Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

franzziska
6. sep 2014

kočky...je mozne nejake výsledky poslat doktorovi aj mailom?? alebo musim tlacene osobne?...lebo idem na krv ale nestiham ich asi este doniest vtedy...

stanka409
6. sep 2014

@blcha76 Dakujem. V juni som bola na posledne vysetrenie a obaja sme boli uplne zdravi. Nenasli ziadny problem, kvoli ktoremu by sme nemohli otehotniet. Teraz som bola na sono kvoli IUI a nasli mi tu cystu ☹ Asi do toho pojdeme. Len je to sok, nad tymto som vobec nepremyslala

leona45
6. sep 2014

@franzziska Ano mozes posielat emailom

janan82
6. sep 2014

@viva13 Netreba nalačno, ide o hormonálny profil. Aspoň tak to povedali mne. Lebo tiež sme to mali 120 km.

annamary27
7. sep 2014

bol niekto v GF na KET aj ked ste kojili?

franzziska
7. sep 2014

kočky to imunologicke vysetrenie z krvi před IVF to je len ci nevytvaram protilátky před spermiemi? nic viac??

annavallova
7. sep 2014

Tu čítam toľko vecí čo vám robia za vyšetrenia, mne to všetko urobila moja gynekologička a až potom nás poslala do centra, tak som rada, že tam nemusíme chodiť

lilitela
7. sep 2014

@lilly158 ahoj, bola si na tom kete? Rozmrazia sa, neboj.

lilitela
7. sep 2014

@ingrid0105 ahoj, vysiel ti ten ket?

franzziska
7. sep 2014

mozem sa spytat, je moznost napr. ten HP pred IVF si urobit u vlastneho gynekologa? mne uz HP vlastny robil ale zevraj chyba este imunologicke a nevies co este možno...da sa to?

timi1990
7. sep 2014

Ahojte vsetkim ja chcem is na umele oplodnenie ale nevim ze kde je lepsie potadte mi ptisim dakujem 🙂

viva13
8. sep 2014

Ahoj, prosím stalo sa vám niekomu že ste vynechali 1diphereline a 1puregon, možem pokračovať v pichaní?

lilly158
8. sep 2014

@lilitela - ahoj , no este som nebola. Meskali mi kramy, tak snad ak vsetko dobre pojde, tak okolo 22.9. by som mohla mat vklad. Juj, strasne sa bojim toho rozmrazovania. @annamary27 - no ak planujes druhe babo, tak by si mala malinku radsej oducat od tvojho mliecka. Ked kojis, mas zvyseny prolaktin, ktory brani otehotneniu. I ked pri KET to mozno az tak nevadi, ako potom ked sa to samozrejme podari - babatko v tvojom brusku bude potrebovat tvoje ziviny, a malinka by ich kojenim odoberala. Ja si teda, aspon tak myslim, ze by to bolo pre teba lepie. Tak uz teda uvazujes o druhom ? 🙂 Ale inac, so mnou lezala v nemocnici jedna pani, ktora kojila v kuse 7 rokov !!!! Cakala 4-te dieta - lekari jej nadavali ze by nemala kojit, ked je tehotna.

annamary27
8. sep 2014

@lilly158 hej,pomaly plánujem,ale šla by som do toho asi až budúci rok.mladšia už nebudem,máme tam 2mrazákov a chcela by som potiahnúť dalej materskú.vybehneme asi aspon na konzultáciu,nech mám protokol aj recepty doma.

annamary27
8. sep 2014

@timi1990 ja som bola len v Gyn Five v Bratislave,chodím k dr.Stenovej a som max spokojná.ale každý sme iný,kolko ludí tolko chutí.

cikobela
8. sep 2014

Ahojte, chcem sa opytat ohladom GF. Cca 10 rokov chodim do GF, zatial som neriesila ziadne vazne problemy, chodim tam od mojho zaciatku pretoze moja prva gynekologicka tam zacala pracovat a automaticky som s nou prestupila do tohto centra. Zostala som teraz v soku za tie poplatky co su vraj od r.2014. Doteraz to bolo 10e za objednanie, no teraz som sa objednala na rocnu preventivku a hned si vypytali 60e rocny poplatok, no mne sa to zda privela na to ze tam idem raz do roka na preventivku. Dieta planujeme ale pokial nie som tehotna, alebo neriesim vazne problemy tak sa mi to zda pridrahe. Preto sa chcem informovat, ci vsetky co tam chodite mate zaplateny ten rocny poplatok, pretoze na recepcii mi povedali ze ak to nezaplatim tak si mam hladat noveho lekara 😒

gelinka75
9. sep 2014

@cikobela pokial viem väcsina bab co tu je v tejto teme tam chodi liecit neplodnost a nie ako trvala pacientka, isty cas bolo, ze nebrali stalych pacientov vobec, asi to chcu nejak redukovat, aby stihali

cikobela
9. sep 2014

@gelinka75 asi to tak bude, len mam teraz dilemu ci zostat alebo odist 😒 hlavne co som pocula tak dostat sa k dobremu gynekologovi je nemozne, tak mam trochu obavu zo zmeny

blavabla
9. sep 2014

@cikobela ahoj,pokial tam mas iba gynekologicku rocny poplatok je 60 euro, platis nadstandartne vybavenu ambulanciu,aj keby si tam isla iba raz..poklial mas problem otehotniet a riesis IVF, vsetky poplatky platis zvlast a tie su niekolko nasobne drahsie..

franzziska
10. sep 2014

kocky ohladne vysetreni pred IVF..nasli mi v posve bakterie....ono sa to kvôli tomuto oddiali alebo po lieceni pojdem zas na odbery alebo ako?

annamary27
10. sep 2014

@franzziska mne tiež pred prvým ivf našli e.coli,preliečili ma a išli sme do toho.myslím,že dalšie odbery mi po doužívaní liekov nerobili.

pancuska
10. sep 2014

@annamary27 ahojky mozem sa opytat?chceli by ste druhe babinko?

annamary27
11. sep 2014

@pancuska ahoj,ano chceli,zatial asi poskúšame prirodzene a ak nič,tak na jar centrum.v zime by som ešte chcela kojiť,nech Teri uchránim pred chorobami. 😀

pancuska
11. sep 2014

@annamary27 a este mate aj nejake zamrazene?w

annamary27
12. sep 2014

@pancuska ano,máme 2blastocysty.

alickapalicka
12. sep 2014

☹ ☹ ☹ som smutná

pancuska
12. sep 2014

@alickapalicka a preco?

viva13
12. sep 2014

Kočky, aké silné bolesti ste mali po odbere vajíčok? dalo sa to vydržať? alebo ste dostali infuziu od bolesti? 😒

annamary27
12. sep 2014

@viva13 ja som nemávala bolesti po odberoch,ale každá sme iná.ja mám vysoký prah bolestivosti.

annamary27
12. sep 2014

@alickapalicka z čoho? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre