Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

baby24
5. aug 2016

@misela103 ano jasne vsetko mam... Velmi sa bojim

ria294
5. aug 2016

@leelloo áno budú mi brať krv, uvidím,či sa niečo zmení k lepšiemu 😉 no ja som už tak trochu staršia, tak možni preto mi navrhli dhea 😉 už sa mi blíži koniec záruky 🙂 zatiaĺ musím povedať, že okrem akné na pleciach žiadne vedĺajšie účinky nebadám ....

ria294
5. aug 2016

@janula2003 no myslím, že záleží aj od toho AMH....koĺko vajíčok bude mne tušim spomínala dr 450iu a všetko si budem hradiť sama 😉 ale verím, že to dáme 🙂

lin34
6. aug 2016

Babulky neviete niekto ci v GF robia dnes alebo zajtra?

janula2003
6. aug 2016

@lin34 pravdepodobne ano, podla toho ci maju zakroky, ale ked som bola ja bol tam len emryolog a doktorka...co by si potrebovala?

janula2003
6. aug 2016

@baby24 mala som aj embryoscope, ale teraz si ho nedam, radsej dam vsetko oplodnit icsi...a urcite predlzenu kultivaciu, inak nic viac

janula2003
6. aug 2016

@ria294 urcite zalezi od vysky amh, preto musia vela stimulovat, tak potom hrozi hyperstimulacny ova. syndrom.ja budem rada ak zase vydoluju 12 vajok..minule mi z 12 zostali len dve..

lin34
6. aug 2016

@janula2003 mam ist ma krv, tak som chcela vediet ci su tam aj zajtra

misela103
6. aug 2016

@baby24 niet sa coho bat nic nebudes citit a ani boliet ta potom nic nebude neboj ani nebudes vediet ako a budes to mat za sebou 🙂 drzim palce

zuzsat
6. aug 2016

@lin34 krv ti urcite cez vikend nevezmu.nie je tam sestricka. cez vikend sa robia len a len zakroky.takze az v pondelok chod. ja som tam bola raz v nedeli na iui a tiez tam prisla nejaka zena a toto jej embryologicka povedala tak sa otocila a sla prec frflajuc lebo bola mimo BA

lin34
6. aug 2016

@zuzsat Fakt? ja som raz bola aj v nedelu a brali mi krv a robili aj sono, tak neviem. Tiez nie som z BA, tak sa nechcem prehnat.

zuzsat
6. aug 2016

@lin34 fakt? lebo nefunguje ani recepcia ani ziadna ambulancia.len operacka na ivf a miestnosti kde robia muzi odber. a tak z logickeho hladiska ani neviem kto by vzal krv ked su tam 2 osoby embryologicka a lekarka. ja som bola na iui v nedelu a tiez mi 14den vychadzal na nedelu ale logicky som sla v pondelok 😀 aj mi nirmalne povedali ze ak by odber vychadzal na vikend tak pridem v pondelok. aj kamoske co bola na ET vycgadzala krv na sobotu a jej povedali aby prisla piatok alebo pondelok. takze sa mi nechce verit ze ti krv brali cez vikend aspon teda tu v BA ale nehadam sa. 😀

zuzsat
6. aug 2016

@lin34 a teda hlavne naco by brali krv ked v nedelu ju ani nemaju kde poslat na rozbor krdze nikto nerobi. a pochybujem ze by to skladnili kedze krv sa berie rano prave preto ze sanitari pre nu chodia a beru ju na rozbory pretoze tie sa musia urobit do par hodin.... takze nech logicky uvazujem nie som si ista ze ti niekde robili odber krvi cez vikend. jedine na pohotovosti mozno

lin34
6. aug 2016

Co ja viem, bola som tam cez vikend 2x, raz v nedelu - krv a sono, druhy raz v sobotu na opu, a recepcia zavreta, ale dvojka ambulancia fungovala, lebo ram chodili na odbery a sono. Ale testy na hcg mozno nerobia cez vikend. Neviem teda ako to je. 🙂

lin34
6. aug 2016

Nedalo mi to a kukla som zaznam hovorov, 17.7. V nedelu som tam bola a o 12 mi volali vysledky a dalsi postup, ale to bola krv na hp, nie hcg.

zuzsat
6. aug 2016

@lin34 na hormonalny profil jasne. to aj mne povedali ze ked 3dc ude vychadzatvna vikend mam zavolat v piatok aby mi povedali ze ktory den tam su.... a zakroky to je ok... aj tak by som pockala do pondelka... test si si nerobila? si po ET?

baby24
6. aug 2016

@janula2003 ten embryoscop Je potrebny??

baby24
6. aug 2016

@misela103 dakujem si super ked ja som tak sprosta teraz po nociach placem a bojím sa o kvalitu vajíčok kvôli cigaretam strašne si nedávam... Veď fajcim 10 rokov v kuse tak či tak keby že prestanem fajčiť nikotín za chvíľku sa nestratí nie?? A zas zo dňa na deň dať telu šok a prestať to tiež neni sranda si myslím ja uz fakt neviem ☹😭😭😭😭

lenocka171
7. aug 2016

@baby24 ja som si ho dala ale znova by som si uz nedavala pravdepodobne ...

lin34
7. aug 2016

@zuzsat ano som po et, dnes 10 den. Testovala som vcera, ale nic, az po par hodinach som znovu kukla na test a ked bol suchy tak tam je slabucka ciarka. Ale klesla mi bt, tak so moc velke nadeje nerobim.

zuzsat
7. aug 2016

@lin34 skus urobit este test dnes o 11.00.... mne prave o 11tej ukazoval silnejsie ciarky. drzim palce.daj vediet

baby24
7. aug 2016

@lenocka171 ďakujem za odpoveď a možem vedieť prečo?? Sa k ja ani neviem k čomu to je... ☹

lin34
7. aug 2016

@zuzsat ja som si kupila len 1 test, a prave mi zacina mrcha, tak uz je to jasne asi.

zuzsat
7. aug 2016

@lin34 tak to ma mrzi ☹

lin34
7. aug 2016

@zuzsat no nevadi, uvidime ci sa rozbehne, pri synovi som tiez krvacala slabo 2 dni a potom uz nic 🙂. Ale skor mam pocit ze to nevyslo. Teplota klesla uz vcera, takze tak.

janula2003
7. aug 2016

@baby24 fajcila som 15 rokov a zo dna na den som prestala..stale si myslim,ze cigy su len psychicka zalezitost...
nemala som ziadne abstaky a nic take..prestala som par dni pred stimulkou..hlavne sa upokoj, je zbytocne sa uz teraz stresovat, mysli na to, ze to moze dopadnut dobre a nie ze zle..

janula2003
7. aug 2016

@baby24 no embryoscope ma gf ako jedine centrum v sr...takze ak by to bolo take uzasne a potrebne tak ho maju vsetky centra..nehovorim, ze to nie je dobre, su vajka v pohodicke bez zmeny prostredia pocas vyvija, ake radsej dam peniazky na icsi ako toto

baby24
7. aug 2016

@janula2003 ďakujem ti za všetko fakt si mi pomohla čo sa týka psychiky no zajtra má to čaká tak uvidíme.. ďakujem ešte raz... 🙂

lin34
7. aug 2016

Baby co vam kazali v GF robit, ak zacnete krvacat, vysadit utrog. a estrofem, alebo nie?

mom311
7. aug 2016

@lin34 zapijat utrogestan a prísť na krv.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre