Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
28. máj 2014

@annamary27 No planujeme ,ale trosku neskor 😉 🙂 a vy neplanujete teraz niekedy?

annamary27
28. máj 2014

@miskab tak naša má len 14mesiacov,možno koncom roka konzultácia u dr.Stenovej,písala som jej ako je to s ms a kojením pri KET a skúsili by sme budúci rok,aby som pokračovala v materskej a keby to nevyšlo,tak 4.ivf.

annamary27
28. máj 2014

@miskab ja budem mať v decembri 36rokov,takže moc čakať nemôžme 😀

nellyel
28. máj 2014

@annamary27 taktiez mi to nefunguje, vyzaduje to stale nejaku instalaciu☹

nellyel
28. máj 2014

@annamary27 @miskab inak ako je to s KET a dojcenim? treba najskor odstavit babo vsak a potom by sa ako dlho malo pockat?

elabka
28. máj 2014

Ahojte 🙂 tak vysledok vcerajsej punkcie: 4 vajicka... a dnes 3 z nich su oplodnene 😀 takze zajtra o 10h15 mam vklad 🙂 a ak bude vsetko OK, budeme mat aj jedno na zmrazenie 😀
@domeska dakujem za vsetky rady a podporu 🙂

viva13
28. máj 2014

Ahoj, chcem sa opýtať boli ste niekto u dr. Mišanku v GF?

nellyel
28. máj 2014

@viva13 my sme boli

miskab
28. máj 2014

@annamary27 aj mi mame jeden pokus KET a ked to nevyjde zas od znova ...

domeska
28. máj 2014

@elabka - no gratulujem. dufam,ze vsetko prebehlo bez problemov. a ako sa citis?

elabka
28. máj 2014

@domeska Dakujem 🙂 vsetko islo ako po masle 🙂 Sestricka strasne zlata!!!! Embryologicka vsetko krasne vysvetlila... akurat som bola sklamana, ze len 4 vajicka zo mna "vydolovali"... ale ked mi dnes povedali, ze 3 sa oplodnili, tak som cela happy 🙂
Inak sa citim tak zvlastne... Vcera som bola na odpadnutie, ale to ta anestezia, s tym som ratala a boli ma podbrusko... akoby som mala zastavene vetry - tak neviem, ci je tym zakrokom alebo fakt ma len vetry trapia... mam krce a picha ma tam... a troska este krvacam, resp len taky cerveny vytok mam... tak dufam, ze to je v norme a zajtra bude transfer uspesny 🙂

domeska
28. máj 2014

@elabka - pi hlavne vela vody. krce po opu su v poriadku ale naozaj pi co najviac vody. malo by ti to zachvilu prestat. krvacanie, spinenie je v poriadku. hlavne,ze sa vajicka oplodnili. zajtra silno drzim palce. tiez vela pi. taky tyzden im bude trvat kym si urobia bydlo. 😀 hlavne klud a pohoda.

elabka
28. máj 2014

@domeska pijem a pijem a beham na wecko 🙂 Mam este otazku na teba.... v piatok vecer som pozvana na chatu, oslava narodiek... vazne neviem, ci ist alebo nie... nemala by tam byt ziadna namaha, len hlasia chladno tak sa bojim aby som neprechladla... co si myslis, ty? sla by si na mojom mieste?

babo78
28. máj 2014

Ahojte , chcem sa opytat ako to cele vlastne prebieha. Ja som v pondelok dostala menzes, sice skor, napriek tomu ze som mala este 4 tbl logestu, sestricka mi povedala ze z neho spinim ale ja som si uz v pondelok nedala tabletku lebo som myslela ze je to menzes a v utorok rano nic a vecer sa mi uz rozbehli naplno, tak som si dala prvu davku pera. Mozem ten pondelok pokladat ako za prvy den menstruacie? Dakujem za radu

domeska
28. máj 2014

@elabka - ja ti neviem ale pokial budes aj vonku sediet v deke a nebudes tam z rukou hore 😀 tak v pohode. nema ti to ako ublizit. ja ti osobne poviem,ze by som nesla. ale to som ja. taky strachoput. len si tam davaj pozor.

annamary27
28. máj 2014

@nellyel ved práve to neviem,tak som písala dr.Stenovej a čakám na odpoved.

elabka
28. máj 2014

@domeska Ved to, ze aj ja sa bojim, preto sa vypytujem.. ved uvidim ake bude pocasie a ako sa budem citit...
Este raz dakujem za vsetko a drz palce zajtra 😀

renitr
28. máj 2014

@elabka drzim palce aby to dopadlo dobre))

domeska
28. máj 2014

@elabka - to len dobre dopadne. inak nemoze 😀 a o dva tyzdne pozitivny test 😉

annamary27
29. máj 2014

@viva13 mm bol pre troma rokmi na vyšetrení,mal si kúpiťl vitamíny profertil,čo mu stav len zhoršili,viac mu pomohol homeopat

annamary27
29. máj 2014

@miskab tak musím dostať ms,ked chcem ísť na ket a potom aj prestať dojčiť.

miskab
29. máj 2014

@annamary27 drzim palceky nech to vyjde, a daj vediet potom ked pojdes na ket ako to prebieha , to sa beru len tabletky ? uz sa nepichaju injekcie?

danka483
29. máj 2014

@miskab
@annamary27 očujte baby minule som niekde postrehla že gyn fiv má mať pobočku aj v nitre viete niečo o tom?

miskab
29. máj 2014

@danka483 nepocula som o tom, ale to by bolo super ,keby boli v Nr ...

danka483
29. máj 2014

@miskab že? juj len chlapa prehovoriť a išlo by sa potom na ďalší pokus ( nemáme mrazáčiky) nechcem aby bol dadko sám a vy ako sa máte?
@annamary27 ozaj minule sme preberali s @goooby ( nikdy neviem kolko o) že na ket môžeš ísť aj popri dojčeniu je to písané aj niekde na mamile pohľadaj 😉

annamary27
29. máj 2014

@danka483 neviem či je v NR a doktorka Stenová mi napísala,že kojiť pei Ket nie,lebo by sa hormony dostali do mlieka a to je neprípustné,tak budem veriť jej a aj tak nemám ešte ms späť a aj to musím mať.

miskab
29. máj 2014

@danka483 mi sa mame dobre a planujeme si ist pre dalsiu bublinku nejak na jesen asi ....teda ak sa podari ked nie tak od znova vsetko, a vy ako sa mate?

blcha76
29. máj 2014

@danka483 Ano je to pravda, bude aj mať aj pobočku v Nitre, ale otvárať sa bude až nejako na jeseň.

danka483
29. máj 2014

@blcha76 ďakujem tak to sa veľmi teším ani nevieš ako

danka483
29. máj 2014

@miskab ale fajn malý je ako z divých vajec nenudim sa veru. Tak bude v nr.to sa teším

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre