Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

rienok
20. jún 2009

mayka no v piatok som bola na kontrole a mala som v každom vaječníku 4 folikuly ... dokopy 8 ale oni asi z obidvoch neberu ci ano
no zajtra uz snad budeme mudrejsi, dost ma to zaskocilo normalne som malal cykly ako hodinky 🙂
a vy sa ako mavate? všetko v poriadku?

loginka blahozelam 😉

mayka
21. jún 2009

leonie, ja som myslela darcovstvo embrijok. aj ked su to moje deticky. Predsa len 6 ks je aj na mna dost. Chceme este absolvovat KET tak za 2 roky. 😀 A uvidime ci sa podari. Hlavne si teraz uzivam toto tehotenstvo a uvidime co bude potom.

rienok, neboj vycucnu ti vseeetky foliky. 😀 Daj vedeit kedy ides na OPU.

slniecko01
21. jún 2009

Mayka ty si nechceš teraz cez leto oddychnuť aby si sa nemusela tackať do roboty v tom horku ? Kedy idete na tu dovolenku v auguste ?

leonie28
21. jún 2009

Mayka tak to som ta zle pochopila ja som myslela ze vajka a tebe by nevadilo ze tvoje deti behaju niekde po svete? predsa ked daruje niekto len vajka tak to nie je take ako ked uz hotove deti 😉

mayka
21. jún 2009

leonie, 😀
nevadilo. Pretoze ak ich "nespotrebujeme" my tak ich mrazit nebudu a takto by dostali sancu a mohli by behat kade tade po svete ako hovoris. 😀

slniecko ahoj moja. Mozno ostanem od polky augusta alebo od septembra uz doma. A budem vegetit.
Uz sa na to tesim ako blska.

corinne
21. jún 2009

Ahojte pipiny.Uz ste po obede?Ja nevarim dnes nic ☹ manzelaovi som nasadila dietu a ja nemam vobec chut na jedlo ☹ .Dnes ma boli cele brusko akoby som mala svalovicu,neviem z coho nic nerobil,len lezim pred telkou 😀 Uvarila som si kavu a bola taka dobraaaaaaaaaaaaaaaa 😀 mnam,len najhorsie na tom je ze ked si chystam zalievanu musim mat utierku cez nos,inac je zle.Kde je Och uz somju dlho nevidela,ani Katherinasend co je s nimi ☹

krakulka
21. jún 2009

Ahojte pipinky 😉
Corinne a mi ne nic nechuti. Dnes som si po dlhej dobe spravila kavu s mlieckom a nejak mi z toho neni dobre... Citim taku tazobu v zaludku. Inak vsetko ok. Nejako ma prestavaju pobolievat prsia. 😕

Mayka, asi 2.7. pojdem na Utz do GF a potom idem vecer k svojmu gyn. Rozmyslam, ze by som sa dala vypisat, len neviem ci bude chciet. Neviem, co mu povedat.

corinne
21. jún 2009

Krakulka aj mna prestavaju boliet prsia,citim ich len ked si ich prilahnem 😀 😀 Ja idem 20.7 na testy v 1trimestri,skoro 4 tyzdne neuvidim drobca,doteraz som chodila kazdy tyzden a mam 4 fotky.Babulky co ste boli na testoch co sa tam robi?Odobrali mi uz 4 skumavky krvi a vobec som sa neopytala ci mam volat o vysledky,ale keby bolo nieco zle asi zavolaju.

gregy
21. jún 2009

Ahojte kočky na ktorý deň od ET ste boli na kontrolu srdiečka?

rienok
21. jún 2009

ahojte pipinky prajem vsetkym krasnu nedelu 🙂
mayka tak som bola na kontrole dnes picham pregnyl a v utorok OPU

krakulka
21. jún 2009

Ahoj Gregy, ja som bola na krvych testoch 10 a 13 den od ET to bolo 9.6., 12.6., na 1x utz mam prist 30.6. ale. 2.7., kedy by uz mala byt akcia srdca. Takto sa chodi v GF na prvy utz.

Corinne, tisko ti zavidim, ja som na utz este nebola. 1x je az za 3t. od krv. testu. Tak som velmi zvedava. Este musim vydrzat 1t. a volaco. Nervicky sa mi kazdym dnom napinaju viac a viac. 😅 😅 😅

rienok
21. jún 2009

ahojte ide niekto v utorok 23.06. na OPU? ak ano dajte mi vediet 🙂 aspon nebudem vyplasena 😀

mayka
21. jún 2009

krakulka no ked mu povies ze mas v praci stres a namahavu pracu tak by ta mal vypisat.

rienok, no super. tak to uz mas za par dni. A vobec sa OPU neboj. Nic to nie je. Ja som s tam celkom zabavala. Hlavne po prebudeni z narkozy. Potom som sa tam vygrcala a sla som spokojne domov. 😀 UUUplna pohoda.

gregy, po ET som bola na 10 a 14 den na krvi a po dalsich 3 tyzdnoch na utz.
Ako ti to vychadza?

mayka
22. jún 2009

Dobre ranko spachtosky. Aspon vas posuniem vyssie, lebo ste doooooooost klesli. 😀

krakulka
22. jún 2009

Dobre rano pipinky 🙂 , ahoj Mayka.
Tak zase mame pondelok. ☹

luciamk
22. jún 2009

Dobré ráno pipinky, ako ste spinkali?
Nejde dnes niektorá do GF ja tam mám byť na 11.30.

mayka
22. jún 2009

krakulka veru hej. 😢 Hlavne pre nas pracujuce je to des, co?

och
22. jún 2009

dobre ranko pipusky 😀 😀 😀
vidim ze kvaka te o 106 😀 😀 😀 😀a mate sa vsetky vyborne 😀 😀 len tak dalej 😀 😀

mayka
22. jún 2009

ochina kde sa flakas, uz som ti chcela poslat vyhrazne IP. 😀 Ste ok? Vsetko v poradecku? Som sa bala ci sa ti nieco nestalo.
Baby mna od rana krpec taaaaaak stekli . V kuse. Asi ma diskoteku alebo co ale furt sa vrti. 😀 Vcera oddychoval a dnes sa jasi o 106.

och
22. jún 2009

neee nic sa nestalo 😀 len som si povedala ze na vas urobim bububu s 12 tt 😀 😀 😀 😀 zajtra idem k dr. svojmu tak som strasne uz zvedava a mozno dostanem aj knizku 😉 😀 😀 minuly tyzden taaaaak strasne rychlo ubehol 😲 ani som sa nenazdala 😀 😀

mayka no su len dve moznosti 😀 😀 bud sa maly tesi ze si v robote 😀 a bude z neho workoholik alebo sa bude cely den burit 😀 a bude to umelec na volnej nohe 😀 😀

mayka
22. jún 2009

och no tak knizku by si si uz zasluzila. To uz bude drobec mavat rukami.
No neviem alebo ma chce dokopat domov do postele. lebo vie ze mame sa ziada postielka. 😀

och
22. jún 2009

mayka tak chod domov 😀 ved aj tak je taka spinkave pocasie 😝 😀

ja idem na urad prace 😝 takze idem pridem 😀

mayka
22. jún 2009

och, najradsej by som sla. Aj tak moje prac. vykony za posledne obdobie su viac ako zle. 😕 Ale plat ide. Zatial.
No tak chod na UP ty nasa nezamestnana. 😀 Ja to tu uz nejako do 15 tej vydrzim.

danielitka26
22. jún 2009

ahojte žabky len som prišla pozdraviť moje babule tehule OCH a MAYKU 😵 🙂

krakulka
22. jún 2009

Mayka, ja uz ma po prac. pondelku. Rano som zistila, ze troska viacej spinim ako inokedy. Tak ma strasne vylakalo, lebo bola taka ruzova farba. Tak som hned sestricke u svojho dr. Uz som po vysetreni. Videla som na utz pekny gestacny vacik 13mm. Maternicu mam otocenu dozadu. Asi spinim z malej ranky co mam na krcku, podla dr. lebo nic ine nenasiel. Dohodli sme sa na PN, takze od zajtra som doma. Mam oddychovat. 😉
Len jedna vec ma mrzi, chceli sme rodicom povedat, ze som tehula az po utz v GF. Tak neviem, ako to teraz vymyslime. 😉
Tvoj maly futbalista si podla mna chce ist lahnut, preto ta stale kope. Mala by si to zabalit aj ty. 😀 😀 😀 😀

slniecko01
22. jún 2009

Ahojte PIPINKY dnes je veru taký časík na spanie. Asi idem žehliť, treba niečo v dome spraviť. Keď som doma nič sa mi nechce.
Och ty máš o jeden týždeň viac ako ja ? To možno budeme aj spolu rodiť 😀 😀 😀

mayka
22. jún 2009

danielitka, ahooooooooj moja. Mile od teba. Ako pokracujes, Co mas nove? 😀

krakulka, takze ste videli vacok? 😀 Super aj vacok potesi ked je clovek v strese. O 2 tyzdne to bude morsky konik a o 4 tt ti zakyva.
Tak vela oddychuj. Hlavne ze je vsetko ok. Trosku ti to leharo zavidim aj ked radsej keby neboli pri tom problemy. Takze len trosku zavidim. 😉 Dajte sa dokopy . Spieneie vraj byva cca ked mas mat predpokladanu menzes a si tehu. 😉
No ved este pockaj 2-3 tyzdne do dalsieho utz a povies im to potom. 😉
No ja by som to rada zabalila ale nemam ziadnu vyhovorku. Na drobca sa vyhovarat nemozem kedze kope o dusu. Ale boli ma gebulka statocne teda.
Ved pockaj ked teba zacne krpec z "vacku" kopkat.

mayka
22. jún 2009

ahoj slniecko, aakto si zmenit udaje v profile nic? 😀

slniecko01
22. jún 2009

vieš ja na PN nemám toľko času. 😀 aby som si sem dala fotku 😉

zukrik
22. jún 2009

Ahooooooooooooojte pipinky 😀 😀
Slniecko,Mayka,Krakulka,Och, Danielitka,Luciamk 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre