Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

marttina30
14. mar 2018

@boba82 zavolajte na recepciu.Oni vas prepoja do ambulancie kde sa vola za vysledky krvi...Ak vam nebudu vediet poradit oni, prepoja vas priamo k pani dr. Ja som im tak tiez par krat volala a poradili mi vzdy aj telefonicky.

boba82
14. mar 2018

@marttina30 super. Dakujem za pomoc 🙂

aiculaa
19. mar 2018

Ahojte, prosim mam dotaz. Co ste urobili s nespotrebovanymi injekciami po IVF? Zobrala vam ich niektora lekaren? Viem ze centrum ich zobrat nesmie. Predavat po inzeratoch ich nechcem... dakujem

kikaliki
19. mar 2018

Ahojte, chcela by som sa Vás spýtať kedy Vám povedali a vlastne kedy sa aj platí pri ivf za všetky doplnkové výkony ako embryoskop, Isci, PK a všetko? Na to som sa zabudla spýtať. Platí sa to hneď po odbere?

avi24
20. mar 2018

@kikaliki plati sa pred transferom...

kikaliki
20. mar 2018

@avi24 ďakujem 🙂

anickaa1983
20. mar 2018

@leelloo ahoj, navtu hematologiu mozem mat vymenny listok od obvodnej alebo musi byt od gynekologa?

anickaa1983
20. mar 2018

@leelloo a este sa chcem spytat, ja sa snazim uz tri roky a nic, mam za sebou rozne vysetrenia a vsetko bolo ok. Moja sestra mala tiez nejaky problem s krvou nejake nutacie a trombofilne stavy a niekolkokrat potratila, potom brala anopyrin a donosila. Ja vsak nemozem ani otehotniet a velmi ma potesilo, ze moznoze to suvisi s tou hematologiou, lebo ja som si doteraz myslela, ze hematologiu ma zmysel robit iba v pripadoch potracania, ze to nesuvisi s tym, ked vobec neviem otehotniet.

leelloo
20. mar 2018

@anickaa1983 ahoj, stačí ti lístok od obvodného lekára. Trombofilne stavy sú dedične, ak to ma tvoja sestra, je dosť možné, že aj ty. Určite si to daj spraviť, ty si mohla aj otehotnieť a potratit skôr ako si na to prišla. Ak si z okolia BA, tak určite odporúčam Dr.Drakulovu, najlepšia doktorka, čo som mala tu česť stretnúť. Držím palce,

anickaa1983
20. mar 2018

@leelloo dakujem, nevies kolko sa caka na vysetrenie na hematologii u tejto pani doktorky?

leelloo
20. mar 2018

@anickaa1983 čaká sa asi mesiac a potom cca 6 týždňov na výsledky. Ale urobí ti komplet vyšetrenie a je veľmi zlata.

anickaa1983
20. mar 2018

@leelloo super, dakujem ti velmi pekne, zajtra tam skusim zavolat, snad sa tam dovolam, lebo som citala, ze ma strasne vela pacientov. Kolko asi cca sa plati za tie vysetrenia?

leelloo
20. mar 2018

@anickaa1983 myslím, že volať treba niekedy poobede okolo 12-13, neplatí sa nič, keď máš výmenný lístok.

katarina372
21. mar 2018

@nivea93 prirodzene som myslela ci si otehotnela z ivf alebo prirodzeným sposobon

katarina372
21. mar 2018

Nepotrebuje niekto cetrotide 0,25,ja som minula len jednu injekciu z celeho balenia..zbytočne budete kupovat cele za 30e

aiculaa
21. mar 2018

Ahojte. Nepotrebuje niekto Gonal? Ostali mi dve balenia. Cena dohodou.

nivea93
21. mar 2018

@katarina372 prirodzeným sposobom

djera
21. mar 2018

@aiculaa
@katarina372
Ahojte baby. Je tu jedna skupina v ktorom predávaju aj kupujú ludia lieky ktore im zostali... pridajte sa!
https://www.modrykonik.sk/group/6841/

katarina372
22. mar 2018

@djera uz som tamtak.ziadala o clenstvo a nic

djera
23. mar 2018

@katarina372 urcite ta pridaju...

ruzicka603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilyianka
25. mar 2018

@ruzicka603 podla mna urcite, ved ide o vas a vy najlepsie viete ci chcete pokracovat alebo to zastavit

janinuska
26. mar 2018

@ruzicka603 Určite je taka možnost, ved stat sa može hocičo, vysoke teploty, nepredvidana operacia napr. žlčnik, partneri sa rozidu, alebo jednoducho prehodnotia a nechcu ivf. Len určite to treba oznamit centru.

babulka9
27. mar 2018

Ahojte, mate niektora skusenost s KET, ked ste bola chora? Nam mat tento tyzden vklad, ale som dost prechladnuta. Dakujem.

djera
27. mar 2018

@babulka9 Ja som bola chora pri ET, este raz by som nesla ked som chora... povedali mi ze nic sa nestane ked nemam horucku, tak som nato prikivla. Ale stale som kaslala a kichala... a citila som ako sa mi stale stahuje brucho pri kichani. Podla mna ti nerobi dobre. Ani sa nam to nepodarilo...

adulik333
27. mar 2018

@babulka9 Ja som tiež bola chorá a tiež sa nám to nepodarilo. Im je jedno, či to klapne alebo nie, tak či tak zaplatíš za vklad.

babulka9
27. mar 2018

@adulik333 @djera dakujem baby za rychle odpovede 😉 Idem im zavolat. Radsej si este mesiac pockam, aby som mala vacsiu sancu. Predsa je to istejsie, ak je clovek zdravy a v pohode. Drzim vam palce v dalsich pokusoch. Dufam, ze este mate nejakych mrazacikov 😊

djera
27. mar 2018

@babulka9 Dakujem. A drzim aj Ja palce 😊 nam sa to podarilo pred 6mesiacmi... uz kope 😊😊😊

babulka9
27. mar 2018

@djera tak to gratulujem 😊 drzkajte sa

adulik333
27. mar 2018

@babulka9 my už nie a do ďalšieho ivf nejdeme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre