Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mirka135
29. mar 2014

@dasa118 neboj sa ,ja som mala tu istu dilemu ale ona by ti povedala ze puregon 7500 alebo 10000 ale ked ti povedala puregon 5000 tak si dobre pichla aj ja som tak pichala..

mirka135
29. mar 2014

@dasa118 aj ja som tak mala ale mna strasne bolelo brucho ,som mala take bolesti ani spat som nevedela..a bolo ich pozehnane 🙂

lidus27
29. mar 2014

ahojte!viete mi poradit som tehotna po ivf a brala som ultrogestan 2-2-2,ale od dnes uz prechadzam na duphaston a niesom si 100%ista ci mam brat duphaston 3x1tabletku alebo 2x1tabletku.na krabicke mam napisane 2x1 ale mari sa mi ze sestricka v gin-fiv hovorila ze 3x1tabletku.A dnes mi to tam nikto nezdvihne...poradte prosim 🙂

dasa118
29. mar 2014

@mirka135 ďakujem 🙂 si ma ukludnila. No mna to tak jemno tlaci, nie je to hrozne, ale citim alo to tam tlaci. Som uz taka trosku nervozna, co to bude/ ako to dopadne... Som este nikdy nebola pod narkozou.

mirka135
29. mar 2014

@dasa118 aj umna to bola premiera .ale ujo anesteziolog bol super 🙂hladkal ma po cele a zacal rozpravat rozpravku 😀 ani som sa nestihla poriadne nadichnut a uz som spala 😀

gelinka75
29. mar 2014

@dasa118 zajtra vas bude 5-6 na odber vcera to vravela sestricka, inac ti anesteziologovia v GF su fakt prijemni, tak vedia cloveka ukludnit..je vidiet, ze robia casto s pacientami

mirka135
29. mar 2014

@gelinka75 suhlasim s tebou,pocuj ma napadlo ty teraz stymulujes a to ti dali zasa dlhy protokol ci uz kratky??

gelinka75
29. mar 2014

@mirka135 dlhy mam, dobre na neho reagujem, teda nebol dovod davat mi kratky, preco sa pytas? 🙂

mirka135
29. mar 2014

@gelinka75 ma zaujmalo ze ci aj 2x davaju dlhy ci uz iba kratky....a to sa podla coho udava???a kolky den si pichas?

gelinka75
29. mar 2014

@lidus27 no podla mna oproti utrosu je duphaston slabsi a nic zle nespravis ak das 3x1

nellyel
29. mar 2014

@lidus27 ahoj, ja som po utrogestane brala taktiez duphaston najskor 2x1, ale zacala som spinit tak mi zvysili davku na 3x1 - takze je to v pohode - kludne mozes aj 3x1

domeska
29. mar 2014

@dasa118 - tak nie som sama co potrebujem veci pocut dva krat 😀 a toto je nase 2 IVF 😉

lidus27
29. mar 2014

dakujem baby velmi ste mi pomohli 🙂

dasa118
29. mar 2014

@gelinka75 ďakujem za info 🙂 , som uz taka trosku nervozna, uz chcem mat zajtra... 🙂

mirka135
29. mar 2014

Dievcence ja mam ist v pondelok na KET len neviem kedy.zabudla som ze co mi vravela doktorka ze ci mam v nedelu volat ja alebo oni budu volat mne...?????neviete nahodou???

gelinka75
29. mar 2014

@mirka135 oni budu volat a mozno az niekedy poobede

mirka135
29. mar 2014

@gelinka75 dakujem takze len cakat telefonat

franzziska
29. mar 2014

ahojte ako dlho trva objednanie v GF-e? chcem to ustriehnut kvoli menzesu, tak chcem vediet ako dopredu volat na vstupnu konzulku..diik 😅

mirka135
29. mar 2014

@franzziska volaj cim skor vobec neries menzes .mna objednali az za 6 tyzdnov ,to je individualne

franzziska
29. mar 2014

@mirka135 aha ano ale som citala niekde ze na vstupnu cize horm. profil nemame ist pocas nasich dni nie?

mirka135
29. mar 2014

Vstupna konzultacia a hormonalny profil su 2veci..mne ho popri cakaniu spravil moj gynekolog 🙂

franzziska
29. mar 2014

@mirka135 tak ja ho mam tiez spravene uz raz, ale myslela som ze ho budu robit znova

mirka135
29. mar 2014

@franzziska budes tam chodit ako na klavir a oni ti postupne spravia vsetky vysetrenia. Podla menzesu.ved aj schvalenie poistovny sa caka tak mesiac geneticke testy 2 ci 3 mesiace.takze fakt ti dobre vravim cim skor sa objednaj ;) aj viete aky mate problem?ci sa len nedari???

franzziska
29. mar 2014

@mirka135 nerastu mi vajicka..
a dakujem...som nevedela presne ako to tam funguje..tak casto?? uha budem potrebovat asi vela volna z prace

mirka135
29. mar 2014

@franzziska ale nie zas to nieje az take caste.ja som mala vela veci porobenych od gynekologa aj genetiku .chodila som tam zo zaciatku tak raz mozno dva krat do mesiaca az ked som zacala stymulovat potom tie kontroli boli castejsie..a neboj ono ta budu objednavat podla dna cyklu a dokonca nejake sono mi robili aj pocas menzesu.

bubbbulik
30. mar 2014

takže v pondelok konzulka na druhe IFV,neviem či sa to stalo len mne ale ked som išla prvy krat na ifv som bola odhodlana a natešena a teraz nie neviem prečo,asi neviem čo ma čaka mala by som mat dlhy protokol mno neviem či sa zadary 😒

gelinka75
30. mar 2014

@bubbbulik z prveho som sa tesila aj ja, z druheho som mala obavy a teraz to tretie som isla len z donutenia mojej mysle..vobec sa mi nechcelo..

domeska
30. mar 2014

@bubbbulik - musis mysliet len pozitivne, ze teraz je to to spravne ivf. a ak sa nieco nezadari tak sa to deje pre nieco co este nie sme schopni pochopit ale treba k tomu pristupovat s cistou a pozitivnou myslou. ako hovori moja obvodacka, ist na to so sedliackym rozumom. silno drzim palce 😉

bubbbulik
30. mar 2014

Dakujem vam kocky,ste zlate,uvidim co my zajtra dr harbulak povie.a ja vam drzim palce

mirka135
30. mar 2014

Halooo dievcence ja mam zajtra vklad ale este mi nikto nevolal ze kedy ,je to normalne ???? To ako kedy oni volaju???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre