Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

19lilly
20. júl 2016

@dagaz no tak to ti verim ja som bola doma len dva dni a islo ma slahnut.. ako dufam ze mi test ukaze druhu ciarku a nebudem musiet cakat do stredy bo ma vystre

dagaz
20. júl 2016

@19lilly no tak ja nastastie mam hnaci motor ktory nechape preco nevladzem a preco nejdem skakat s nim do bazena ale sak ja sa uz neako z toho do nedele povykrucam a v pondelok v praci budem aj rada ze som v praci😊no uvidime co a ako...uz nech mam za sebou odber aby som prestala nad tym uvazovat😊

19lilly
20. júl 2016

@dagaz no to chapem super ze sa musis len pred synom vyhovarat.. ja som chvilku chodila do prace na bycikli ale ked som zacala so stimulkou som prestala a teraz ma kazdy furt bombarduje ci som na bycikli a ked poviem ze nie tak sa vypytuju preco... zas nechcem chodit s bubnom na zajace a hovorit to kazdemu na pockanie... veru nech uz mame po odbere aj po tom nestastnom(teda pre mna zatial nestastnomň telefonate

dagaz
20. júl 2016

@19lilly neboj bude pozitivny ....😊😊musi byt...kazda zena ktora chce a tuzi ma zazit ten krasny pocit ked prvy krat zbada svoje dieta...je to nieco co nikdy nezabudnes

baby24
20. júl 2016

@mom311 z 20 cigariet som isla na 10 denne aj tak fajn ale bojim sa ze to nevyjde baby mam strach velmi chceme babo a 4 roky su 4 roky moj mamzel nefajci... ☹ ako mam prestat som na dne ☹

baby24
20. júl 2016

@zuzsat a bola si tiez na ivf??? Fajcjla si aj pred ivf?? Ja ked budem tehotna seknem lebo babo bude pre nas zaxrak 🙂

baby24
20. júl 2016

@janula2003 dakujem si zlata aj ja to drzim palce.... Teraz vlastne co ta este caka??

mom311
20. júl 2016

@baby24 určite som ťa nechcela takto veľmi vystrasit. Skôr som ťa chcela motivovať ako to postupne znižovať. Podla mna si uz teraz urobila velky krok,keď sa ti to podarilo znížiť na tých 10! A ja viem,že si dosť silná na to,aby si sa nakopla a postune pomalicky znižovala vždy po 1. Prosím ťa nebud na dne. My sme ti len písali,že to môže znížiť šance,ale to neznamená,že sa to nemôže podariť. A aby som len nemoralizovala,tak aj ja som kedysi fajčila. Sekla som s tým,keď som sa spoznala s mojim manželom. Ale ľahké to nebolo. Ale ja viem,že ty to das!!! A uvidis,že sa to podarí a ty otehotnies. Ja v to verím.

janula2003
21. júl 2016

@baby24 vsetko od znova, druhe kolo..

baby24
21. júl 2016

@mom311 dakujem zlatinko si super snad to vyjde uz nedufam ale dakujem ms ne a ne dojst... ☹ nemozme sa pohnut dalej.... ☹

mom311
21. júl 2016

@baby24 to vôbec nevadí. Ono sa to stáva,že niekomu vôbec nedôjde kvôli tým hormonov. Stačí poctivo pichat podla inštrukcii a tak ako ti povedali,že ak do 10dni ms nepríde,tak proste pôjdes normálne na prvú kontrolu. Kvôli ms sa nestresuj. Mne tiež meškala. Uz si síce nepamätám presne kolko, ale bolo to skoro týždeň.

zuzsat
21. júl 2016

@baby24 ahoj. nam sa chvalabohu podarilo 3.IUI..... keby evyslo chceli sme podat ziadost na ivf.

dagaz
21. júl 2016

@19lilly ahoj..ako?

dagaz
21. júl 2016

@baby24 moja aj ja som fajciar...pri synovi som prestala fajcit hned ako som dostala protokol do ruky. A mam syna. Potom som 3 roky nefajcila. No a teraz som bola vnedelu na ET mala som kratky protokol. Prestala som fajcit zasa ked mi dali protokol do ruky. Odvtedy ani jednu. Takze da sa to...da sa otehotniet aj fajciarke..pretoze moje pluca este ciste niesu. A ani tak skoro nebudu. Ale urcite je lepsie nefajcit. Moj muz je fajciar a spermigram ma taky ze mu mozuaj 20 rocny zavidiet. Tak hlavne nestesuj lebo stres je horsie ako cigareta

19lilly
21. júl 2016

@dagaz ahojky stale rovnako bazalna teplpta dnes mierne klesla a pocity stale jak pred kramamy a vcera vecer som mala mierne zvysenu teplotu co nezvyknem mavat. A ty?

dagaz
21. júl 2016

@19lilly ja vobec nic. Vsetko preslo ..nic mi nieje. Ziadne tlaky...nic. Tak ssom zvedava co s toho vznikne

baby24
21. júl 2016

@zuzsat a fajcila si pred iui??

baby24
21. júl 2016

@mom311 aha lebo som volala a povedali ze nemusím chodiť až v pondelok tak ja neviem čo si mám myslieť ísť neist tam neviem... ☹

baby24
21. júl 2016

@dagaz ja som už na nervy ja to nedám nefajcit znížiť áno prestať nie robím veľkú chybu ze?? Stále si tlciem do hlavy ze su to len cigy nie alkohol alebo takto a ze som ich obmedzila už to je výhra.... ☹

dagaz
21. júl 2016

@baby24 neboj..pokrok je ze si to aspon obmedzila...len ked pojdes na vyber vajicok tak aspon 12 hod.aspon tych 12 nefajci...lebo spazmus dych.ciest je zla vec a anesteziolog sa potom narobi s tebou😊

mom311
21. júl 2016

@baby24 a kolko dni si uz pichas? Uz je to tych 10dni?

baby24
21. júl 2016

@mom311 áno dnes je 10.deň co myslíš mám ísť ?? Prvý krát mi povedali ze ak nedôjde ms do 10 dní mám dôjsť ....

baby24
21. júl 2016

@dagaz aha no fajn dám to na jeden deň... Že nebudem fajčiť len teraz mám dilemu píšem ešte s jednou holkou že prvý krát mi povedali ze ked do 10 dní mi ms nedôjde po pichani depherilenu mám dôjsť včera mi povedali ze mam čakať....

dagaz
21. júl 2016

@baby24 juj tak toto ja neviem. Ja som mala kratky protokol....

zuzsat
21. júl 2016

@baby24 ano jasne aj po iui. na 10dpo po iui mi vysiel uplne slabulinky duch a na dalsi den tiez a to som vedela ze uz nie je pregnyl lebo som testovala id 5d po iui aby som videla kedy zmizne z tela. takze som prestala fajcit 3dni pred potvrdenim krvi

baby24
21. júl 2016

@dagaz aha no uvidím mám hnedý výtok len tak snáď sa do večera spustia.... 🙂

baby24
21. júl 2016

@zuzsat ale aj ty si mala stimulku??

mom311
21. júl 2016

@baby24 hovorila si s lekarom alebo sestrickou,ci len s recepciou? Lebo ja sa nechcem robit mudrejsia ako lekari,ale ja by som asi zajtra rano isla. Pre vlastny dobry pocit,lebo ide vikend. A keby boli moc mudry,ze naco si chodila,tak by som povedala,ze som z toho taka nervozna,ze som sa bala a ze pre istotu si prisla. Ale neboj nikto ta ani nevyhodi a ani nezbije. Uz ked tam budes,tak ta urcite vysetria.

baby24
21. júl 2016

@mom311 no mne povedala sestrička keď som začínala so stimulkou ze ked do 10 dní nedôjde mám prísť včera som volala na číslo do ambulancie č2 a tam povedali ze nemusím ale neviem ci to bola sestrička alebo doktorka ☹

baby24
21. júl 2016

@mom311 robila som test a niečo sa mi miha som 16 dpo tak test by bol už silný ne?? A teoreticky dnes mala dôjsť ms som 35.dc ja neviem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre