Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

waitiekatie
12. feb 2014

@leonie777 ono aj ten utros ti drzi menzes, nedostanes ho, kym ho uzivas.. ale ty si tehotna, takze ho nemusis mat vobec... a po dalsie... urcite aj tebe pri vklade hovorili, ze aj ked zacnes spinit alebo krvacat, neznamena to, ze nie si tehu!! tak hlavu hore.. neocikaj si prsty a daj si nealko radlera na oslavu.. a ziadne rozmyslanie ze vyjde to nabuduce.. vyjde to teraz!! ved vlastne... teraz je to minule nabuduce 😉
PS v pracovnej dobe nepijem, ale snad mi rozumies 😀

lesik
12. feb 2014

Baby,po dlhsom case sa ozyvam.Caka ma KET,mam iba jeden embrijko,normalne mam obavu a pochybnosti ci sa to vobec podari.Ako zahnat negativne myslienky?Poharom cerveneho vinka,nakupom handier,sexikom alebo ako?Nic ma nenapada,Help me!!!!! 🙂 🙂 🙂

waitiekatie
12. feb 2014

@lesik vsetkym dokopy... najlepsie sexom pri nakupovani 😀 😀 ale nie... vzdy to tam vzadu niekde bude a vyskoci to, ked nebudes cakat.. mozes sa snazit ako chces.. zamestnaj sa niecim...hlavne nesed doma a nerozmyslaj nad tym CO AK... 😉

babo78
12. feb 2014

@sofinkalv Kazali mi prist v pondelok. Lebo v nedelu nerobia.

leonie777
12. feb 2014

@waitiekatie micka minule na ET som tiez mala utros a zacala som normalne krvacat na 6 den po vklade ☹ teraz je 12 den po vklade a este nic 🙂 este tak 2-3 hodiny skusim byt v napati ze co a potom idem testovat ... uz teraz mi zviera zaludok od strachu 🙂)) ak budu kolajnice tak si dam aj dva radlery a sa opijem od radosti 🙂 potom uz len vydrzat nedat muzovi nic najavo a prekvapim ho nejako na valentina 🙂

waitiekatie
12. feb 2014

@leonie777 no tak je to jasne... T E H U L A
😀

janielik87
12. feb 2014

@waitiekatie ty si uzasna :D :D :D sexom pri nakupovani :D :D :D mriem smiechom :D

waitiekatie
12. feb 2014

@janielik87 sranda je moje stredne meno 😉 treba sa obveselit... a na otazky ako sa mas odpovedat VYBORNE... nestoji to nic a kazdy sa ma pyta ako to robim... ale ja sa riadim jednym.. ked povies o svojom trapeni niekomu, 20% ta polutuje a 80% si v duchu pomysli tak jej treba!... tak hovorim ze sa mam uzasne a oni s otvorenou pusou kukaju.. a naucila som sa smiat aj moju doktorku.. sem tam sme jak dory blaznive.. dokonca si pospevuje...vsetci sa cuduju aku dobru naladu tu mame... naco by nam bola zla, no nie?? 🙂 🙂 😎

lorena14
12. feb 2014

@zuzi20 tak sme dve aj ja som na antibiotikách a to tak som sa tešila na valentína že romantika 😀 a teraz toto 😅 no vylieč sa prajem pekný víkend.

janielik87
12. feb 2014

@waitiekatie si uzasny clovek a mas 100000000% pravdu s tym... Ja mam ten isty pocit. Viem, mozno ludia nie su az tak zli ako sa mi zda, ale zial, presvedcujem sa, ze sa normalne az potesia, ze "hura aspon v dacom sa jej nedari"... No ludstvo je strasne... Kiez by bol kazdy taky smejo ako ty.

mirka135
12. feb 2014

@leonie777 som zvedava uz si testla????

majkulik
12. feb 2014

@leonie777 tak ako???? uz si cikala???

leonie777
12. feb 2014

@waitiekatie
@janielik87
som rada, ze ste tu baby, aspon sa rehocem na vysich srandickach 🙂 humor je najdolezitejsi a mas to dobre vymyslene waitiekatie 🙂 asi to zacnem aj ja pouzivat 🙂 rovno od dnes 🙂

leonie777
12. feb 2014

@mirka135
@majkulik este neeee, nemam odvahu, nejako chcem este par chvil byt v sladkej nevedomosti, lebo ako hovori jedna babula, ms nedorazi kym beriem estrofem ☹ mam nakupene 3 testy, kazdy iny druh, tak si hodim kocku, ze ktory pojdem testovat ... vsetky su 10tkove jeden lacny pepino, druhy 5 eurovy pepino a treti taky intimed 25 ...

sofinkalv
12. feb 2014

@babo78 tak počkaj ešte do pondelka. Ak to bude neg. a budeš tak poobede volať za výsledky, rovno sa objednaj na konzulko aby si vedela čo treba ďalej...

mirka135
12. feb 2014

@leonie777 ale nas napinas.... Sme zvedave

leonie777
12. feb 2014

@mirka135 hlavne som v napati ja 🙂 ty si bola na krv? kedy cakas vysledky? testovala si aj dnes?

mirka135
12. feb 2014

@leonie777 nie netestovala testovala som pondelok a bolo to negativne takze som zmierena..dnes o 14 budem volat ze co..rano som bola na krvicke

leonie777
12. feb 2014

@mirka135 bolo rano vela bab v GF? zajtra potrebujem ist po recept na estrofem, a pojdem rovno aj na krv, len o 9:30 uz potrebujem byt v robote, tak dufam to stiham

mirka135
12. feb 2014

@leonie777 ja som tam prisla o 8:20 len tak tak som stihala bo zapcha na dialnici a okrem mna tam bola jedna baba a ta cakala na vysetrenie...no co ides testnut ci??? Alebo uz vydrzis do zajtra???

leonie777
12. feb 2014

@mirka135 idem do 14:00 urcite testnut, len cakam, aby som aspon 2 hodiny necikala 🙂 tak po 13:30 testujem 🙂 duuuuuuuufam ...
tvoja krv este tiez moze zmenit stav, aj ked ja verim tomu, ze ak bude test biely, tak je to paseeee, lebo ak je niekto tehu, ukaze mu palice aj ten 25kovy slabsi test ☹

mirka135
12. feb 2014

@leonie777 25 nieje slabsi ale10 .hej tiez som toho nazoru preto si myslim ze je to v pase

leonie777
12. feb 2014

@mirka135 25 je slabsi, 10 tkove odporucaju ze su presnejsie, ci? baby radte ako to je 🙂
@waitiekatie @janielik87 @majkulik @blavabla @sarah00 @guginenka

guginenka
12. feb 2014

@leonie777 - dievca zlate, mi neverime, mi vieme 😉 drzim ti silno palce... 🙂

guginenka
12. feb 2014

@leonie777 - neviem ti v tomto poradit. ja ocikavam vsetko (testy myslim) 🙂

sarah00
12. feb 2014

@leonie777 10-tkové sú citlivejšie 😉 ja som myslela, že už výsledok píšeš, mi tu srdce bije 🙂

waitiekatie
12. feb 2014

@leonie777 mici, tie cisla hovoria, od kolkych mikrog HCG zachytia... google hovori jasnejsie ako ja, tak aha:
Aký test si teda vybrať?

Druhov tehotenských testov je skutočne veľmi veľa. Odporúčame vám teda orientovať sa podľa citlivosti jednotlivých testov, tzv. super sensitive zachytí hCG od 10mlU/ml – až 12mlU/ml. Väčšina ostatných od 25mlU/ml. Citlivosť testu označuje minimálnu hodnotu hCG v moči, ktorá musí byť, aby ju daný test zachytil a správne vyhodnotil pozitivitu alebo negativitu výsledku. Aj keď väčšinu testov možno urobiť počas celého dňa, predsa len je lepšie zvoliť ranný moč, kde je hCG v koncentrovanej, zvýšenej miere „nazhromaždená“ ešte z noci.

leonie777
12. feb 2014

@guginenka tak ocikam radsej oba 🙂 keby to tak bola pravda, tak vyletim z koze, ale chystam sa na vsetko ... este pol hodina a idem nato ... nechcem vas natahovat, tak sa odtialto vypnem a pridem s infoskou co sa deje, dakujem vsetkym za podporu, bolo mi ju treba 🙂

janielik87
12. feb 2014

@leonie777 presne ako pisu baby, ta 10tka je citlivejsia 🙂

janielik87
12. feb 2014

@leonie777 strasne ti drzim palce!!! potrebujeme take svetielko nadeje vsetky, co sme tu!!! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre