Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katherinesand
1. apr 2009

ahojte pipky 🙂

mayka zlatik, myslim na teba mojka 😔

katarinka77
autor
1. apr 2009

Ahojte!
Mayka, uprimnú sústrasť! Je to kruté, že niekto musí odísť, aby sa niekto ďalší mohol narodiť.. Je to ťažké a bolestivé.. Sme s Tebou!

Dievčatá, ja teda ponúkam môj termín na imuno do Prahy (27.4), musím sa dať do poriadku a potom sa budem môcť objednať znova. Včera som bola u dr., čaká ma cystoskopia a CT malej panvy. Už ma to nebaví, už chcem mať od lekárov a vyšetrení pokoj!
V pondelok sa moja akupunktúra nekonala, dr. mala niečo súrne, musela odísť, tak sme to preložili na dnes. Som zvedavá. Idem si ako bolestné kúpiť nové topánočky 😉 .

och
1. apr 2009

´pipinky halooo kde ste 😀

och
1. apr 2009

luly 😀 ja ostanem na velku noc sama a mienim si to poriadne uzit 😉

kathy ahoj

katarinka nooo moja dobre botky sa vzdy zidu 😉

katarinka77
autor
1. apr 2009

Ahoj Lindi 😉 !
A to už prečo sama 😲 ?

och
1. apr 2009

katka moja 😀 😀

no mali sme ist partia asi 14 ludi sa snowboardovat, ale kedze budem musiet chodit na utz bo budem stimulovat, tak z mojej strany sa nic nekona 😝 a ty ako budes travit sviatky?

katarinka77
autor
1. apr 2009

my budeme doma, zrejme pôjdeme pozrieť rodičov.. Inak neviem. Ja si ešte niečo vymyslím 😀 .
No Tebe to teda super vyšlo! Aj mažel ostane s Tebou? Či ten ide snowbordovať?

och
1. apr 2009

ten pojde het 😀 😀 ved mi tu aj tak nepomoze 😀 😀 no a ide len 150 km od BA tak uvidim ako mi daju utz a po pripade zbehnem za nimi ale asi snowpoardovat nebudem moct aby nepopraskali foliky predcasne 😝 😝

vies urcitym sposobom som aj rada, bo som si pozerala ten cinsky kalendar ze ake budes mat mimi a vychadza mi dievcatko 😀 😀 😀 😀 tak dufam, ze by to mohli byt dve baby 😉

luly3
1. apr 2009

och budu uvidíííííííííííš teraz je plodne obdobie 😉

katarinka77
autor
1. apr 2009

Tak Ty si na baby 😀 😀 😀 ? Aj ja som vždy túžila po dievčatku, ale teraz mi je to už jedno.. Hlavne, nech je! Ale zatial je to ešte vo hviezdičkach..
Musím už ísť, moja, ak tu budeš zajtra, tak pokecáme. Pa pa

och
1. apr 2009

papa katarinka 😀 jasne ze budem 😉

och
1. apr 2009

luly v to dufam, aj ked je to 1.IVF a sanca je 35% 😝 ale aj zazraky sa deju vid mayka 😀 no a je jar takze indicie su 😉 😉

zukrik
1. apr 2009

Ahojte pipinky 😀
Ako sa máte?

zukrik
1. apr 2009

Ja som v robotke,práve som sa napapala. 😀

och
1. apr 2009

zukrik ahoj 😀 len pekne papaj ved musis za troch 😉 kedy si zmenis status 😉

luly3
1. apr 2009

😉 ahojte zukrik aj už niečo cítiš????

mima11
1. apr 2009

Katarínka, ja by som mala záujem o ten tvoj termín do Prahy! Čo je potrebné spraviť?

aanetta
1. apr 2009

ahojte,och dakujem za odpoved 🙂
my sme tusim v rovnakej faze s tym pichanim 😀 zacali sme rovnako 🙂 s cim stimulujes?

och
1. apr 2009

anet ja som zacala 27 marca s decapeptylom 🙂 a picham si to na striedacku raz na pravu a raz na lavu stranu a ta lava viac boli 😝 😝 😝

akurat som si citala temu o vestenie deti pomocou prstena tak to idem skusat 😀 😀 😀 😀 😀

zukrik
1. apr 2009

Ahojte,je mi fajn,len ma občas pichá uplne dole v podbrušku.
Dúfam,že je to ok. 😀
Cítim akurát to železo v ústach a točí sa mi hlávka. 😉

och
1. apr 2009

zukrik tak ty to tehu uz nezatajis 😀 😀 😀

aanetta
1. apr 2009

och ja tiez 27. dekacom.a co mas dalej?ja puregon a menopur.ale dnes davam na miesto dekacu dipherellin.

mima11
1. apr 2009

zukriček, anet, och ahojte!

Katarínka kde si?????? Chcem tvoj termínnnnnnnn na imunoooooooooo!!!!

och
1. apr 2009

anet hej potom puregon a menopur 😀 plus siofor koli pco 😀 a preco dnes pichas nieco ine? ja mam toho dekaca za 4 krabice 😀 😀 tak to sa mozno vidime 😉 ja len dufam ze zajtra najneskor pozajtra pride ms 😀 ale uz ju tusim, prsia bolia uz tyzden chyta ma zravost a na podiv mam zasa plny nos, pred dvoma dnami som stale len stekala na vsetkych 😀

aanetta
1. apr 2009

och,lebo z prveho ifka mi zostalo tusim 5 injekcii tak som to mala dopichat a dnes idem na dipherellin.ale to je to iste co dekac.
no,tiez si myslim ze by sme sa mohli niekedy stretnut pri tych castych kontrolach 😀
ja MS asi az tak buduci tyzden cakam lebo mavam dlhsie cykle.keby chcela dojst tento tyzden bolo by super.

ahoj mima 🙂

och
1. apr 2009

anet ja netusim ake mam cykly 😀 😀 kedze som ficala tristvrte roka na dufaci 😀 stenova mi vsak povedala ze ked vypicham 10 kusov a nic mam hned volat 😉

takze na kontrole sa urcite vydime 😉 alebo budeme mat taku smolu ze sa budeme minat 😅 co u mna by nebolnic nove pod slnkom 😉

aanetta
1. apr 2009

no to ani u mna,kedze ja chodim vzdy na doraz o 8,30 😀

och
1. apr 2009

anet 😀 😀 😀
baby mi tu slubovali, ze z tych hormonov priberiem a nic 😕 u teba to ako fungovalo pri prvom?

aanetta
1. apr 2009

och ja som nepribrala ani deko.len prsia sa mi nafukli co bolo pre mna dobre 😀

zukrik
1. apr 2009

Ahojte pipinky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre