Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jankaone
9. dec 2017

@djera na 13.den mi robili odber.

ivina011
9. dec 2017

Ahojte baby .
Som po IUI ,dnes je to 13 den od injekcie ovitrel ,
Viem ze by sa nemalo ale v piatok negat.test dnes mame ducha vcera bol termin prichodu MS.
Myslite ze by mohla este inj.byt v tele ?
V stredu mam ist na krv 😉

sofia1
9. dec 2017

@ivina011 gratulujem.toto som mala aj ja na 9ty deň potom sa to len stupňovalo

ivina011
9. dec 2017

@sofia1 to vaznee ? 😊? Juuuj ked to aj krvicka potvrdi budeme štastny 😊 dakujeem .mam aj lepsiu fotto testu tato bola narychlo.
Takze by to uz na 13 den nemalo byt ovlivnene ovitrelom.

nimana
9. dec 2017

@ivina011 Juj, tak to vyzerá dobre👍 držím silno palce. Vo mne od dnes plávajú dve embryjka, takže teraz to dlheeeeee čakanie čaká mňa

ivina011
9. dec 2017

@nimana dakujem velmi pekne 😘
Aj ja drzim palecky😊
Priatel kupil teraz dalsi (inu znacku)
Aj tam je taky dušík 😊 henten bol z ranneho mocu .
Kupil aj digi .test tak rano skusime este ten .uz si pripadam ako Blazonko 😅 ale co uz .

jankaone
9. dec 2017

@nimana silno Ti držím palce aby sa ujali embryjka.

tobiaskababo
9. dec 2017

Poradi mi niekto ohladom mrazenia oocytov ?

nimana
9. dec 2017

@jankaone ďakujem Ti❤

tobiaskababo
9. dec 2017

@jankaone ahoj, mozem sa spytat ohladom mrazenia? Mam 5 embryi a jedno mi v pondelok vlozia.Tie 4 chcem dat zamrazit ale...mam napisane v ceniku- UCHOVAVANIE EMBRYI 120E a MRAZENIE VSETKYCH EMBRYI 180E .Nvm ci budem platit za obe alebo len jedno s toho...Dakujem

kitti0503
9. dec 2017

Babenky ostalo mi...Ak máte záujem píšte správu 0915737247 nakoľko sem nechodím často

jankaone
9. dec 2017

@tobiaskababo v tomto Ti neporadím, mne odobrali jedno nezrelé vajíčko takze ja som tieto veci neriešila.

tobiaskababo
9. dec 2017

@jankaone to ma mrzi 😒

jankaone
9. dec 2017

@tobiaskababo aj mne to je ľúto, ale v pondelok idem na konzultáciu tak uvidim že co mi povedia aký bude postup dalej.

djera
9. dec 2017

@jankaone 13. Den? Neni to velmi skoro? Akoze Ja som Mala len raz ten odber, Ale nie tak skoro, neviem povedat te na ktory den, ale okolo 20...
@tobiaskababo Ja som Mala tiez 4 zmrazene, 300eur som platila raz, to je na rok, Teraz nam tam zostali 2 mrazene. Az po jedno roku sa asi budu pitat, co snimi, ci este raz platime na rok, a to uz bude len 120, uchovanie.

mom311
9. dec 2017

@djera po roku vam poslu list a v nom bude vyzva na zaplatenie na dalsi rok alebo moznost darovat alebo "zlikvidovat". Nemusite nikam volat. Oni sa vam ozvu urcite.

tobiaskababo
10. dec 2017

@djera ja mam v cenniku 180e tak nestraš😀

djera
10. dec 2017

@tobiaskababo mrazenie je 180 Ale este tam je aj uchovanie na rok... preto to je spolu 300

tobiaskababo
10. dec 2017

@djera ale to uchovanie sa plati az po roku..

djera
10. dec 2017

@tobiaskababo tak Ja neviem, mi sme to platili na raz...

tobiaskababo
10. dec 2017

@djera dakujem prave mi prislo zle..

djera
10. dec 2017

@tobiaskababo Prepac, ti si sa pytala 😊

moooonca
10. dec 2017

@tobiaskababo ano plati sa naraz 300e. Hned ako povies ze chces mrazit caka ta takato suma

tobiaskababo
10. dec 2017

@moooonca ale preco mi nikto nedviha...ani embryolog ani recepcia vobec nvm o kolkej tam mam byt cesta trva vyse 2hod a v piatok bolo 5embryi ale do zajtra sa pocet moze zmenit nikto mi nevolal a ani nedviha nikto...😕

moooonca
10. dec 2017

Podla mna dobra hlupost platit hned dobredu.nam teraz vklad nevysiel.mrazene mame len jedno a to hned v january by som chcela skusit.takze rocny piplatok za uschovu 120e sme vyuzili na jeden mesiac ! Mali by to prepocitavat na mesiace.

moooonca
10. dec 2017

@tobiaskababo skus volat tej koordinatorke co mas v papieroch. Neviem ci volas jej alebo priamo do gyn

tobiaskababo
10. dec 2017

@moooonca mne povedali ze zaplatim napr 300 na rok ale ked ho vlozia skor napr po pol roku zvysne peniazky mi vratia .Ze sa to ptm odpocitava na recepcii

tobiaskababo
10. dec 2017

@moooonca ano jej som volala aj na hot line linku aj do Nitri aj do Ba proste nikto nedviha uz dve hod sa snazim dovolat....

moooonca
10. dec 2017

Recepcia ti nezdvihne.u nas tam v nedelu nikto nieje.a uz vies ze mas isto vklad zajtra ? Oni pred ivf ta zavolaju najskor na pohovor a povedia kolko ostalo a podpisete papiere kolko vlozite a tak

moooonca
10. dec 2017

Hlavne ze sa plati 120e za to a oni nedvihaju. Neboj skusaj stale

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre