Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

boba82
7. jan 2018

@lilyianka dakujem za info, snad to tiez hned takto vyhodnoti, u neho sa zmenil zdr.stav, uziva lieky , tak to tiez bude chciet urcite vyhodnotit. Kazdopadne sa s vami podelim o info ...zatial dakujem

kufea
7. jan 2018

@lilyianka my sme boli teraz v decembri a musel sa objednať. Tak neviem, možno ako majú voľnú tú kuticu.

lilyianka
8. jan 2018

@kufea my sme boli pred rokom a pol v lete...mali sme so sebou 2 spg robene urologom a nieco sa doktorke nezdalo tak hned mojho poslala na odber 😁

kufea
8. jan 2018

@lilyianka to by môj bez psychickej prípravy nedal 😂

ruzicka603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vivinka105
12. jan 2018

@ruzicka603 Ahojcek, my sme to podstupili teraz v Decembri, ale vklad mi bol odlozeny. Teraz cakam na menzes...🙂

ruzicka603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vivinka105
13. jan 2018

@ruzicka603 lebo som dostala ovarialny hyperstimulacny syndrom, ale uz som v poriadku 🙂

katarinakatka57
18. jan 2018

@oliva001 Zo srdca gratulujem k dcérke🙂 Je nádherná 🙂

matamm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
segab090
25. jan 2018

@matamm ja som si od zaciatku píchala sama a bolo to v pohode. kupila si samostatnu ihlu a striekacku. Nie take spolu. Ale najpodstatnejšie je aby si natiahla vsetku tekutinu. Jednou rukou si urobis koznu riasu a druhou pichnes. Prvy krat je to zvláštny pocit ale zvladnes to. 😉 drzim palce

adulik333
25. jan 2018
matamm
26. jan 2018

@adulik333 dakujem :D

matamm
26. jan 2018

@segab090 dakujem :D

linday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katatko351
30. jan 2018

Ahojte dievcata aky mate nazor na dr Stenovu ? Robila niektorej vklad a zostala tehotna ? Mne robila 2×dr Behunova a zostala som tehotna, zial vzdy potratila a 2× dr Stenova a nic. Dakujem

kufea
30. jan 2018

@katatko351 aj mňa by to zaujímalo, tiež ju máme.

moooonca
30. jan 2018

Mne inseminaciu robila a vysla len tiez zial potom potrat. A 1x robila vklad a nic

lilyianka
30. jan 2018

@katatko351 ja som bola 3x na vklade, 1x Behunoba, 2x Hatbulak, 3x Sternova a ani raz nic

katatko351
30. jan 2018

A neviete ci sa da zaplatit ked si vyberiem ktoreho dr chcem na vklad

lilyianka
30. jan 2018

@katatko351 vybrat sa neda....vklad ti bude robit lekar, kt.tsm prave v ten den bude

kufea
30. jan 2018

Inak celkovo ste s gyn fiv spokojné? Čítala som zlé recenzie na nich. Známy nám radia odísť. Tiež tam mali vklady a nič. Zmenili kliniku a zadarilo sa.

djera
31. jan 2018

@kufea Ja som mama zmiesane pocity, napriklad s informovanim som nebola spokojna, musela som pozerat na nete veci ktorim som nerozumela, a opitat sa svojho gynekologa. A ani Teraz nevieme co sposobil problem u muza. Vieme len ze pomale Su a deformovane niektore. Ale len tolko. Ja som bola raz na ET a raz na KET. KET sa podaril, Ale do dnes neviem napriklad ci som Mala blastocity alebo co... íny vie aj to. ET mi robil Brestansky a KÉT Stenova. Rozdiel bol len v Tom ze od Brestanskeho som dostala fotku ze je tam vlozeny.
Ale celkovo boli somnou zlaty. A som v 18.tyzdni.

marttina30
31. jan 2018

@katatko351 mne robila vklad Stenova a som v 10tt.Bol to prvy vklad.Nie uplne mi ako osoba sadla, cakala by som trosku iny pristup, ale som stastna, ze sa to vdaka nej podarilo.

marttina30
31. jan 2018

@kufea Ja mam z gyn-fivom rovnake skusenosti asi ako vela inych zien.Ide to tam ako na beziacom pase, nikto sa o teba poriadne nezaujima.Vela veciam som vobec nerozumela, nikto nam nic poriadne nevysvetlil.Hladala som si takmer vsetky info na nete.Mala som dr.Stenovu. Obcas bola mila ale velakrat som si pri nej pripadala ako uplna krava, co nic nechape.No jednoducho pristup k pacientom je tam velmi chladny, ale myslim si, ze su to odbornici s velkou praxou.Zial beru nas ako dalsie cislo v poradi.My s priatelom sme im ale vdacni lebo nam pomohli a som tehotna.

katatko351
31. jan 2018

@marttina30 tak asi to bola iba nahoda ze ked mi robila vklad Stenova tak to nevyslo, no mame tam este poslednu blastocystu ale aj tak by som chcela dr Behunovu

sofia1
31. jan 2018

@katatko351 obe dr su super nemusíš sa bat

kufea
31. jan 2018

Ďakujem baby, trochu ste ma ukľudnili. Nás čaká vklad v marci.

katatko351
31. jan 2018

@sofia1 dr behunova mi vzdy po vklade ukazala ze mi to vlozili, stenova sa mi zdalo ze aj hlada kde to je a potom ze tato bodka to je ono ale ja som tam nic aj tak nevidela

janulka_1
31. jan 2018

1x Harbulak, 1x Stenova, oba neuspesne. Mne jedine co sa nepaci tak je to, ze po 2 neuspesnych vkladoch som sa sama musela vypytat na hematologiu a reproimunologiu, keby som sa neozvala tak bezhlavo ideme do 3. vkladu. Patrim pod Brestanskeho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre