Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

yanka88
20. aug 2015

@zuzuliatko151 ha viem, ze to nie je vzdy jednodyuche, ale nestracaj nadej, pozitivne, pozitivne! Vyjde to, myslim a silno drzim prsty!!! 😵

amy25
20. aug 2015

@zuzuliatko151 nic som necitila. Inokedy ked som mrchu (ne)cakala,vsetko mi bolo, vtedy nic, len brucho som mala nafuknute, ale to koli ohs.

zuzuliatko151
21. aug 2015

@yanka88 dakujem velmi :* snazim sa pozitivne len dako to viem podvedome ze asi ee, sli by sme potom hned na ket. Budeme bojovat pokial sa nepodari.

amy25
21. aug 2015

@zuzuliatko151 takto nemysli, ziadne ket. Mne ked niekto vtedy vravel o druhom pokuse, o ket, a pod hned som ho zdrbala ze take nech mi ani nevyprava. Vyjde to a hotovo.

sabuska26
21. aug 2015

ahojte kocky v pondelok idem na poslednu konzultaciu,vypisat injekcie a tak....koceny,potrebujem vediet kolko si mam zo sebou zobrat poniazkou...dakujem

jarka8276
21. aug 2015

@sabuska26 ahoj budes potrebovat podla druhu injekcii cca 300 - 400 eur

sisa393
21. aug 2015

@sabuska26 ahoj ja som mala fostimon (3bal),menopur(3bal), dipherelline (3bal) ,pregnyl 10.000j, utrogestan 3bal + injekcie a striekacky a dokopy za toto vsetko som platila 250eur (+- 2eura) ...zalezi od toho ake mas injekcie,sestra platila okolo 350eur ...myslim ze tak ako hovori jarka ,tak viac ako 400 by si nemala platit ;)

zuzuliatko151
21. aug 2015

@amy25 dakujem Amy, mas pravdu, treba mysliet pozitivne a verit. Ked sa priznam a som nevydrzala netestnut dnes a nebolo nic na teste, ale tak mozno Pondelok bude veselsi. Najtazsie na tom celom je to cakanie, nekonecne 🙂

hi
21. aug 2015

ahojte mala by som otázku má niekto skúsenosti s DHEA? dakujem 😉

sabuska26
21. aug 2015

kocky dakujem vam velmi pekne....a mam si to vybrat priamo tam v lekarni alebo sa da aj niekde inde...

jarka8276
21. aug 2015

@sabuska26 vyber si to tam, lebo v inych lekarnach to nemusis zohnat lebo su to specialne lieky

zuzuliatko151
22. aug 2015

@sabuska26 Je lepsie tam si vyberat lebo aj viac skusenosti maju lekarnicky. Ked som tam bola pred mesiacom si nebola ista jednou vecou z listka tak mi povedala nech jej ukazem protokol a potom hned vedela 🙂

ddanaa
24. aug 2015

baby ahojte, citam toho vela a to fakt je taky velky financny rodiel v ivf medzi GF a ferticentom?

amy25
24. aug 2015

@ddanaa skor si myslim ze velky rozdiel je v tom, co ti robia a tym padom aj financny

ddanaa
24. aug 2015

@amy25 aha...takze napr predlzena kultivacia je vo ferti zadarmo?

sisa393
24. aug 2015

ahojte bola ste niektora dnes rano na prvej kontrole z krvi po ET? v GF

amy25
24. aug 2015

@ddanaa to uz neviem co sa pkati. Ja som bola v ginfive pred rokom, ale viem ze aj tam sa cennik zmenil, neporovnavala som si ceny. Proste som si nachytala 2000e, ginfiv mi odporucil moj gynekolog, vraj si jeho pacientky pochvalovali. Ze na iscate sa stazovali ze to tam funguje uz ako na beziacom pase a pod. Tak som neriesila a sla do gynfivu. Tieto recenzie na nete velmi necitam, lebo ich pisu vacsinou tie ktorym to nevyslo a zle recenzie najdes na kazde car.
Nakoniec nas to nestalo az tolko a vyslo to tak som spokojna s vyberom.

ddanaa
24. aug 2015

@amy25 tak ja som tam uz par krat bola a je to podla nalady, niekedy osm s nimi spokojna, inokedy nie, viem, ze a vela popisalo a popise ale predsa, ked uz mam riesit ivf chcela som to mat poprestudovane....a na pase si myslim, ze to je vsade, ved to je ich praca a o to tom ide....jak u kadzeho dr alebo v potravinach pri pokladni, nechem aby to znelo ako blbe porovnanie ale v podstate o to ide...este musim dostudovat co vsetko sa oplati a treba dat kedze ano budu sa snazit vytazit to najviac

sabuska26
24. aug 2015

ahojte kocky....tak dnes sme boli v gnfine a teda zo septembra sa nam to posunulo na polovicu oktobra,koli mojmu dlhemu protokolu..je tu niekto kto ide ties v oktobry na ivf???

domeska
25. aug 2015

dievcata prisla som vas podporit. My uz mame vytuzene dvojicky 😀 po druhom IVF kedy sme zmenili centrum a sli do gynfiv-u. Viem,ze sa bojite stresujete, poradim vam hlavne klud. Vsetko je vzdy tak ako ma byt, verte lekarom, su uzasni a vedia co robia. Presli sme si kadecim, od hlbokeho sklamania, cez depresie po szastie. Drzim vam vsetkym palce aby ste vsetky boli tehu a hlavne dvojicky. Drzte sa, ste uzasne bojovnicky, vsetky 🙂

janula13
25. aug 2015

@meggie393 ja🙂 jedno embryo a mam dvojvajecne dvojicky🙂))takze kludne mu fandi zasluzi si to, ja som isla s placom z centra ze to pokafrali lebo na odber vajok som prisla s tym ze ok malo ich byt 7cca a po odbere mi zavalili ze zrejme som odovulovala skor a nasl jedno jedine co neodislo a aj to nemali istotu ci zrele, oplodnili nakoniec a na treti den uz vklad a vidis🙂))takze ja som sla dotial s tym ze som si uz vybavovala ferticent a to som nevedla ze uz som tehu🙂))drzim palce klud, akoby s anic nedialo...keby sa to dalo🙂))

janula13
25. aug 2015

inak ospravdelnujem sa ze som vam sem vtrhla zbadala som temu kam som pred rokmi partila a bola som zvedava kto to tu drzi nazive🙂drzim vam vsetkym palce🙂

meggie393
26. aug 2015

@janula13 ahoj,tak ja prvy test z krvi negativny ,cize nam sa to nechytilo :/ ...ale ja som s tym trosku aj rataa,cize trochu mensie sklamanie.A tebe gratulujem,je to aj o stasti,ja nemam vsetky vysetrenia za sebou a manzel ma velmi zly spg

ivka_666
26. aug 2015

Ahojte baby neviete či ešte existuje skupina kde sa dali posunúť lieky a injekcie ak niekomu zostali? Ďakujem za info

yanka88
26. aug 2015

@ivka_666 vudela som tu jednu s nszvom mam/nemam lieky na ivf, ale ci je navstevovana? Neviem, skus nakuknut 😉

sabuska26
26. aug 2015

ivka-66 a ake ti zostali?? lebo aj ja mam predpisane nieake

17_dominika_5
26. aug 2015

ahojte baby 🙂 ... az by ste chceli,mam aj ja nejake lieky na stimulku... cetrotide a menopur a pregnyl.. datum expiracie momentalne neviem,nie som doma,ale stimulovala som v juni...

sabuska26
26. aug 2015

17-dominika-5 ahoj bola si na IVF??

17_dominika_5
26. aug 2015

@sabuska26 ahoj 🙂 hej hej,bola... v juni

janula13
26. aug 2015

@meggie393 to ma mrzi ale treba sa psychicky pripravit aj na tuto moznost ze to nevyjde hned...uspesnost nie je 100% ale to aj sama vies....ja som taky typ ja sa skor pripravim na horsiu verziu a necham sa prekvapit tou lepsou ak vypali a ja som fakt sla v slzách odtial....tiez vraveli ze je mala moznost zeby sme otehu normalne ze odporucaju ivf, bola som na 3 IUI a nic... sila bola ze oni pri odbere vajok kedze boli fuc urobili zaroven IUI pre pripad a potom o 3 dni vlozili embryo🙂tak predpokladam z eten jeden je z IUI vlastne musi byt kedze su dvojvajecni🙂 tak mi naraz vyslo IUI aj IVF🙂))vzdy som si zelal dvojicky chlapcov uz od puberty som to mame omielala a vidis🙂)) a potm kedze sme "neplodni " som 18 mes po porode dvojiciek porodila spontanne tretieho🙂))vies mam vela kamosiek co boli aj na 4-5ivf a az vtedy to gyslo, proste nedali sa a mam aj kamosky ktore boli na 3-4ivf, potom ze si daju pauzu a bac spontanne otehu....neboli az take beznadejne....takze az nemate velke zdravotne zabrany otehu ale naozaj riadne vzdy je sanca....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre