Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

marttina333
30. aug 2014

@franzziska vyzera ze nie lebo sa zadarilo samo 🙂 tak nech to vydrzi ....

annamary27
30. aug 2014

@annavallova mne to schvalovali 3-6týždnov.

bubbbulik
30. aug 2014

@lilly158 pojdem asik a hotovo dakujem za povzbudenie

bubbbulik
30. aug 2014

@adulka1979 gratulujem dufam že to vyde aj nam ... 🙂

lilly158
31. aug 2014

@bubbbulik - no ja neviem, co mam urobit, mam taky divny pocit, ze dostavam zapal mocoveho mechura ☹ Uz som si nasadila urinal, dufam ze zaberie, lebo teraz neviem ci sa mam radsej poriadne preliecit a ist na KET az v oktobri, alebo verit, ze urinal rychlo zaberie , lebo zajtra mam dostat kramy a zacat brat lieky. Tak teraz fakt neviem, co. Sila, ze roky som nemala ziadny problem a teraz, ked chcem ist na KET , tak sa toto pritrafi ☹

annavallova
31. aug 2014

@annamary27 Ďakujem, no uvidíme,

annavallova
31. aug 2014

@renitr o.k vďaka, no uvidím, záleží asi aj koľko tam toho majú a ako sa im do toho chce

annamary27
31. aug 2014

@lilly158 ahoj,tak to je sila,to poznám mna pri treťom ivf trápil zápal prínosových dutín,dvojo antibiotík som vybrala,prepichávali mi obe nosné dierky,ale vyšlo to a máme 18mesačnú dcérku.myslím,že to preliečenie by si stíhala aj teraz,za 2týždne.ale je to na tebe.držím palce.

viva13
31. aug 2014

Ahoj baby, prosím vás ten menopur sa picha tak ako diphereline? aj tie isté ihly?

viva13
31. aug 2014

Baby picham diphereline a mam bolesti v podbrusku ti a pichanie vo vajecnikoch mali ste to niektora?mam zasebou 6

gelinka75
31. aug 2014

@viva13 ano tie iste ihly su to..ak citis vajecniky tak to je ok, ved reaguju na tie davky hormonov

lilly158
31. aug 2014

@annamary27 - no uvidim rano, ale citim sa uz lepsie, tak snad pojdem do toho tento mesiac 🙂 Ja som tiez pri IVF - okolo 10 dna mala chripku, 39 stupnov teplotu a tiez sa podarilo 🙂 Mam dvojrocnu dcerku 😀 DAKUJEM, za povzbudenie 🙂

bubbbulik
1. sep 2014

@lilly158 ja tiež neviem som zdrawá ale neviem sa rozhodnut...stale sa kadekoho vypitujem že čo mam brat aby to vyšlo ake vytaminky mam brat,,,či to bude len tych 150eček čo dr hovoril...mám stoho zmetok a či zas nebudem počut to slovo negatívne.ale musím si to rysknut a ist dotoho naplno...a ty ked maš taky problem račej by som čakala alebo porad sa s lekarom ..neviem ti vtom poradit moja

majkulik
2. sep 2014

@sarah00 tesim sa s tebou a velmi velmi moc vam to prajem. my este bojujeme ☹

majkulik
2. sep 2014

@adulka1979 gratulujeem a prajem vela stasticka.
my este stale bojujeme, pripadam si ako laboratorna myska 😔

leonie777
2. sep 2014

@adulka1979
@sarah00
velka gratulka, tesim sa s vami 🙂

sarah00
2. sep 2014

@majkulik
@leonie777 veeeeľmi vám dievčatá držím palce. je to ťažké, ale nevzdávajte to 😲 😲 😲

mirka135
2. sep 2014

@viva13 je to normalne 🙂

mirka135
2. sep 2014

@gelinka75
@waitiekatie Ahoj kocky ako ste natom?dlho som tu nebola ako sa mate?

mirka135
2. sep 2014

@adrianaaa32 mna skoro3000 ale mala som vela vajok 🙂 podarilo sa na 3x nemala som ale nic navise zziadny embrioscop ani nic jedine predlzenu kultivaciu,

waitiekatie
2. sep 2014

@mirka135 hellou, ja nemam od aprila nic nove... v lete som skusila Fertilup a alchemilku a napodiv som dostala spontanne ms... po 2 rokoch! takmer som buchla sampus... ale ten az pri / / 😀
o 2t pojdem na konzultaciu pred KETom... stale verim, ze bude posledny a stale verim, ze ho nebude treba 😉
a ty ako? 🙂

franzziska
2. sep 2014

kocky poradte prosim...isli ste na IUI alebo ste si poradili od lekara ktory navrhoval ze sa viac oplati hned na IVF..lebo ja ziaden zakrok este za sebou nemam..a skor som chcela najprv zacat s IUI...dneska poobede som podpisala tu 1 strankovu ziadost - da sa normalne pozastavit ci stiahnut ak dam lekarovi dnes vediet ci jako to chodi?

adrianaaa32
2. sep 2014

@mirka135 fuuu tak to dost...vacsinou som pocula ze 1000 eur..ale hlavne ze sa zadarilo 😉

sono2
2. sep 2014

@franzziska no ak si si istá., že máš priechodné vajcovody tak určite!

mirka135
2. sep 2014

@waitiekatie no ja som pila alchemilku pred vkladom od 1dc 2x denne do vkladu.po vklade som jedla 3dni ananas a pila vitamin kys.listovu a zelezo.na 3x som si dala vajka na PK a podarilo sa ;)

mirka135
2. sep 2014

@franzziska no zalezi aky mate problem

mirka135
2. sep 2014

@adrianaaa32 1000 je podla mna plbost ved len lieky 450 e ,priechodnost, plus odber vajok plus vklad , predlzena kultivacia, zmrazenie.......no vysplha sa to.mne tiez tvrdili vsetci ze do 1000 a staci kuk cennik a pochipis

adrianaaa32
2. sep 2014

@mirka135 no pekne....prosim ta, co je to predlzena kultivacia?

franzziska
2. sep 2014

prosim vas a schvalenie poistovnou plati na ake obdobie? kebyze chcem napr počkat nejaku dobu alebo schvalenie dojde v blby cas choroby atd...da sa to podrzat alebo aj odvolat?

waitiekatie
2. sep 2014

@franzziska neviem konkretny casovy udaj kolko plati, ale ked som sa pytala ci sa to da posunut kvoli dovolenke, povedali mi, ze niektore pary si to posunu o 1-2 cykly... schvalenie trva aj vyse mesiaca a ak by ste sa rozhodli aj neist, je to vasa vec.. k IUI je ale naozaj potrebne mat istotu priechodnosti vajcovodov, inak je to zbytocne... chapem preco by si radsej IUI, ale je to na zvazenie.. ja mam PCOS, endometriozu a vajcovody nie su uplne na 1ku a predsa sme skusali IUI na navrh dokora.. takze nas netlacil rovno do IVF... ktory doktor ti to navrhol?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre