Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zukrik
31. mar 2009

😀 Mimuška,to ti kde robili?
Ja som nepočula,že sa to aj takto robí.

mima11
31. mar 2009

To mi robili v GynFive Drábeček! Fuj!

zukrik
31. mar 2009

😒 Moje zlatko,to si si musela vytrpieť.
Mimuška a čo teraz,kedy môžeš pokračovať?

mima11
31. mar 2009

Čo už my žienky, nevydržíme a nespravíme aby sme boli tehule!

Chcem si dať spraviť nejaké vyšetrenia, genetika, protilátky na spermie, embryo atď. A asi až po tomto sa vrhnem na 1. ket. Uvidím!

mima11
31. mar 2009

Dobrú nocku, už ma vyháňajú od PC, lebo sa stále od neho neviem odtrhnúť!!!

Zukríček, dobrú nocku a sladké sny!!!

zukrik
31. mar 2009

😀
Budem ti držať palčeky,teraz vám to musí,musí vísť.

Oplujem ťa,pfuj,pfuj, pfuj, pfuj,mna oplula Mayka.

zukrik
31. mar 2009

😀
Dobrú pipinôčky
Dobrú Mimuška aj tebe sladké sny.

corinne
31. mar 2009

No ja mam iny nazor na laparoskopiu,vdaka operacii sme sa konecne dopracovali aspon o krok dalej a som rada ze som ju podstupila 🙂 ,lebo podla mojho gyndr.sme obidvaja OK 😎 ,az na to ze mi vypalili endometiozu ktoru moj gynekolog nikdy nevidel. 7IUI z toho 4 sme hradili z vlastneho vrecka lebo clovek stale dufam,ze dalsi pokus vyjde.Tak to je moj nazor,kazdy robi ako citi 🙂

darla27
31. mar 2009

Ahojte 🙂
Mima tebe robili HSG v gynfive? Mne Drábek povedal, že v celej budove nemajú rontgen, takze mi to nemôžu urobiť. Koľko si za to platila? Robili ti to priamo v GF alebo o poschodie vyššie v ŠNOPe? Ako dávno?
Zukrík, ty čakáš štvoričky s taký HCG? Ešte raz blahoželám. 😀
Mayka, prijmi úprimnú sústrasť. ☹

corinne
31. mar 2009

Zukzik uz ides hajkat,aj Mayka vcera uz bola hotova o 21h 😀

zukrik
31. mar 2009

😀 Ahoj Corinne
Mne aspon dali preč zrasty,čo som mala črevá
zrastené s brušnou stenou,tiež to nik nevedel.

zukrik
31. mar 2009

😀 Ešte som tu,len Mimuška už išla a nikto tu nebol.
A zrazu tyyyyyyyyyyy.
Ahoj Darla,prečo štvoričky?
To hcg,je až tak vysoké?

darla27
31. mar 2009

No je to dosť vysoké na 11 deň. Koľko dní si mala predĺženú kultiváciu?
Ako je to s tým prefukom? Robia to v GF alebo nie? Veľmi ma to zaujíma, lebo ja som sa toho dožadovala a povedali mi že to nerobia.

zukrik
31. mar 2009

😀 Pipinky ide panelák,tak idem papa.
Dobrú nôcku cmuk

larita112
31. mar 2009

ahojte pipinky 😉 všetkým cmuky

zukrik, len pekne opatruj tých drobcov s tým krásnym hcg 😀 😀 😀

mimuška, ja som tiež podstúpila to hsg - rontgen s kontrastnou látkou a bolo to neskutočne bolestivé, až tak, že
som im tam všetko ovracala a skolabovala 😒 nikdy viac (a to som mala vajíčkovody priechodné, ani si neviem predstaviť, ako to bolí keď nie sú)

mima11
1. apr 2009

Ahojte Pipinky,

Darli, áno HSG(nevedela som ako sa to správne volá) mi robili priamo v GF bola som na tom mám pocit, že niekedy ku koncu minulého roka, alebo na začiatku tohto, už presne neviem. Stálo to 1500 Sk.

Laritka, no bolo to otrasné! Ja som ich mala tiež našťastie priechodné a tiež neviem, ako je to vtedy keď nie sú. Ale možno práve vtedy to bolí najviac, keď sú priechodné, lebo tá látka sa vlastne dostáva do vnútra a spôsobuje tie neskutočné tlaky a bolesti.

luly3
1. apr 2009

mima ty si ranné vtáčatko 😅 😅 😅
dobre ranko pipinky

mima11
1. apr 2009

Ahoj Luly, no ja už tak skoro pracujem.

Ako sa cítiš? A čo drobci?

luly3
1. apr 2009

😕 ty si šikula 😉
dropci no ja ani neviem 😅 😅 😅 snad tam sú krpci dufam že sa
nikam nevybrali na vandrovačku 😀
mimi a cítim sa fajn až nato že dnes mi rano nebolo celkom dobre
asi top bolo od hladu 😕 😅

och
1. apr 2009

Dobre ranko krasky 😀 😀

ja mam tiez PCO a traja doktori mi povedali ze laparoskopia je potrebna 😀 o minusoch neviem, ale som velmi rada ze to mam za sebou, bo som to mala take silne ze vsetci krutili hlavou a odstranili mi zrasty aj crevo som mala zrastene s vajickovodom po operacii slepaku 😝 bolet to bolelo omnoho menej ako pri ms 😀 😀 😀
nechapem naco HA ked aj tak neovulujes?

vcera 1 krabicka sioforu poctivo spapana
dnesna 6 injekcia neviem preco ale dost ma to bolelo 😀 😀 inak som profik uz 😀 😀 😀

mayka
1. apr 2009

Ahojte pipinky, som tu len na skok. 😉
Och drzim palce v pichani. 😉

mayka
1. apr 2009

A dakujem Vam vsetkym za podporu. 🙂

och
1. apr 2009

mayka 😉 dakujem
vsetky ta lubime 😀 😀 😀

och
1. apr 2009

aanetka 😀 nieco o decapeptyle 😀

Kontrolovaná ovariálna hyperstimulácia pri asistovanej reprodukcii: Každý deň sa injekčne aplikuje 1 ml injekčného roztoku Decapeptyl 0,1 mg/ml alebo 0,2 ml injekčného roztoku Decapeptyl 0,5 mg/ml. Túto liečbu je treba začať v skorej folikulárnej fáze (2. deň cyklu) alebo v strednej luteálnej fáze (21. deň alebo sedem dní po zvýšení ovulačnej teploty). Po 10-tich až 14-tich dňoch, kedy sa dostatočne zníži koncentrácia LH, možno začať stimuláciu ovárií gonadotropínmi. Liečba triptorelín acetátom pokračuje bez zmeny. Akonáhle je pozorovaný adekvátny rast folikulu (obyčajne po 7 až 14-tich dňoch stimulácie), skončí podávanie triptorelín acetátu a gonadotropínu a podá sa hCG na vyvolanie konečnej fázy zrenia folikulu.

😀 😀 😀 😀

luly3
1. apr 2009

och 😉 a kedy dopicháš????

och
1. apr 2009

alebo
Pri asistovanej reprodukcii: supresia hypofyzárnej hormogenézy spôsobená triptorelínom pred začatím podávania gonadotropínov vedie k lepšej a jednoduchšie kontrolovanej ovariálnej hyperstimulácii. Zabráni sa nepriaznivým endogénnym vplyvom (predčasný vzostup hladiny LH) a postup liečby je flexibilnejší.
😀 😀 😀 😀

och
1. apr 2009

luly no v piatok by mohla prist ms v pondelok prva kontrola a okolo 16.4. odber 18.4. ET
samozrejme ak moje vajecniky budu spolupracovat 😀 😀 😀
a ty ides na prvy test v piatok ze 😀 😀 budete mat veselu velku noc 😀 😀 😀

luly3
1. apr 2009

och ja idem až po velkej noci lebo po kete sa
chodí za 14 dni 😕 😕 😕 tak budem mat nervnu
velku noc 😀
ty to maš tiež užzapar čo???je to tvoje prveeeee

och
1. apr 2009

luly boze to budu muky 😝 nevadi aspon napeces kolace, urobis ruske vajcia a salat a masko a kapiu k tomu a ja ta pridem navstivit 😀 kedze nebudem moct ist na lyzovacku 😝 😝

hej je to moje prve, takze len teotericky ovladam co ma caka a neminie 😀 😀 😀

luly3
1. apr 2009

och 😅 😅 😅 😅 aj ja lyžujem a vždy na velku noc chodíme
a terz prvý krat nejdeme ☹ 😒 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre