Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
12. feb 2014

@sarah00 dakujem za povzbudenie, ale obavam sa ze u mna to je jasne ...

@mirka135 ket v gf stoji po novom 150 eur + lieky okolo 30 eur

mirka135
12. feb 2014

@leonie777 a ty mas nejakych mrazacikov???

leonie777
12. feb 2014

@mirka135 este mi zostali 4 kusy zamrazene hned po opu, ty mas kolko zamrazenych?

sarah00
12. feb 2014

@elabka veru, to som ani ja nepočula, že by aj partneri mali jesť kyselinu listovú. ja som kúpila macu v tabletkách, ja som ju jedla pravidelne, mm sem tam, keď som mu pripomenula. on už potom ignoroval akékoľvek tabletky, ktoré som mu dala, predsalen to už dlho trvalo, čo sme stále do seba niečo pchali 😒

mirka135
12. feb 2014

@leonie777 ja 18 🙂 tak snad sa to podari

blavabla
12. feb 2014

@leonie777 ahoj mojka, s citlivostou testou ti ja neporadim..bo ani poET, ani po KET som netestovala😉spoliehala som sa vzdy na krv🙂zajtra sa dozvies uplnu pravdu, tak skus este verit prosim😀

mirka135
12. feb 2014

Dievcence nieje tu nejaka holka co mala vklad 1ci2 februara?????

guginenka
12. feb 2014

@leonie777 - ešte, že tie sestričky vedia... 🙂 dobra ti to povedali, nevešaj hlavu, nestresuj. hladina hcg môže byť nízka a ani test ho nemusí zaznamenať. prosim ta nevzdavaj to a nevesaj hlavu. 🙂

guginenka
12. feb 2014

@waitiekatie - 😅 😅 😅 😅 ... prosím pekne ponížene o prepáčenie... 🙂 podľa mňa je mega nádej na pozitívnu krv. neviem, prečo @leonie777 vešá hlavu... 😉

majkulik
13. feb 2014

@leonie777 myslime na teba vsetky. velmi potrebujeme pozitivne vysledky. Tak hore hlavu a sup sup na krvicku.

guginenka
13. feb 2014

@leonie777 - drzím palce, silno drzim... 🙂

baby, chcem sa spytat, mozno hovadina, ale mozem si davat hlivu ustricovitu na podporu imunity aj teraz pred stimulkou aj pocas stimulky? dakujem za vase odpovede 🙂

blavabla
13. feb 2014

@leonie777 sme tu s tebou🙂

elabka
13. feb 2014

@sarah00 ved prave, ze do partnera stale nieco pcham... Ja som zohnala Macu v prasku, neviem ako mu ju namiesat aby to bolo aspon trocha chutne...

sarah00
13. feb 2014

@elabka ja som schválne kupovala v tabletkách, lebo v prášku by som ani ja nezvládla 😀
@leonie777 držíííím palce

elabka
13. feb 2014

@sarah00 kde si zohnala tabletky? Ja zhanam po TT ale nikde o tom ani nepoculi, az v obchode so zdravou vyzivou som nasla ten prasok..

sarah00
13. feb 2014

@elabka objednávala som z netu: http://biocare.sk/eshop/produkt/maca brala som balenie v kapsulách

leonie777
13. feb 2014

@mirka135
@blavabla
@guginenka
@majkulik
@sarah00 dievcata dakujem za vase pozitivne myslienk a podporu 🙂 bola som na krv, vysledky po druhej, klasika, robila som rano dva testy, ale cistobielo a necitim zeby to malo byt inac ... uz som sa s tym zmierila ... a dame si par mesiacov pauzu a potom ine centrum ... nech sa gf lekari zdokonaluju na inych ... ja zial nemam doveru v nich od zaciatku ...

janielik87
13. feb 2014

@leonie777 stale to este moze byt pozitivna sprava, ale chapem tvoje pocity... Stale drzim silno palciaky!!!!

Ono je to aj tak vzdy len o stasti. Samozrejme aj CAR robi vela, to, ci doverujes lekarom..celkove pocity.
Ja som uz skusila ine a napriklad tu sa mi to zda lepsie... Ani neviem preco.. Nie je to centrom, ale pristupom lekara. Kazdy mame tie svoje skusenosti a tiez kazdy sme iny clovek a ine nam vyhovuje.
Kazdopadne, darmo, ze verim lekarom ...strachu ma to nezbavilo. A asi nikde by to nebolo na 100% ... :-/

leonie777
13. feb 2014

@janielik87 si mila, ale zostavam pri zemi, davam tomu pol percenta ak aj to vobec 🙂 napocudovanie som uz v pohode, od vcerajsieho testu som sa s tym zmierila a chcem to cele snazenie a car vypustit celkom z hlavy, pojdeme na poriadnu lyzovacku a doprajem si vsetko co mi tak dlho chybalo, lebo co keby tehu 🙂 s centrami ti davam za pravdu, ale aby sme vsetky boli v rovnakom rezime nastavene na stimulaciu a potom na vklady, to mi prilis doveru v to ze vedia co robia nedava ... individividualny pristup 0 bodov a aj dnes napraskana chodba ludi co dufaju a nosia tam nemale prachy a potom nejaka mudra sestricka ma okrikne v telefone ze nekuvikajte, tak to mi stacilo, dnes som si to s nou vydiskutovala, ja nie som soplacka ani jej kamoska aby sa na mna ocapovala ked sa opytam 🙂 ake mas dalsie plany?

janielik87
13. feb 2014

@leonie777 no jednu sestricku tam maju fakt "bombovu"... inak som stretla len milsie 🙂 Vacsinou tie tmavovlase su milsie 🙂))
Na recepcii presne naopak :D :D :D
Vies, ja idem na stimulku koncom mesiaca...a pocity mam take ako ty teraz :D :D :D ...cize naho.no... Nejako to psychicky nezvladam tak dobre, ako som si myslela. Za posledne mesiace, co som merala BT, robila ovu testy atd. som bola uplne v pohode, vedela som kedy dojde ms, sice som verila vzdy v zazrak, ale nebrala som ms tragicky - ani som nerevala , len trosku 🙂... Od januara sme zacali chodit do GF a cely ten kolotoc zas... A teraz padlo rozhodnutie, ze ideme na to a citim sa rozpacito momentalne...neviem preco... Musim si to v hlave zrovnat. Ach..a asi kona vynecham zo zalub :D :D :D :D

leonie777
13. feb 2014

@janielik87 myslim, ze ti uplne rozumiem ... niecomu verit treba, ale ked je clovek viac informovany, tak mu dojde, aka je realita ... serie ma nic extra s nami za tie prachy nerobia ... nadopovat hormonmi ta moze aj tvoj gynekolog ... ale nic, nejdem nikoho odrazat, ved niektorym to vyslo 🙂 ja ked citam ako ma niekto 18 ks mrazenych ... uf to bude pokusov ... takze ty ides mat prve ivf? uz si celkom nepamatam ... aky mate problem, ze jedine ivf? deticky uz mas nejake?

majkulik
13. feb 2014

@leonie777 nevesaj hlavu. pockaj si na vysledok. mozno budes milo prekvapena. a co so zmrzlinkami?

Ja som si tak precistila hlavu do tohto menzesu. Uzivala si zivot naplno, uplne najviac ako sa dalo.

leonie777
13. feb 2014

@majkulik zlatko nerobim si nadeje 🙂 zmrzlinky im tam necham, ved som ich platila na rok, takze do novembra casu dost ... s muzom sme si povedali, ze kasleme na vsetky centra a tuto pakaren okolo vsetkeho a ideme zit ako ludia ... nejdeme proti prirode 🙂 co dobuducna ukaze cas ... raz som otehu prirodzene aj ked so zlym koncom, tak sanca nejaka este zostava 🙂
tebe silno silno drzim palce, uz by som naozaj nie len ja ale aj ine baby citala aj pozitivne spravy o gf o nejakom vysledku ... oni maju uspesnost mozno pri ludoch, co ziadny problem nemaju ale inak 0bodov si myslim ... dnes som nastastie harb nestrela na chodbe, inak som bola nastartovana si podat okrem sestricky aj jeho 🙂 😎

janielik87
13. feb 2014

@leonie777 mam 26r., vysoke AMH = PCO..ale ovulku zrejme mavam podla BT (kuk grafiky v albume, ak sa vyznas kusok). Mm ma 28r. a zly spg...malo ich je... a boli aj dost zle morfolog. mal az 98% patologiu, ale uz ma "len" 75% tusim z poslednych vysledkov.
Toto bude druhe IVF...asi preto ta skepsa. Pri prvom som mala sice o 10kg viac. 🙂 Tak snad aj to pomoze. Ale strach mam, lebo viem do coho idem...
Po prvom som si povedala, ze uz to nechame tak. Nemali sme nic mrazene... Len dve vajka odobrate aj oplodnene ICSI. A vlozene len jedno... Vtedy som sa sustredila len a len na seba po neuspechu a uzila si leto, cvicila ...atd. Ale koncom augusta zase zlom... Je to hojdacka. A mm chce skusit IVF tu v GF, viac tomu veri. A aj ja v podstate. Len...stale ten pocit cudny... Musim sa nakopnut.

leonie777
13. feb 2014

@janielik87 hm, my sme na tom z muzovej strany nejak rovnako ako vy ... ja mam vsetko ok, absolvovala som aj laparoskopiu, aby sme sa uistili, len muz a rovnako zlu diagnozu spg. 98% zla morfologia ... v ktorom centre ste boli predtym? dlezite je fakt sa nakopnut a hlavne verit tomu centru co mne od zaciatku chybalo ... sli sme do gf len preto, ze to mam blizko do roboty a je to pohodlnejsie ... budes mat stimulaciu na dlhy protokol?

janielik87
13. feb 2014

@leonie777 predtym som mala ISCARE a kratky protokol. A teraz dlhy, ano.

leonie777
13. feb 2014

@janielik87 no uvidis, ani nevies ako ti zelam, aby vam to vyslo a viac ste sa nemuseli trapit ... je to nefer, ze ti co maju nato vychovavat deti, tak im nie su dopriate ... ale to je zas ina tema 🙂

leonie777
13. feb 2014

@janielik87
@majkulik srdiecka pre vas baby, nechavala som si dve pre seba 🙂 viac ich nemam pre ostatne 🙂

janielik87
13. feb 2014

@leonie777 dakujem za srdiecko aj za zelanie. Verim, ze kazdej sa sen splni. Len niekedy to nejako dlho trva. :-/ a cesta je strastiplna. Ale asi chcem byt pripravena na oba pripady!!! 🙂

mirka135
13. feb 2014

@leonie777 ????? To bola ironia v hlase???? ja ked citam ako ma niekto 18 ks mrazenych ... uf to bude pokusov ... Nechapem??????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre