Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

krakulka
3. júl 2009

Dobre rano pipinky,
Mayka, vies aku ulohu dostanes, ked prides z dovolenky? Das si do albumu nove fotky Terezky. 😝

mayka
3. júl 2009

krakulka, rozkaz. Skor to nestihnem ale tie fotky nie su az tak ukazkove. Asi z toho mat vela nebudete. 😀

krakulka
3. júl 2009

Do ktoreho miesta v Chorvatsku idete, Mayka? 😉

slniecko01
3. júl 2009

Krakulka tebe sa ako darí ?

Mayka tak si to uži na tej dovče a dávaj si pozor. Aj ja by som išla, ale asi mi bude stačiť keď pôjdeme len do Senca, dúfam že bude cez vikend pekne. Do vody síce nepôjdem, ale aspoň sa osviežim

krakulka
3. júl 2009

Ahoj Slniecko,
mam sa fajn. Na vikend ideme prec, tak sa tesim. Som doma na PN, mm chodi z prace neskoro, takze som tu stale sama doma a uz mi z toho sisi.
Zle mi nejako nie je, kazdy druhy den ma pobolievaju brucho.
A co ty, ako sa mas? nevadi si slniecko? mne je teraz dobre len v chladku.

sylvyka
3. júl 2009

mayka gratulujem a davajte si pozor na dovolenke 😉 cmuk
krakul ja som doma na pnke uz 5 mesiacov a som uz komplet sisi 😀 😅

slniecko01
3. júl 2009

Krakulka aj som stale doma. Telka ma nebaví a strašne som zlenivela, už aby som šla do práce. Mne je zle skoro každý deň. 😝
Ale čo už musíme to vydržať 🙂 A kam sa chystáš cez víkend ?

mayka
3. júl 2009

krakulka ideme do *Rogoznice, hje to niekde pri Sibeniku, Primostene a Trogire. Este sme tam neboli.
Mame to cez znamych vybevene a oni tam chodia uz 6 rokov.
baby dakujem vam a aj vy sa opatrujte.
😉 Budem na vas mysliet.
Aj ja by som uz bvola rada doma. V praci to ide dole kopcom vdaka krize. A akosi neni ani chut pracovat. ☹ Ale peniazky idu zasa . Este vas dnes pridem pozriet. 😉

leonie28
3. júl 2009

ahojte pipinky az teraz som sa sem dostala vsetky vas pozdravujem 🙂
mayka to je super ze budete mat babiku terezku 🙂 gratulujeeeeeem 😅 a zelam krasnu dovolenku a stastnu cestu 😀

krakulka
3. júl 2009

Mayka, kusok odtial sme boli v Drveniku, ale len jednu noc, ked sme isli do Ciernej hory. Je to tam velmi pekne... Bude sa vam tam pacit.
Slniecko, ideme do CR na Vysocinu, je tam jeden cyklisticky zavod. Ale ja budem cely cas lezat v trave a odpocivat. 🙂

luciamk
3. júl 2009

Ahoj Pipinky,

Mayka gratulujem k Terezke. Poriadne si oddýchni a hlavne sa opatruj...

Babule som z toho na nervy tento mesiac mám naplánovanú stimulku a mrcha mešká 4 dni... nemám ani bolesti, ani sa neprežieram..... len sa toho idem zblázniť.... žeby to bolo z tohto nenormálneho tepla ?? 😒

mayka
3. júl 2009

luciamk a nebudu to nervicky. Kluuuuuuuuuuuuud ono to pride. Tomu sa hovori zakon schvalnosti.

babulky este raz vsetkym dakujem.

och
3. júl 2009

mayka cicuska krasne si to uzi a ved si velka davaj si na seba veliky pozor 😀 😀 kazdu hodinku stojte poprechadzajte sa, nebud vela na slniecku atd atd 😉 ved ty vies a vela kreviet papaj ale ziadne musle 😉 😉 ja som uz ako taka matka 😀 😀 😀 😀

a ja pevne verim ze som fakt ty cez kopirak 😉 aby nase dcery mohli behat spolu na tanecnu a strasne sa tesim ako spravime velku narodeninovu party so vsetkymi deckami a urobime im tie ruzove mafiny z krabice 😀 😀 😀

luciamk
3. júl 2009

Mayka už som skúšala čo sa dá.. červené víno ( po dvoch dcl som bola ako rintintin... ) horúci kúpel, sex, ktorý vždy zaberá na toto a nííííč 😠

mayka
3. júl 2009

ochina, ahoj ty si taka pipina. 😀
a preco mam papat krevety? To mozeme?
baby ja uz melem v praci z posledneho. Taaak sa mi nechce. Este ze idem o chvilku na obed. Dnes si dam segedinsky gulas s knedlu. len dufam ze potom nebudu v aute trpiet ked ma budu creva tlacit. 😀
lucia, neboj cez vikend dostanes. To ti garantujem . 😀

slniecko01
3. júl 2009

Mayka ja by som ten segedín neriskovala. Kapusta spraví svoje 😀

zukrik
3. júl 2009

Mayuška,gratulujem k Terezke 🙂
Dávaj si pozor na dovče a pekne si to užite 😀 😀

mayka
3. júl 2009

slniecko, no dala som si nakoniec bryndzaky ale zjedla som ani nie polku bez polievky lebo je taaak teplo ze mi nechuti.
Zato pijem ako duha -nealko.

zukricek ahoj. zachvilku aj ty ides na morfo utz tak zistis aj ty co to tam skryvas. 😀 Ja som hned letela kupit do obchodu muzovi ruzove zajacikovske papucka do 3 mesiacov. ved na zimu sa zidu. 😀 Teda muz ich nosti nebuide ale babo hej.
😀
Tak sa tesime ze to bude slecna. Mi vcera povedal ze doma ma 4 jazvecice. 😀

zukrik
3. júl 2009

Idem 15.7,tak uvidíme 😀 😀
Aj ja pijem ako dúha,som domka a nenormálne sa potím 😝
Ešte raz prajem príjemnú dovolenku a opatrujte sa 🙂

slniecko01
3. júl 2009

Zukriček aj sa potím ako somár. Ale chcem ešte rýchle upratať, aby som mala cez vikend pokoj. Už upratujem od rana, veď pekne pomaličky

callex
3. júl 2009

Ahojte babulky.
Mayka srdecne gratulujem k Terezke....je super ze bude o jedno ziena na svete viac. 🙂
ked budete pri Sibeniku odporucam navstivit...nadherne mesto s nadhernymi starymi ulickami a romantickou atmosferou.aaach ked si nan spomeniem hned by som isla.

ked sa tak pozeram na mravce co sa mi kotia v obyvacke neviete poradit ako ich vyhubit?mam pod oknom 5domcekov, novinku vo forme gelu, a este aj nejaky prasok-ten prasok mam ako bojovu liniu lebo cez neho nejdu dalej 😉 ..cca dva tyzdne a tie potvory nie a nie vydochnut.som z nich zufala.cez zimu tie domceky zabrali ale teraz sa im nasa obyvacka nejako zapacila.

rienok
5. júl 2009

ahojte pipinky 🙂 som tu davno nebola lebo mam prace nad hlavu...dnes som 10den po ET zajtra krv tak sa potom ozvem s novinkami.
Zatial sa tu vsetky drzte a drzim palecky 😉

sylvyka
5. júl 2009

rienok drzkam palce a zajtra cakame vysledok 😀

slniecko01
5. júl 2009

Ahojte pipinky, Rienok budem držať palčeky a budeme čakať pozitívne vysledky 🙂

slniecko01
6. júl 2009

Dobré ránko Pipinky. Začínam 13 tt parada a buduci týždeň idem na 3D už sa teším 😀 😀 😀

callex
6. júl 2009

dobre ranko...
rienok...pripajam sa k ostatnym ..drzim palce.
slniecko01...tesim sa fotky.dufam ze potom sem nejake das.
a zelam vam krasny zaciatok tyzdna.

krakulka
6. júl 2009

Dobre ranko, rienok drzim paste a poslielam tehu vyrusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luciamk
6. júl 2009

Ahojte pipinky,

prosím pomôžte !!!

Zmierili sme sa s tým, že memôžem mať deti, lebo jeden vajcovod menám prechodný a druhý je síce prechodný ale "pokrútený" tak sme sa po dvoch rokoch neúspešného skúšanie dali na IVF.... tento mesiac okolo 23 som si mala začať prvý krát pichať injekcie.... ale mrcha mešká 7 dní.... tak som si večer spravila test a bolo tam niečo veľmi bledulinké.... dnes som to nevydržala a spravila som si ďaľší... pozrite do môjho albumu !!!

Je to možné že by som mohla byť tehotná ??
ani neviem či sa mám tešiť a čo mám robiť... ísť najprv do GF , alebo k môjmu gynekológovi ?!

Krakulka !!! žeby tie Tvoje výrusi fungovali ????

corinne
6. júl 2009

Ahojte pipiny 🙂 Luciamk ked mas moznost chod na krv alebo skus o 2 dni ciarka by mala tmavnut, ale vyzera dobre ta ciarka 🙂 A ty si pochybovala o tych baciloch co sa tu pluvali,ze nezaucinkuju 😀

luciamk
6. júl 2009

Baby už ste o niečom takom počuli ? Teda myslím ak som skutočne tehotná... ako to riešia v GF?... žiadosť sa zruší a budú tam na mňa zazerať ? 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre