Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

blavabla
6. feb 2014

@leonie777 drzim ti palceky, budes tehu🙂 alebo uz si😉uz je vlastne rozhodnute🙂s pivkom si ma potesila🙂budem na teba mysliet...a drzat vsetky palcaky aj babatkovske🙂🙂

mirka135
6. feb 2014

@leonie777 ja 12 ani nehovor. Nekonecne su tie dni.a na kolky den ti vkladali?? Bo mne na 5po PK takze mam 4 dni po vklade vkladali 1embrijko .ja som mala vcera stav ako pred menzesom.dnes ale zatial nic tak dufam ze ta mrcha nepride tak skoro ..

leonie777
6. feb 2014

@blavabla ty si moje zlate tehotne povzbudzovadlo 🙂 este kym bude vysledok si aj tak budem namyslat, ze som tehu a mam v brusku dvojbodky 🙂

@mirka135 uz 12-teho??? joooj, budes teda vediet skorej ze si tehulka 🙂 mne vkladali 2dnove 2 kusy, jedno bolo dvojbunkove a druhe 4 bunkove ... tie tvoje po PK sa uhniezduju uz do 2 dni, takze ak si mala take bolesti ako na ms, mohlo by to znamenat, ze sa ti roztahuje uz maternica, lebo bodka sa uchytila 🙂 moc sa nechcem pozorovat, ale aj tak mi nic nie je zatial, okrem tej chuti na pivo co bola 🙂 budes aj test robit este pred krvou? lebo ja urcite hej, nevydrzala by som dovtedy 🙂

mirka135
6. feb 2014

@leonie777 neviem ci budem testovat .neviem kedy by uz asi bolo nieco vidiet na teste .ty budes kedy testovat?

leonie777
6. feb 2014

@mirka135 chcem sa podla testu hlavne zmierit s vysledkom, keby mi nahodou z krvi nevyslo pozitivne 🙂 rozmyslala som, ze otestujem rano pred krvou doma ocikam test ... ale palia ma prsty a neviem ci neotestujem uz 12teho ... neviem ti poradit, kedy mas otestovat ty, aby to zas nebolo prilis skoro ...

waitiekatie
6. feb 2014

@leonie777
@mirka135
bodaj by ste ju nedostali aspon rok.. a ja bodaj uz zajtra... ja sa teraz pozorujem viac ako vy po vklade.... chvilu ma bolia vajecniky, potom nie, potom picha...wrrrrr... posluchaj, ty mrcha!!! 😀 😀
a potom tie tehu pluvance poslite sietou dalej 😀 😀

leonie777
6. feb 2014

@waitiekatie tak tak, nech nedojde, spolieham na tvoje slova ze valentin bude vesely 🙂 ty stale nic s mrchou???

waitiekatie
6. feb 2014

@leonie777 nie, stale nic.. ale zase su to len 2dni po vyvolavacke... ale vcera v posteli ma tak boleli vajecniky, ze som rozmyslala ci nevstanem a nedam si vlozku, ale strasne sa mi nechcelo.. cez den nic, skor k veceru ma brucho boli... snazim sa na to nemysliet, ale znervoznuje ma to 😢

leonie777
6. feb 2014

@waitiekatie verim, vsetko toto cakanie je nadlho ☹ ... dufajme ze uz to vypukne v tom gf a usmeje sa na nas stastie 🙂

mirka135
6. feb 2014

@waitiekatie vezmi si mrchu od nas dvoch.my ju nechceme .
@leonie777 hej ved toho sa bojim aby to nebolo skoro ale verim ze bublinka sa uhniezdila a ze jej v brusku bude dobre celych 9 mesiacov .musime mysliet pozitivne

leonie777
6. feb 2014

@mirka135 my ziadnu mrchu nedostaneme 🙂 nechceme 🙂 myslim pozitivne 🙂 podla mna ked budes 10 den po vklade, uz by ti test nieco ukazat mal, teraz som ti to vypocitala 🙂 a to ti vychadza presne na 12.2. ked pojdes aj na krv 🙂
@waitiekatie a tehotenstvo v gf harbi uplne vylucil? co ti povedal, preco mrcha tak meska???

waitiekatie
6. feb 2014

@leonie777 na sone nebolo nic a HCG mam 0, takze podla mna niet pochyb ze nie som tehotna.. a povedal, ze naozaj nevie, preco som ms nedostala ani po vyvolavacke.. a ze sliznica je pekna, asi v polovici..potom som sa pytala, ze ci to nemoze byt rozhadzane po stimulke, ze nie a ze ci nebola ta prva vyvolavacka skoro a zase ze nie... a potom dlhe dve minuty premyslal co so mnou a zas zopakoval, ze nevie preco to nefunguje.. 😖

leonie777
6. feb 2014

@waitiekatie ach jaj ... zmiatla si ho chalana poriadne 🙂 tak verme, ze uz ti dorazi, aby si sa pohla k cielu cim skorej 🙂

waitiekatie
6. feb 2014

@leonie777 jaaa teda neviem, ale sak som nebola cela nahata aby som ho zblbla 😀 akurat mi dosiel taky ten spam ze "posielam ti 6 archanielov, posli dalej a za dva dni sa ti splni co chces.." ze by mali aj toto na starosti?? 😀 ale deletla som ich aj tak 🙂

guginenka
6. feb 2014

@waitiekatie - no ked sa Harbi zamyslel tak to uz hej... kvoly tebe este aj postupy zmena v GF 😀

waitiekatie
6. feb 2014

@guginenka nemusite mi dakovat 😀 😀

nancsy
6. feb 2014

@dieselxxx ďakujem pekne ,aj ja ti drzum palce. Odstup bol asi 4 mesiace. Takže už je najvyssi cas.neviem sa toho dočkať a zároveň mám aj obavy,aby to vyšlo. Musi!

dieselxxx
6. feb 2014

@nancsy Jasnačka,že to vyjde :D :D ......... Nám všetkým to musí vyjsť :D

lorena14
6. feb 2014

@guginenka Ahoj moja 🙂 no celkom fajn začala som robiť tento týždeň tak som sa dostala do starých kolají. Je to dobré tieto 2 mesiace ma potrápili tak teraz sa cítim ako noví človek chodím von 🙂 začala som cvičiť tak dúfam že aj niečo zíde 😉 zo mňa. A Ty ako? čo nové?

guginenka
6. feb 2014

@lorena14 - no cakam kym doberiem antikoncepciu a zacinam pichat... 🙂 tesim sa na to... 🙂 inak všetko po starom, nič extra. iba,že sa asi obklopujem nesprávnymi ľuďmi. suseda mi oznámila tehotenstvo a popri tom mi vysvetlila ako ničomu okolo tehotenstva nerozumiem a nechápem nič a jej je trápne rozprávať o tom,že je tehotná keď u nás sa to nedarí. no čo ti poviem, myslela som si,že je to aj kamoška a týmto ma totálne odpálila. no otras. a už druhý deň mám šialenú chuť na vodku s džúsom... 🤐

guginenka
6. feb 2014

@waitiekatie - pani, by som sa zasmiala keby milostiva prisla 14.2. 🤐 to by bolo znamenie... 😉

waitiekatie
6. feb 2014

@guginenka no to by bolo.. ale to je jej posledna moznost... to bude 10ty den po inj 😀 inac, neviem ci nema Harbi problemy s ocami a ci sa v labaku nepomylili.. uz som si dala pivko aj ja.. 🙂 . sice radlera, ale pivo... a nepresla ma chut... idem dat grep.. liter piva by bolo moc 😀 😀 😀

guginenka
7. feb 2014

@waitiekatie - ty podlahnes skor alkoholu ako dostanes... 🙂 ja uz treti den snivam o vodke s dzusom a ladom. a pritom vodku nemozem ani citit ale za posledne tri dni by som za nu aj zivot dala... 🤐

vodnari
7. feb 2014

@blavabla
@sizo tak dnes zas krvičkka a ultrazvuk poobede budú výsledky....dúfam že na budúci týždeň to už bude.... prosím vás neviete či sa dajú kúpiť ihly do pera? nejak ich mám málo.... obvodná mi neodporučuje ísť na umelé a aj mi to napísala do papierov mala som zlé výsledky moč....ale našťastie interný mi to odporučil....ja mám chronický zápal mechúra a aj ladviny a povedal že ja ten moč nebudem mať nikdy čistý...tak načo čakať.... aj som jej dnes chcela v BA ukázať výsledky,len to išlo nejak rýchlo že ani neviem a už som bola na chodbe....len mi zmenila jedny injekcie....bližšie budem vedieť až po druhej....

blavabla
7. feb 2014

@vodnari ahoj zlatusik, ako to vsetko leti...🙂tie ihly neviem, skus v GF, ci nahodou nemaju alebo u nich dole v lekarni...mne zostali pozerala som, ale uz som ich vyhodila...no drzim palceky..tie obvodne radi do toho mudruju ani mne nedoporucila koli imunite..aalee...kasli na to...hlavne, ze ti to tam internista nenapisal😉daj vediet po druhej... Budem cakat🙂🙂cmuk

majkulik
7. feb 2014

@vodnari jezisi, mne zostal kopec. pozriem doma, ked tak, poslem ti - teda ak som ich nevyhodila. Drzim palceky

mirka135
7. feb 2014

@vodnari aj mne zostali ale pytala som sa nato susedy a ona mi povedala ze kludne sa to moze pouzit aj 2dni zasebou a nic sa nestane ze ty co maju cukrovku a pichaju perom kazdy den tak ze oni maju 1ihlu aj na 4dni.

elise
7. feb 2014

ahojte babulky my máme v centre ešte 3 mrazáčikoch a chceli by sme ich využiť je to asi jeden a poslendý pokus ešte chceme jednobábenko 🙂 uvidime budeme skušať aj prirodzene . je to niekto ešte za moje ery čo sme spolu chodili do GF ?

elisabethwoodville
7. feb 2014

ahoj dievcata, som po neuspesnom IVF. vkladali mi 2 vcasne blastocysty a 1 uplne vyvinutu blastocystu. ani jednej bublinke sa prenos nepacil a nezostala ani jedna. mrazaciky nema ziadne. je to uz par dni, ale stale som v totalnej depke ☹

blcha76
7. feb 2014

@vodnari Držím palce aby boli dobré výsledky 🙂 , aj ja som dnes bola na krv, akurát že ja poobede očakávam negatívny výsledok ☹ ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre