Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mirka135
6. apr 2014

@dasa118 dolezite je pit a pit donut sa denne 4-5 litrov.je to vela viem ja som s tym mala tiez trampoty ale nestresuj sa

gelinka75
6. apr 2014

@dasa118 mas nabeh na OHSS, povedali ti nieco? dostala si infuzku po odbere? ak nie, tak zbytocne stresujes s OHSS a zbytocne sa ladujes litrami vody, jasne treba pit viac ale 4-5 litrov je prehnane mnozstvo..
ak uvidia, ze mas nabeh, tak davaju infuzku a upozornia, ze mas vela pit (zazila som to) mne dali infuzku aj ked som nemala nabeh ale vela vajec..pre istotu, ja by som sa v tomto kludne spolahla na car

dasa118
6. apr 2014

@mirka135 no kazdy den sa mi podari vypit viac a viac , uz si telo zacina zvykat a same si nastastie pyta :D

mirka135
6. apr 2014

@dasa118 hej hej presne tak. To bolo aj umna ale to neustale chodenie na wc ma ubijalo 😀 a inak ako sa citis??

dasa118
6. apr 2014

@gelinka75 nepovedali mi ci mam nabeh ale po odbere mi dali infuzku - som mala 24 vajicok - dokonca mi potom dali este jednu bo mi bolo zle po narkoze 🙂 . A ked som bola na vklade sa ma pytali kolko som pila. Ja, ze tak 3l a ze mam pit viac, tak teraz sa snazim tie 4l najmenej.

gelinka75
6. apr 2014

@dasa118 tak to teda hej, ja som mala naposledy 26 vajec, aj som ostala tehotna, a ziadny OHSS..takze sa riad ich instrukciami 😉

mirka135
6. apr 2014

@gelinka75 mne tiez dali 3infuzie a upozornovali ma ze 5l aby som fakt dodrzala ze to nieje sranda takze to vobec nieje vela 😀 pri nabehu na OHSS. Zopakovali mi to asi 5x

gelinka75
6. apr 2014

@mirka135 veru nie je to sranda, ked je nabeh tak sa to moze zhorsit z hodiny na hodinu

dasa118
6. apr 2014

@mirka135 Vsak to WC, este cez den - ako dobre ale v noci taka fajn v polospanku. jaj jaj, ale co uz :D .
Inak asi dobre, nejak ma nic neboli, len prsia mam strasne citlive a bradavky , ale to aj pred mrskou vzdy mam take citlive - tak predpokladam, ze tie hromony.

dasa118
6. apr 2014

@gelinka75 budem budem a podarilo sa ti na 1x?

gelinka75
6. apr 2014

@dasa118 nie na 2 hy ale potom to skoncilo..ze vraj treba verit ze to vyjde.. 😝 🙂 uz som skusala rozne strategie a vzdy to dopadlo inac..

mirka135
6. apr 2014

@gelinka75 nastastie to nemalo zhorsenie a ustupilo to ale ti poviem bola som jak cisterna 😲 ..este sa ta spytam ty si mala tolko vajok a ani jedno nebolo to spravne ked stymulujes odznova?? Kolko si mala pokusov??

mirka135
6. apr 2014

@gelinka75 a pri tom tehu si citila nieco??myslim ze sa to podarilo??

gelinka75
6. apr 2014

@mirka135 vyzera, ze ziadne nebolo to spravne ... toto je 3 IVF a teda celkovo to bude 6 vklad spolu s Ketkami.

mirka135
6. apr 2014

@dasa118 ani nehovor 😀 hlavne aby nam to dobre dopadlo dievcence

mirka135
6. apr 2014

@gelinka75 takze tento si uz cely platis??? O kolko to jedrahsie ?? Ale teraz to uz musi vijist

gelinka75
6. apr 2014

@mirka135 ano, strasne sa mi tocila hlava asi od 5 dna po vklade, ked som vstala uplne tocaky a tazko mi bolo, tahalo ma k zemi ale ze brutalne..a dychala som ako pes..potom stale navecer som mala hnusny krc v maternici..a bolesti na ms, ktore na 10 den boli nonstop, cisto ako kramy, len krv netiekla...potom to cele pomaly odoznelo

dasa118
6. apr 2014

@gelinka75 To je to, ze keby clovek vedel co bude to spravne...Len to neviem...

gelinka75
6. apr 2014

@mirka135 este to plati poistovna, mas narok na 3 platene cykly

mirka135
6. apr 2014

@gelinka75
@dasa118 @waitiekatie dievcence a skusali ste aj nejaku ludovu liecbu???

mirka135
6. apr 2014

@gelinka75 ja myslela ze 2 a treti si hradis...este ze tak

gelinka75
6. apr 2014

@mirka135 ja hej bola som u liecitelky aj ma nastavila na taky cajovy rezim, ale teraz som to prerusila, lebo niektore bylinky sa nemozu v tehu..tak som to stopla a ked to nevyjde tak pokracujem a uz ziadne dalsie IVF nechcem ani vidiet

dasa118
6. apr 2014

@mirka135 No u nas je problem u manzela - spermie, mal nulovu motilitu a potom som mu nasadila vitaminiky a zlepsilo sa to aspon tak, ze nemusel podstupit odber z nadsemennikov. Inak ine sme nic neskusali.

mirka135
6. apr 2014

@gelinka75 a to si bola priamo unej??? A myslis ze ti to pomohlo??? To si bola este pred 1tehu?? Ci az ponom?

mirka135
6. apr 2014

@dasa118 tak to super ze pomohli. A este ich berie?? O kolko sa zlepsili vysledky ? Co mu davas?

adkamas
6. apr 2014

@domeska dakujem za podporu,snazim sa byt pokojna,ale stale na to myslim...

gelinka75
6. apr 2014

@mirka135 bola som priamo u liecitelky a ona zistuje choroby z oci..mne dala bylinky na viac veci..a proste uhadla mi vsetky diagnozy co mam..asi druha jej veta bola, ze mas riadne rozhadzane hormony...a ona fakt nevedela onicom cim som si presla..tolko hormonov v sebe a prave som brala aj antiku ked som u nej bola a ona mi toto povie jednym pohladom do oci...myslim, ze je to dobra volba sa dat liecit bylinkami..ale ako pisem momentalne som to prerusila, lebo ak sa liecis bylinkami nemalo by sa do seba davat chemiu

mirka135
6. apr 2014

@adkamas moja to asi vsetky a poviem ti ze neznasam ked mi niekto povie SKUS NATO NEMYSLIET... Kazdy kto je v mojej situacii vie ze sa to neda..lahko sa to vravi niekomu kto uz deti ma a neprechadza si tym cim my.

mirka135
6. apr 2014

@gelinka75 a to kde si bola ?kolko si platila??

gelinka75
6. apr 2014

@mirka135 poslem do IP 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre