Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zukrik
31. mar 2009

Kathy,ty si z Jura?
Môj otec je pôvodom z Jura,vyrastal tam aj my
sme tam chodili ako malé detičky.
Idem už upratovať...........

och
31. mar 2009

kathy no taky mily pristup od cic na recepcii som este nezazila, zdute boli ako kravy 😝 bazen je na 6 poschodi satne na 3 a medzi tym bez vytahu takze kracas v plavkach a bosa tri poschodia este okolo fitka, no a v bazene sme boli asi siedmy a uz tam bolo plno, je to aj dost drahe na moj vkus, zajtra idem skusit hotel nivy 😀 😀

och
31. mar 2009

zukrik aj k nam poprosim mne sa fakt nechce 😝 😝 😝 😝 neznasam upratovanie bleee

katherinesand
31. mar 2009

zukrik, ja som pristahovana Juranka 😀

och
31. mar 2009

Tiez mam rodinu v Juri 😉

katherinesand
31. mar 2009

och, dobre vediet 😠 tiez som to tam chcela skusit.
ja mam osvedceny hotel Baronka v Raci. je tam klud a mam to po ceste. 😵

katherinesand
31. mar 2009

och, ale zeby?
no ja tam nepoznam velmi vela ludi, lebo Jur je velky. ale byva sa tam super. je to blizko BA a uz mas klud ako na dedine. 😵 a tie prechadzky do lesa 🙂

och
31. mar 2009

kathy no budem musiet vyskusat 😀 😀 nivy ale mam blizsie z kramarov a fitko za rohom potom tak uvidime davam si teraz take sportove dni ze aspon dve aktivity denne, bo ako hormonmanka som neskutocne zla hlavne na muza stale stekam 😅 😅

och
31. mar 2009

kathy no teta mi byva hned na zacitku jura a sesternica si tam s frajerom kupila v Jurskom parku byt 😀 😀 😀

katherinesand
31. mar 2009

hej, vystizny nazov, ze Jursky park 😀

och
31. mar 2009

😀 😀 😀

katherinesand
31. mar 2009

och, ja sa tiez davam do poriadku teraz po tej zime 😉
nejaka som bola leniva, tak teraz kazdy den sa snazim nieco.
vcera som bola vo fitku na Pasienkoch, ale katastrofa. milion ludi, malo kardio strojov, ze musis cakat kedy prides na radu. 😖 😖
idem spät do race, tam je klud a vela strojov.
a v hoteli Nivy je ako? uz si tam bola?

och
31. mar 2009

kathy nie idem tam zajtra 😀 ja chodim do fitka oproti Astre je tam celkom fajn a mam trenerku takze ked je obsadene tak robime s cinkami a tak 😀 😀 som zacala chodit koli golfu aby som mala silnejsie paprcky nech tie lopticky liteaju dalej 😀 😀 😀

katherinesand
31. mar 2009

aha. ja neposilujem s cinkami, nebavi ma to. ja chodim a kardio. a potom ine dni mam pilates alebo Mojzisovu teraz a chcem to plavanie. 😉

och
31. mar 2009

zboznujem vodu uplne najviac 😀 😀 nie sice bublinky, ale normalny plavecky bazen 😀 to je taka parada ked si mozes zaplavat, strasne ma to upokojuje 😀 😀 😀

katherinesand
31. mar 2009

aj ja. len keby bolo viac bazenov. 😵
uz sa neviem dockat leta a hlavne mora, to je najvacsi relax. 😵

luly3
31. mar 2009

halo halo halo ahojte 😉
čo vi sa kupete??? 😀 😀 😀

och
31. mar 2009

luly 😀 hej kupeme sa zatial len v kritych bazenoch ale uz postupujeme k moru 😀 😀

zboznujem piesocnate plaze a more take priesvitne a modre ze aj 100 metrov od brehu stale vidis na dno 😀 😀 😀 to je proste parada 😀 juj uz aby bolo leto ale ze v nedelu ma byt uz 19 C 😀 😀

loginka
31. mar 2009

baby, aky je bazen v Baronke?

katherinesand
31. mar 2009

juchu, uz sa tesim na vikend. hned sa vyvalim na zahrade chytat trosku bronzu. a popritom sadit kvietky. 😵
milujem slnko a teplo, v lete som stale dobre naladena. 😀

luly, my uz sme zacali plavat v plavarni az sme doplavali do mora 😀

katherinesand
31. mar 2009

loginka, neviem metre, asi 25 m, je taky cleneny, su tam aj stlpy v strede, je to take utulne a urcita cast je rovna, takze sa da plavat. a nechodi tam moc vela ludi. prave sa tam chystam. 😉

och
31. mar 2009

kathy som ta navnadila co 😀 😀 😀 dam vediet zajtra ako bolo v hotely nivy 😀

mici11
31. mar 2009

Ahojte babenky,

Zukrik no to cakanie na UTZ je fakt nekonecne, este si to pamatam 😒 , ale srdiecko UTZ zachyti od 6tt. Ale ten pohlad na bijuce srdiecko zato cakanie stoji. A ty budes vidiet hned 2 😉 🙂

nanika
31. mar 2009

Ahoooojte kocenky, chodi z vas niekto k inemu dr. ako Drabekovi?

katherinesand
31. mar 2009

nanika, ja chodim alebo lepsie povedane chodila som k Harbulakovi. 😉

katherinesand
31. mar 2009

och, to jo 😉
ale uz planujem niekolko dni, len si musim najst vhodne plavky na plavanie. 😉

nanika
31. mar 2009

K nemu sa neda dostat, ja by som rada KET absolvovat u niekoho ineho, ako u Drabeka, stacili s nim dve IVF 😖 Ale zasa som niekde inde na fore citala, ze berie uz len Drabek :(

katherinesand
31. mar 2009

nanika, a preco nie u Drabeka? nebola si s nim spokojna?

och
31. mar 2009

nanika ????

och
31. mar 2009

kathy ja mam doma asi patoro plaviek, bo si musim kupovat specialne vystuzenu podprsenku nech aspon na ako to vyzera ze tam nieco mam 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre