Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elabka
28. júl 2014

@marttina333 my sme tiez na vysledky cakali 3 mesiace

blavabla
28. júl 2014

@vodnari zajtra drzim prsty zlatusik🙂🙂 ,ako sa citis? Robila si testik?

marttina333
28. júl 2014

@elabka a davali ste si ich teraz niekedy robit ?

lilly158
28. júl 2014

@vodnari - drzim moc palceky, nech mas zajtra ten najkrajsi den 🙂

vodnari
29. júl 2014

@blavabla
@lilly158 babenky ste také zlaté...test som si nerobila...verím že som tehotná....o druhej sa dozviem tú najkrajšiu správu..... 😉

elabka
29. júl 2014

@marttina333 testy sme mali v january 2014 a vysledky v marci.

blcha76
29. júl 2014

@vodnari Ty máš ale pevnú vôlu keď si si nerobila test 😉 ... Držím palce, určite to bude pozitívne 🙂 🙂 🙂 ...

ingrid0105
29. júl 2014

@vodnari no ako?

vodnari
29. júl 2014

@lilly158
@blcha76
@ingrid0105
@blavabla Tak babenky zas nič.... ☹ .... ešte nám tam zostalo jedno.... ideme na ďalší pokus číslo 7..... 21.8. máme konzultáciu...počítam asi v polovici septembra by mohol byť vklad.

blcha76
29. júl 2014

@vodnari ☹ ☹ ☹ Je mi to ľúto, veľmi... 😢 😢 😢
Takže asi to posledné embryjko bude to pravé 🙂 . Držím palce a pokus číslo 7 bude tým šťastným 🙂 ...

ingrid0105
29. júl 2014

@vodnari to bude to prave, 7.statocny uvidis, drzim palceky 😀

nancsy
29. júl 2014

@leona45 ahoj,mala by si to mat napisane na papieri co ti dali na konzultacii... Myslim, ze predoperacne nesmu byt starsie ako 2 tyzdne pred zakrokom. Ja som si to davala robit naraz ak s testami krvi. ale mam taky pocit, ze vysetrenie na HIV trva dlhsie .

annamary27
29. júl 2014

@vodnari júúúúúúúúj,škoda,to mi je ľúto a držím palce naďalej.

leona45
29. júl 2014

Katastrofa, minuly mesiac som dobrala antibiotika, jeden cyklus som vynechala, nezacala som stimulaciu, teraz by som mala zacat buduci tyzden, ale teraz zas moj manzel berie antibiotika. Mame este jeden cyklus vynechat radsej?

viva13
29. júl 2014

ahoj baby prosím je tu niekto kto mal p pri IVF dlhý protokol a injekcie: DIPHERELINE,PUREGON a MENOPUR? Prosím 🙂

vodnari
29. júl 2014

@viva13 Ja som mala....

blavabla
29. júl 2014

@vodnari boze teraz som tak verila,hmmm zlatusik treba ist dalej mojka... , ale je to tazke ja viem, budem na teba mysliet cele dva mesiace,drzkaj sa mi maminka a daj vediet aj mna toto iste bude cakat tak o pol roka, mame tam este 5 embrii....

janan82
29. júl 2014

@viva13 Ahoj, aj ja som mala presne tieto tri.

lilly158
29. júl 2014

@vodnari -tak to mi je fakt luto. Dnes som sem isla tak rada pozriet - kvoli tebe, ze sa dozviem peknu spravu. No nic, ty chces urcite pockat na mna 🙂 Akosi ale prestavam aj ja dufat, ked to tu citam, ze to nikomu nevychadza ☹ Ja idem zajtra na konzultaciu, tak som zvedava, co sa dozviem.

lilly158
29. júl 2014

Kocky je tu niektora z vas, co isla na KET po niekolkych rokoch od IVF ? Mne to vychadza skoro po 3 rokoch a obavam sa rozmrazenia , ci to nase zmrzlinky vobec zvladnu po tak dlhej dobe 😒

vodnari
30. júl 2014

@blavabla
@lilly158 Zlatíčka teraz nám to výjde. Držím všetkým palčeky....

blcha76
30. júl 2014

@viva13 Aj ja som mala 🙂 ...

annamary27
30. júl 2014

@viva13 ja som mala

akach
30. júl 2014

@annavallova ahoj ako si dopadla? Ja mam dnes po vstupnej u Harbulaka, nevychadzam z uzasu. Ten chlap je bozsky a velmi prijemny, co od CAR ocakavam. Chodim sucasne do Iscare, lebo som truba, ale musim sa uz rozhodnut.

lilly158
30. júl 2014

@vodnari - takze cakam na teba, vklad bude v septembri 🙂 🙂 🙂 teda ak bude vsetko o.k., lebo dnes mi robil nejake vysetrenia - tak pockame na vysledky a potom sup,sup po sestricku alebo bratceka .

viva13
30. júl 2014

ahoj baby prosím je tu niekto kto mal p pri IVF dlhý protokol a injekcie: DIPHERELINE,PUREGON a MENOPUR začína sa pichať dipherelinom na 25DC? lebo stále si myslím, že puregonom sa začína :-/
Ked mám vyrátané, že odber vajíčok by mal byť v polke sptembra zažínam dnes pichať (25DC) alebo v auguste? dakujem

vodnari
30. júl 2014

@lilly158 Držím palčeky...možno sa tam aj stretneme. 😉

vodnari
30. júl 2014

@viva13
Takže ja som začala pichať 24 DC a začala som Dipherelinom..prvá kontrola bola medzi 2 a 4 dňom cyklu to je ultrazvuková kontrola a tam ti povedia ako ďalej...potom každá jedna kontrola je na odber krvi a ultrazvuk a poobede si medzi druhou a tretou volaš za výsledky a tam ti vždy povedia ako ďalej...potom som začala pichať puregon a menopur. Dúfam že som ti trošku pomohla.... Ako ste dohodnutý? Mne presne povedali kedy mám začať pichať.

rybkanz
30. júl 2014

@viva13 ja som mala tiež to isté ako ty, začínaš s dipherelinom, ostatné pridávaš až po kontrole 😉 presne ako píše vodnari

rybkanz
30. júl 2014

baby ako prebieha punkcia pri IVF??? čaká ma to v piatok...
a ešte otázka, správne som pochopila, že keď mám dnes pichnúť pregnyl, tak už nepichám dnes nič iné?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre