Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

amy25
3. dec 2014

@viva13 vôbec nevoem aké bolo hcg, lebo som volala, sestrička hned ýe gratulujeme ste tehotná a viacej so nepotrebovala počuť . Tak ani neviem. A na utz som bola už u svojho doktora.
ešte maš migrenu?
@lilly158
inak dnešný utz ok. Babetka su zdravé. Hurá. Mame aj zdravé srdiečka. Tak sa hádam konečne dočkáme detičiek. 😀

ingrid0105
3. dec 2014

@viva13 ja som mala 5ty den po ET migrenu ako svina, a to mam po kazdom vklade tak a potom prisla ms. VEEEEEEEEEEEEEEEEEELMI ti zelam nech u teba to nieje tak a nech pokracujes v tehulkovani. Drz sa 😀

elabka
3. dec 2014

Ahojte babulky, nemate niekto doma ten dokument, co sa podpisuje na matrike pred IVFkom? Suhlas s asistovanou reprodukciou alebo take nieco... potrebovala by som vediet, co sa tam presne podpisovalo - ak by ste mi to mohli niektora zoskenovat a poslat do IP, pripadne by som dala cez IP moj sukromny mail (samozrejme, ide mi o prazdny formular, bez vasich udajov, prip si ich vybielte).
Moc moc dakujem za pomoc.

lilly158
3. dec 2014

@amy25 - supeeer, žiadnu inú správu som ani nečakala. Verila som, že budú drobciatka v poriadku. Dávaj na seba pozor, nech to dotiahnes aspoň do 38 tt 🙂

viva13
3. dec 2014

@amy25 nadránom som si dala tabl. už som to nezvládala celú noc som poriadne nespala, teraz už je dobre
super správička gratulujem 🙂
@ingrid0105 ja som teraz po KET mala prvú v 7den migrenu v noci začala ráno už boli // 🙂

viva13
4. dec 2014

@elabka Ešte potrebuješ?

amy25
4. dec 2014

@viva13 ešte bolí hlava?

viva13
4. dec 2014

@amy25 už nie dakujem za opýtanie 🙂

viva13
4. dec 2014

Baby pijete-pili ste kávu na zač. tehotenstva?

bambulka2015
4. dec 2014

@viva13 ano, jednu rano.Pijavala som dve, jednu este na obed, ale zistila som, ze ta obednajsia mi vobec nechyba. A doc povedal, ze dve denne sa pocas tehu mozu.

viva13
4. dec 2014

@bambulka2015 ja pijem rano caro no okolo obeda ciitim take tlaky v hlave ako keby ma zacinala boliet hlava tak si dam nescu a prejde to lepsie aj unavu zvladam ked som vysadila uplne cely den som len spala a chytila ma migrena tak som sa k nej vratila 🙂

amy25
4. dec 2014

Ja som kávu nepila ani predtým. Pila som len lytre silného čierneho čaju, ale aj to som v tehu prestala.

amy25
4. dec 2014

Ale myslím že caro, alebo slabá nesca raz denne neublíži.

bambulka2015
4. dec 2014

@amy25 cierny caj sa tiez moze najviac dve salky. To je pofdobne ako cierna kava.

@viva13 ja by som asi tiez nemohla uplne prestat. Ja som tiez uz davnejsie spozorovala, ze napr. cez vikend, ked sa dlho vyvalujem v posteli a ranajky mame neskoro, tak ma tiez zacne boliet hlava. Tak pri tej ranajsej som ostala. Obednajsiu uz nejak nepotrebujem. A ta jedna kava rano nas nezabije.

viva13
4. dec 2014

@amy25 čierneho? čítala som že v tehu je najlepší ovocný

@bambulka2015 tak ja teraz stále ležím potrebujem ju 🙂

bambulka2015
4. dec 2014

@viva13 tak ja nelezim, som v robote a tu kavu tiez potrebujem. Ale ako vravim, staci mi rano.

amy25
4. dec 2014

@viva13 pila som len čierny. Ale ako som písala, teraz v tehu som úplne prestala. Kúpila som si čaj pre tehulky.

aqva
4. dec 2014

@renitr pošli mi kontakt na tú akupunktúru do pošty,vyzera to zaujímavo,ja som už ochotná skúsiť všetko...my sme rozmýšľali sa v januári objednať do Brna na konzultaciu..

katus32
5. dec 2014

ahojte baby, moze utrogestan zvysit telesnu teplotu? mam trochu nadchu, ale teplotu cez 37°C uz 6-sty den, co sa mi zda uz pridlho, prosim o rady 😢

amy25
5. dec 2014

@katus32 možno bazálnu o pár desatín, nemyslím že by ti zvýšil až takto teplotu. To skôr niečo na teba lezie. Radšej to vylež. Čo viem, tak normálne je teplota do 38, do troch dní. Radšej skoč k doktorke ak ti to neprejde.

scheflera
7. dec 2014

takže KET zajtra o 12:00.dúfam,že nebudú všetci narobení a nervozni,ale hlavne nech si dajú záležať! 😠 😠 to asi nepotrebujem prezuvky alebo nočnú košeľu to už vôbec nie,poradte.a povedia mi aj kvalitu embríí?

ingrid0105
7. dec 2014

@scheflera drzim palceky a nedaj sa odbit odpovedou "pekne embryjko" nech povedia stadium v akom je a nic nepotrebujes len vieru ze teraz to vyjde 🙂

scheflera
7. dec 2014

@ingrid0105 dakujem za radu,budem neodbytná. 🙂

scheflera
8. dec 2014

dnešný KET nad moje očakávania prebehol výborne.všetci boli veľmi milí,trvalo to asi 5minút,bez problémov,polhodku som poležkala,potom ešte v aute lehnila aj pospala.vložili jedno 6bunkové kvalitné,jedno tuším 5,ale tiež okej.už len čakať a dúfať,že sa im u mna zapáči.to by bol super vianočný darček. 😉

ingrid0105
8. dec 2014

@scheflera drzim palceky moja 😀

scheflera
8. dec 2014

@ingrid0105 dakujem,si moc milá. 😀

ivka3901
8. dec 2014

@scheflera ahoj tebe zmrazili aj také 6-5 bunkové embryjká?my sme mali aj EB včasnú blastocystu a aj compaktné morulky a tie vobec nemrazili ☹

amy25
9. dec 2014

@scheflera a kedy ideš na krv?

scheflera
9. dec 2014

@ivka3901 na starších stránkach MK som sa dočítala,že ked ideš na ET,čiže máš čerstvý materiál,tak je lepšie mať PK,ale naopak pri KET je lepšie oplodniť a zamraziť,lebo takéto sa potom lepšie rozmrazia,resp. je menšie riziko.ale ja som aj tak nemusela špekulovať,rozhodli tak za mna,kedže pôvodne som mala iba 6vajíčok,zostali 4,a verím,že je to takto dobre a všetko pojde ako má.

scheflera
9. dec 2014

@amy25 na krv 22. do Nr.asi sa testnem tak na 9.ty,až teda nebude ms.klop klop.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre