Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ingrid0105
28. apr 2014

@mirka135 ceruzkou moja dcera

domeska
29. apr 2014

@ingrid0105 - ahoj, ja som týždeň po ET bola doma. tie prvé tri dni som oddychovala (mali sme PK) a potom som sa pomaly hybala. a po týždni som išla normálne do roboty. aby mi z toho nešvihlo 😀

ingrid0105
29. apr 2014

@domeska a uz mas vysledok? ja sa asi tiez zblaznim 🙂

domeska
29. apr 2014

@ingrid0105 - o áno, sme tehotni 😀

ingrid0105
29. apr 2014

@domeska jeeeej to je super, gratulujem, ja dufam tiez ze sa zadari, davali mi jednu blastocystu tak dufam ze uz sa zahniezdila 🙂 Testovala si sa alebo si sa statocne drzala az do odberu? akam chodis?

domeska
29. apr 2014

@ingrid0105 - ja som sa testovala. nevydrzala som. nam vkladali dve embryjka - jednu expandovanu blastocystu a jednu blastocystu. uchytili sa obe 😀 a verim,ze sa im u mna paci a dari. a chodim do gyn fivu

ingrid0105
29. apr 2014

@domeska ja ma 39 rokov za 2 dni, chceli aj mne dat 2, ale v septemri mi operovali myom mal 6 cm tak aby to nebol napor pre maternicu keby sa ujali obe. Aj ja tam chodim k dr.Stenovej som zatial velmi spokojna. A kdey si sa testla? Tvoje 1 IVF?

stanka409
29. apr 2014

Ahojte...v maji idem na prvu konzultaciu do Gyn-Fiv, do sekundarnej ambulacie (aspon tak to nazval moj gynekolog). Vedel by mi niekto poradit, ze co ma caka? Snazime sa skoro rok, mam jeden vajecnik, manzel uz na testy bol a je uplne v poriadku. Tak ideme zistovat, ze kde je chyba. Dakujem velmi pekne

bubbbulik
29. apr 2014

@annamary27 dakujem za odpoved....aj mne sa zdalo že to prve nam schvalili skor

annamary27
29. apr 2014

@stanka409 pri prvej konzultácii nám založili kartu,povypytovali sa čo to o našom zdrav.stave,aj mna doktorka vyšetrila,lebo som bola v strede cyklu,že či prebieha ovulácia,aj mi robila stery,či som o.k.,objednali ma na krv na hormonálny profil a manžela na spermiogram.

domeska
29. apr 2014

@ingrid0105 - ja som sa testla na siedmy den. to som mala ciarku velmi slabu - skor duch. a potom mi silnela. ja som bola presvedcena,ze to nevyslo a vidis. dvojity zasah 😵 ale ty nemusis testovat, to len ja som bola taka mimo 😅 a toto bolo nase 2ivf, prve nam nevyslo a prestavku sme mali skoro 4 roky. a vidis asi sme dorastli na deti 😀 drzim ti silno palce, neboj vide to 😵

ingrid0105
29. apr 2014

@domeska drzim palceky nech o dotiahnete do uspesneho konca 😀 a dam ti vediet ako som dopadla 🙂

stanka409
29. apr 2014

@annamary27 Dakujem. Manzel uz bol na spermiogram, takze vysetrenia cakaju iba mna. Len sa bojim, aby mi hned nepovedala, ze to vidi na IUI alebo IVF. Ako som sa docitala na fore. Este raz dakujem

renitr
30. apr 2014

Ahojte, ja som bola na prvom IVF a dnes cakam vysledky po odbere krvi. Tehu test mi vysiel negativny ale aj tak dufam ze to este nic neznamena. Cakanie je to najhorsie a vsetkym drzim palce

ingrid0105
30. apr 2014

@renitr ahoj daj potom vediet ako si dopadla. Si si robila test? Ja som bola na vklade v pondelok 🙂

mirka135
1. máj 2014

@stanka409 oni ti porobia vsetkky vysetrenia a aj manzelovy este raz spermiogram teda aspon unas to tak bolo aj ked ho uz mal oni chceli vlastny. Stery ti vezmu,krv spravia priechodnost vajecnikov...atd hned si daj spravit geneticke vysetrenie bo nato sa caka najdlhsie .neboj nic z toho nieje bolestive ;) drz sa .my sa chystame na dalsi KET.

sonulka81
1. máj 2014

@janan82 ahoj my sme tie čo boli v tabuľke dlho samé svietili sme tam,že sme tehotné...my máme Karolínku MADE in GYNFIV a má už 3 mesiace...teším sa stebou je to skvelý pocit a to keď sa usmeje...🙂

domeska
1. máj 2014

@mirka135 - silno ti drzim palce 🙂

renitr
1. máj 2014

@ingrid0105 ahoj, no bohuyial to nevyslo. Robila som si test 2 x ale negativny, a aj krv bola negativna. Takze prvy pokus nam nevysiel... Bohuzial. Den po odbere krvy som dostala aj menzes, takze potrebujem sa dobre precistit a ideme na druhy pokus. Verim ze ten uz bude uspesnyyyyy.

janan82
1. máj 2014

@sonulka81 Ahojky. Ďakujeme a teda aj ja vám gratulujem. Je to nádherný pocit mať taký pokladík doma. Teraz máme 2,5 týždňa a učíme sa na režim. Ja mám málo alebo slabé mliečko, takže už aj dokrmujeme.

annamary27
1. máj 2014

@stanka409 aj moj manžel bol u nás na spermiograme,ale urobili mu ho aj oni,lebo robia podrobnejší.

elabka
2. máj 2014

Ahojte Pipinky 🙂 mame vsetky testy aj potvrdenia a ide sa na IVF... prave som sa objednala na stretnutie s Dr ohladom dalsieho postupu - ma tam byt aj partner alebo staci, ked tam budem sama? Som nespytala.... 😒

domeska
2. máj 2014

@elabka - no je to na tebe. mozes tam byt aj sama. ja som bola s mm. ale vobec nechapal co a ako 🙂 takze uz ides na stimulaciu, tak drzim palce, nech vsetko ide ako ma, nech mas velku urodu a.... a potom dve ciarky 😉

elabka
2. máj 2014

@domeska Dakujem 🙂 ja som to brala tak automaticky, ze ide so mnou aj partner, az potom som zacala premyslat, ze to v podstate pojde len o mna, ci tam moze byt so mnou, v ordinacii, aj partner... len nech pekne ide a pocuje na vlastne usi co ma / nas caka 🙂

mirka135
2. máj 2014

@domeska dakujeeem ;) snad to do tretice vide

domeska
2. máj 2014

@elabka - presne tak, nech len pekne ide 😉
@mirka135 - ako snad, to urcite vide 🙂

elabka
2. máj 2014

Baby, mate nejaku fajn android aplikaciu na sledovanie menstruacie, plodnych dni ap?

mirka135
2. máj 2014

@elabka stiahni si menstruacny kalendar taka ruzova kniha

renitr
2. máj 2014

@elabka po schvaleni IVF poistovnou staci ked pojdes sama, pretoze ti lekar naordinuje nejake injekcie a to sa bude tykat len teba 🙂 Drzim palce

mirka135
2. máj 2014

@elabka somnou bol vzdy manzel a bolo to dobre aspon o vsetkom vedel .vzdy ide somnou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre