 🙂))) inak dobre ze pises, moj trpazlik/jazvecik ma dnes 10 rokov, idem mu zavolat, lebo na sms uz nedovidi starec 🙂

waitiekatie
4. feb 2014

@leonie777 nie nie, ja nestimulujem, ja cakam na KET, len musim dostat mrchu aby som zacala s estroofemom... mame este 6 mrazacikov... ja som myslela ze a stimulka pri IVF sposobila toto odialenie ms. ale ze nie... ja predsa dalsiu stimulu nebudem mat, ja budem v marci uz tehotna!!!! 😀 😀 😎

leonie777
4. feb 2014

@waitiekatie jaaaaj, som to poplietla, som myslela ze si v dlhom protokole 🙂 tak sup sup nech milostiva dorazi a mozes sa tesit na bambule 🙂 vsetky budeme mat dvojky 🙂

elabka
4. feb 2014

@waitiekatie tak teraz uz nehryzem nechty ale netrpezlivo cakam, kedy uz konecne zacne ta tvoja ms 🙂 Ano, aj ja k nemu chodim, resp bola som u neho 2x a vzdy sme tam s partnerom sedeli jak 5 penazi a cumeli s otvorenymi pusami a ked sme vysli von, tak obaja ze co? A co mame teraz robit? Kam ist? 🙂 Ale asi si clovek zvykne, nie? 🙂

guginenka
4. feb 2014

@elabka - no ved to je na tom to carovne. ze ked odneho clovek vide pozera sa okolo seba akoby sa prave vyklubal z vajicka 🙂

dievcata - mozem kavu? neublizi to mojej malickosti? to ma tak teraz napadlo... 😒

waitiekatie
4. feb 2014

@guginenka mojej malickosti by ublizilo, keby som si nedala 😀 kludne si daj 🙂

lorena14
4. feb 2014

Držím palčeky 🙂 aby vyšli len o 9 mesiacov. Tak teraz kľud a pozitívne myslenie 😉 Leonie777

guginenka
4. feb 2014

@lorena14 - ako?

guginenka
4. feb 2014

@waitiekatie - dobre. ako vravis 🙂

nancsy
4. feb 2014

@dieselxxx ahoj,ja som bola neskutočne sklamaná z toho,že z 9 embryok nám zostali dve a tie sa neujali. Plakala som asi dva dni a oteavena som bola doteraz. Je to blbe a hlúpe,sama to neviem ovplyvnit,ale ked som videla tehotnú babu,neskutočne mu to bolo ľúto. Musela som odvrátiť zrak,lebo by som sa rozplakala. Ked vidím v tv, tých cigánov ako majú 10 deti ,tak isto este horšie....čo ti tým chcem len povedať je: nezúfaj,ver neskutočne tomu ,že sa to podarí. Ja to robím, oblečenie si uzkupujem väčšie,lebo verím,že budem mať čoskoro bruško a všetko bude v poriadku.ráno sa budík s tým,že este si robotu uzijem,lebo čoskoro sa budem starať o deti🙂. Dúfam,že buď mať dvojicky. Rob to aj ty,predatavuj si,že to bude ok. Vieš koľko žien nemá sravenu genetiku a možno aj mali šance a riziká na postihnutia? My čo sa snažíme prostredníctvom umelého oplodnenia to máme ťažšie lebo vieme o každom pohybe spermie,veľkosti vajíčka, tvaru embryka....sme monitorovane a sledované vieme o všetkom a čím viac vieme,tým je to horšie . Neboj sa,bude to ok,,uvidíš. Chod do toho!

nancsy
4. feb 2014

@waitiekatie ahoj,ja som sa tiež rozhodla,že budem v marci tehotná🙂) drzme si palce!

majkulik
4. feb 2014

@leonie777 diazepan mam za sebou aj s cipko - priechodnost vyjecnikov, takze suhlas 🙂 len pri vklade som to nemala, takze tu mam jeden naviac 😀
Jeej jazvecik 🙂 tak ze gratulujem. aj toto mame spolocne 🙂

majkulik
4. feb 2014

@leonie777 no môjmu kazdy tipuje tkych 5 - 6 rokov, je to delo psik. jemu sa zhorsje sluch. inak je saso. mam anglického springerspaniela. brala som ho ako dospelého psika, chceli ho utratit kv agresivite povodni majitelia. des. zoberu si chlpaca, lebo sa im paci bez toho aby si nastudovaĺi povahu. . . no koment

dieselxxx
5. feb 2014

@nancsy Ďakujem pekne za povzbudivé slová :D , už som sa objednala na ďalšiu konzultáciu, tak uvidíme ;) ........ a držím silno palčeky, aby tie dvojičky vyšli :D

majkulik
5. feb 2014

@leonie777
@waitiekatie
tak kontrola za mnou. Nebola tam ani noha!!!! teda okrem personalu 😀
V pondelok je vklad.

leonie777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
waitiekatie
5. feb 2014

@majkulik no to si mala stastie... ja som si vcera nemala kam sadnut... tak ti drzim palciaky a prajem prijemne zazitky s diazepamom 😀

waitiekatie
5. feb 2014

@leonie777 kto je ten "fesak"?? 😀

guginenka
5. feb 2014

@leonie777 - ano aj mna by to zaujimalo 🙂 ale Harbi to nie je 🙂

leonie777
5. feb 2014

pomoooc vlozila som omylom cosi co sem nepatri, chcela som poslat taky prieskum a priplo mi len foto toho lekara, soryyyyyyyyy, uz pisem adminovi aby to zmazal

guginenka
5. feb 2014

@leonie777 - ale nie, nechaj. i ked mohol by byt trochu mladsi, svalnatejsi, bez plasta... 😀

waitiekatie
5. feb 2014

@guginenka
@leonie777 s krajsimi usami a bez plesinky.. ale nam to nevadi, nie sme narocne 😀 😀

janielik87
5. feb 2014

@waitiekatie
@guginenka vdaka vam som sa aspon zasmiala tento den :D

leonie777
5. feb 2014

@janielik87
@waitiekatie
@guginenka babyyyyy, co s vami urobi jeden omyl, hned mame krajsi den 🙂 zajtra sem zas nieco podstrcim, len neviem ci admini spia, ze to uz nevymazuuuuu 🙂

waitiekatie
5. feb 2014

@leonie777 asi sa sulaju od smiechu 🙂

majkulik
5. feb 2014

@waitiekatie 😀 noo, ja tam preto chodim tak 8:15 az 8:30. dakujeeem

leonie777
5. feb 2014

@majkulik cooo, uz v pondelok??? to je kolky den? ako to ze neboli ludia??? 🙂 zeby im doslo, ze cosi nie je v poriadku??? 🙂 inak na vklade som dostala na vyplnenie taky dotaznik o spokojnosti a ked som si ho precitala, tak nech su radi, ze im ho radsej nevyplnim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre