Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

rienok
11. jún 2009

super dakujem ešte že tak 🙂 ide si dat ibalgin nech sa netrapim 😉
Ozaj po včerajšku už OK? som tu len tak nakukla na chvilku a nebolo Ti 2 x do smiechu ☹

och
11. jún 2009

jasne som sa vyrevala este ma aj stary nahneval tak nutna ventilacia nastala a sice prsi ale ja sa usmievam 😀

rienok
11. jún 2009

mimmi naozaj to nie je tragedia a uz vobec ziadna hanba. U nas v okoli to uz vsetci, ktori sa spytali uz vedia.... mne zobrali v oktobri obidva vajcovody takze ja som na vyber ani nemala . A co si myslia a hovoria ludia....uľahčila som im to, ked sa spytali a čo deti ( ja mám 37 a manžel o 9 viac) tak som na rovinu povedala že ked nepomozu doktori tak sa neda. Vsetci do jedneho nas v tom podporili a dokonca sa aktivne zaujimaju o priebeh a vysledky 😀 . Takze je to len a len o ľudoch a som rada že mam okolo seba dobrych a rozumnych "človekov" prajem krasny den a nezabudnite Deň je krajší s úsmevom 😉

rienok
11. jún 2009

ozaj ochka odkiaľ si.... lebo ja som v centr BA a tu neprší 😕

rienok
11. jún 2009

k tomu staremu.... ten moj asi považuje deň za premrhany ked ma nennaštve 😠
ale inak je zlaticko, akurat len on vie presne trafit tu pravu strunu 😀

esther80
11. jún 2009

Ja som zo priamo zo Senca. hej plavky kvôli infekci a močovým cestám ja som sa pred troma týždňami kúpala u kamošky v bazene so slanou vodou a vykašla som si vymeniť plavky potom som mala hned chytené močové cesty, pred tým som s tým v živote problém nemala. A ešte že vraj ak použiješ 50 faktor tak si nemusíš zakrývať brucho.

luly3
11. jún 2009

baby druha strana?????????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀

krakulka moja ako sa máš,zajtra sa tešíš na testííííííííííííííííííík

zukrik
11. jún 2009

Mayka,to je super bude vám veselšie 😀
Ja idem na poradnu v pondelok,aspon uvidím zase drobcov 😀 😀 Mayka a ty ako?
Luly,ahojček,ako sa máš?

krakulka
11. jún 2009

Tak zajtra bude silna zostava v GF: JA, LULY3, OCH. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Luly, na zajtra sa tesim aj trosku bojim. Ale dufam, ze vysledok bude pozitivny a HCG pekne podrastlo. Jak sa mas ty? Stale // na stestiku? Pockaj, budes mat dvojky. 😝

och
12. jún 2009

no dobre ranko pipiny 😀 😀

poslusne hlasim jedno mimi 2,87 cm 😀 a to druhe to vzdalo 😔 potvora jedna 😉 ale neva este ma caka 5 deti v mrazaku 😉 tak zaklad na futbalovu jedenstku bude dobry 😀

no a do slovinska ist nemozem 😠 mayka tak ti mozno zavolam ze co cez vikend ked sa stretnem so starkym 😉

krakul luly urcite ste ma tam videli 😉 tucnateta v modrych satoch, cervena kabelka, cop a brile 😀 😀
to bude zase psycho o druhej 😀 😀 😀

shaarka
12. jún 2009

oooch!
co to citam, jedno mimo to vzdalo? no teda!!! po riti by si zasluzilo 😔 tak to druhe aspon bude mat viac miesta, ze? 😉 😵 😵 😵 myslim na teba (takmer 😀 ) kazdy den a posielam vela vela zdravicka 😵

och
12. jún 2009

shaarka dakujeme kraaasne 😀 😀
a ty ako postupujes? juuuj uzivaj si leta pokym mozes 😀 😀 trosicku ti aj zavidim ze mozes ist k moru 😉 toto bude asi utrpenie pre mna ze uz druhy rok za sebou nebudem moct ist nikam ale dufam ze sa to zlepsi a novy ujo doktor nas pusti nadychat sa morskeho vzduchu 😀 😀

sylvyka
12. jún 2009

ochinka ahoj 😀
neboj neni si sama co k moru uz po druhy rok nepojde ... ale budeme sa vytesovat z RASTUCEHO BRUSKA predsa 😀

chruminka
12. jún 2009

och krasne mieri ma mimi 🙂 a to druhe asi nechalo viac miesta pre braceka alebo sestricku
a preco nemozes ist do slovinska? 😨

och
12. jún 2009

sylvyk a ja som sa taaaaaaaaaak tesila na grilovane krevety a sum mora 😅 😀 😀 😀

chrumik no nemozem bo zacinam vysadzovat utros a ostal po mimi este 4 cm gestacny vacok cize mozem zacat krvacat tak aby som mohla hned niekam utekat do nemocky 😝 😀 😀 aby to druhe mimi preckalo v klude 😀

tak dufam, ze v takom piatom, siestom mesiaci si vybehnem na predlzeny vikend no ved uvidime 😀

sylvyka
12. jún 2009

ale neboj ja to berem tak ze o rok pojdeme predsa traja 😀 to bude super !

shaarka
12. jún 2009

och, ja zatial bezovulacne, ale ved som 7.DC, tak uz sa blizi vyvrcholenie tohto cyklu! necham sa prekvapit 😀
a kocky, posielala som to sice uz do inych tem, ale stoji to za to:
http://www.fubiz.net/2009/06/09/partly-cloudy/
videjko 😉

och
12. jún 2009

jeeee shaarka to bolo kraaaaaaaasne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
12. jún 2009

och tak ja som ta tam videla určite 😀 😀 😀 a že tučna teta 😀 😀 😀 😀 😀
sedela si pred dvojkou čo?????

a ja už som vysosanáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
a ja cem nejake pekne číselko to hcg ja nechcem mat malunke ako minule že 5,4 😝
ja chcem aspon 70 😕 😕 😕 😕

katherinesand
12. jún 2009

ahojte pipky.

och, juj, tak som ta davno necitala. nejak som v poslednom case nestihala - skola, robota a stale som niekde behala, tak nebol cas ani nakuknut.
co mate nove? nejake nove tehulky?
a co Mayka? nechce sa mi to vsetko spatne citat. 😉

zukrik
12. jún 2009

Och,je mi lúto,že druhé to vzdalo ☹ ale druhé bude to vytúžené a bude mať vela miesta 😀
Držím ti palčeky cmuky.
Luly,čísielko bude velké neboj,myslím na teba 🙂

katherinesand
12. jún 2009

ahoj zukrik 😉

zukrik
12. jún 2009

Chrumi,Sylvyka,Sharka,Kathy ahojček 😀 😀

luly3
12. jún 2009

ahoj zukrik dakujem 😅
a vám ako sa darí?????

zukrik
12. jún 2009

Ahoj Luly,máme sa dobre,pekne priberám a musím meniť šatník 😀 😀 od základu.
Som stále doma,tak len oddychujem a papám..
Zle už mi nie je,ale zožiera ma pálenie záhy ☹

luly3
12. jún 2009

tak dropci budu vlasatý ked ta páli žaha 😀 ale to nevadí že pali hlavne že su dropci
zdravučky 😅 😅 😅

zukrik
12. jún 2009

Pevne verím,že budú.V pondelok idem na poradnu a budú mi robiť triple testy ne vrodené
vady.Lekárka ma upozornila,že môžu byť pozitívne,pri dvojičkách je to časté 😒
Moja svokra mala tiež dvojičky,vlastne manželíka 😀 a bol nenormálne vlasatý 😀 😀 na
celom tele.

zukrik
12. jún 2009

Mayka má dnes volno? alebo čo? 😀 😀

luly3
12. jún 2009

zukrik nebojaj detičky su zdrave ako repa nič im nebude 😀 😀 😀

zukrik
12. jún 2009

Luly,verím tomu.
Potom čakám na výsledok Luly 😀 bude tam vysoké HCG uvidíš 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre