Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katarina372
11. feb 2018

Kočky pred vkladom embrya vam robili sono ci mate vsetko ok?

katarina372
13. feb 2018

Kocky takze mi prelozili vklad a druhy den chodim na infuzky,no stale mam krce a mam.tak zavodnene brucho,zektorých.ledva chodim a dycham..prosim vas ako ste sa zbavili toho zavodnenia,??dakujem

janie7
13. feb 2018

Ahojte dievcence, chcela by som Vas poprosit o radu. V pondelok som zacala brat clostik kvoli stimulke avsak 10 a 11 den kontroly vychadza na vikend. Predpokladam, ze by som sa mala dostavit v pondelok. Snazila som sa aj dovolat doktorke, no marne. Vopred vdaka.

katarina372
13. feb 2018

@janie7 v letaku je cislo na ivf koordinatora,hotline A ambulanciu kam sa objednas v pripade vysetrenia cez vikend,tie su len v ba,mne prve tiez tak vychádzalo a sestra mi povolila dojst az v pondelok do nitry..kedze to mam blizsie..bolo to.prve vysetrenie ale mala som antago.protokol

janie7
15. feb 2018

@katarina372 Kati, dakujem krasne za info, koonecne som sa dovolala sestricke, takze idem nakoniec uz zajtra. Ja som sa strasne bala brat clostil, kedze na mne sa prejavuju dost casto neziaduce ucinky, ale musim zaklopat. Akurat mam z neho taku dobru naladu, ze mi bude normalne chybat🙂 A co prosim ta znamena antago. protokol? Predpokladam, ze je tam suvis s IVF. U nas je vsetko OK len sa nedari, tak ak vsetko bude v poriadku tak nas caka prve IUI. Drzim silne palce
!

katarina372
16. feb 2018

@janie7 protokol podla kt ti stanovuju ake lieky beries ja som.braka menopur

vivinka105
16. feb 2018

Ahojte pipinky 🙂 je tu niektorá z Vás čerstvo po KET? Hladam partacku s ktorou v tom budeme spolocne 🙂

adulik333
16. feb 2018

Plánuje niekto ET alebo KET koncom bud. týždňa?

ruzicka603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka_1
19. feb 2018

Ahojte, tie čo chodíte do NR, keď Vás objednávala sestrička k Dzurillovej, volala vám za termín ona alebo ste si vy museli zavolať? Mala ma objednávať po 6.2 a do dnešného dňa mi nevolala. Hoc viac by mi vyhovovalo keby som sa sama objednala aj keby som platila tých 250e miesto 50e
(50e sa platí keď ťa objedná sestrička z GF ale u Dzurillovej nerobia potom všetky vyšetrenie - aspoň tak som čítala)

leren1
19. feb 2018

@ruzicka603 ahoj ja zacinam 🙂

ruzicka603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nivea93
19. feb 2018

Ahojte boli sme v januári na prvej konzultácii. Priateľovi robili spermiogram vyšiel v norme. Mne robili základné vyšetrenia ako ster, hormonálny profil a neviem co všetko. Volali ze už sú výsledky a ze mame prísť na ďalšiu konzultáciu ale až s výsledkami vyšetrení ktoré boli ešte doporučené a to hematologia pre výsledky si ideme budúci týždeň a genetika kde mame termín až koncom apríla. Myslíte že tie vyšetrenia na klinike vyšli nejakí zle keď nám odporučili ďalšiu konzultáciu alebo si to len Dr d nami chce prejsť a dohodnut sa co ďalej. Som z toho trosku nervozna

kufea
19. feb 2018

@nivea93 myslím, že si to chce len prejsť. Nestresuj dopredu.

nivea93
19. feb 2018

@kufea no dúfam ale v podstate by som bola aj rada keby nájdu príčinu prečo som už 2x o bábätko prišla a nie nám len každý hovorí ze sme v poriadku. Možno s tými vysledkami z hematologie hneď aj zbehnem

kufea
19. feb 2018

@nivea93 nevedomosť vie vytrapit, daj vediet ako si dopadla.

janie7
20. feb 2018

Ahojte dievcence, chem Vas poprosit, tie ktore chodite k Dr. Harbulakovi do BA aky mate nanho nazor. Bola som totiz u neho na ultrazvuku po dobrati clostika a jedine co zapotil bolo ze som v dvanastom DC a pri ultrazvuku si iba pohmkaval. Ziadne dalsie info, len, ze si mam zavolat ohladne vysledkov a to az ked som sa ho na to spytala a uz volal dalsiu pacientku. Normalne som rada, ze som u Dr. Behunovej. Mala😲 som sokovu terapiu hned zrana

djera
20. feb 2018

@janie7 Ja som tiez chodila knemu, Ale nie velmi vysvetloval veci... musela som citat na internete...

vivinka105
21. feb 2018

@janie7 ja som mala doktorku Behunovu, ale par krat som mala sj jeho. Mne sa pacil, bol vtipny, zasmiali sme sa, opytala som sa ako to vyzera odpovedal, povedal co dalej a hotovo 🙂 podla mna v pohode

vivinka105
21. feb 2018

@nivea93 ahojky, je to standart aj ja som musela vzdy chodit kvoly vysledkom osobne, co sa mi zdalo byt zdlhave, ale niekedy je mozno lepsie nechat si to osobne vysvetlit 🙂

katarina372
21. feb 2018

@nivea93 uz mas vysledky z hematologie,?

janie7
22. feb 2018

@djera
@vivinka105 dakujem krasne za info je to 1 k 1 a drzim palce!

katarina372
23. feb 2018

@janie7 malo hovori,vela veci som si zisťovala sama

nivea93
24. feb 2018

@katarina372 v utorok si idem po ne

nimana
25. feb 2018

Ahojte, prosím vás, neviete koľko stojí cca IVF, keď ho už poisťovňa neprepláca? Len približnú sumu. Doteraz nás cyklus s doplatkami liekov a nadštandardných úkonov vyšiel od 1200-1600e. Len už nemáme nárok na preplatenie poisťovňou.

lilyianka
25. feb 2018

@nimana ja ked som ratala co nam preplatila poistovna, tak v podstate len nejaka suma z liekov...u mna to robilo cca 300€ ... a to zo sumy skoro 3tisic teda moc nebolo ( ratala som, ze sme boli 1xET a 2x KET)

daniela.ho
25. feb 2018

@nimana plus 1100e.

nimana
25. feb 2018

@daniela.ho ďakujem Ti

zoja82
26. feb 2018

Ahojte, boli ste niektorá na HYFOSY? mne to bohužiaľ vychádza den po ovu, takže na ten mesiac asi budem mat zmarenú ovu však? myslím, že sa ani snažiť nemusíme?

leren1
26. feb 2018

Kocky zistili niektorej počas stimulácie cystu ? Vraj moja musí preč ...vraj sa vysaje odspodu ...sžtopki Vám stimulku a ako sa to riešilo ? Prosim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre