Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lilyianka
13. máj 2018

@nimana ahoj, síce ti veľmi neporadím, ale chcem ti povedať, že obdivujem, že podstupuješ už 3 IVF...ja som bola na jednom a stačilo mi....
Z tých predchádzajúcich si mala aj KET?

nimana
13. máj 2018

@lilyianka Ahoj, ďakujem ti. KET sme nemali. Nikdy nebolo čo mraziť. V prvom vzniklo len jedno zdravé embryo. Po druhom, to som mala dlhý protokol, boli dve embrya, ktoré mi naraz vkladali, ale tiež to dopadlo neúspešne. Teraz mi inak nastavili lieky, tak dúfam, že aspoň vajíčok sa podarí viac odobrať. Ty si mala teda jedno IVF a potom KET? Chceš tomu nechať teraz voľný priebeh?

lilyianka
13. máj 2018

@nimana aha, potom chápem, že absolvuješ ďalšie IVF...ja som mala jedno a aj sa mrazilo...mala som 1ET a 2xKET....
1x vkladali blastocystu, 2x morulu a 3x den pred rozmrazene embrya...ale nevyšlo ani raz....
Povedali sme si, že už tento kolotoč nechceme podstúpiť a ja sa dávam dokopy z kortikoidov čo s 3/4r užívala... a keby som ich mala znova užívať tak by som do toho nešla

jankaone
17. máj 2018

@nimana drži Ti palce ja s druhým ivf začínam v júni 🙂

nimana
17. máj 2018

@jankaone ďakujem aj ja tebe!

jankaone
28. máj 2018

Ahojte, takze dnes začíname s druhým ivf cyklom. Začínam užívať Duphaston, a potom si pichat injekcie Diphereline postupne pridávať Gonal, Luveris bude to dlhý protokol.

andrejuska5
29. máj 2018

@jankaone tak drzime palce ✊✊✊💙

jankaone
29. máj 2018

@andrejuska5 ďakujem, Ty si ako na tom?

normab
29. máj 2018

Ahojte dievcata.. 18 juna ideme na konzultaciu do gyn fiv nr.. ivf planujeme ale az v auguste.. funguje to tak ze mi teraz v juny urcia protokol, vypisu lieky a zacnem stimulovat az v auguste?? Uplne som z toho vyhukana

andrejuska5
29. máj 2018

@andrejuska5 ja som dnes po 14 DPT dvoch bambulakov, rano som bola na krv a druhej budem volat, ze ako sme na tom 🤔💙

andrejuska5
29. máj 2018

@normab to malo byt tebe 🤣🤣🤣

jankaone
1. jún 2018

@nimana ahoj, ako si na tom? Ja momentálne beriem Duphaston a od budúceho týždňa si začnem pichať injekcie Diphereline, Clexane a užívať Anopyrin. A postupne mi budú pridávať Gonal.

nimana
3. jún 2018

@jankaone Ahoj 😊 Tak tiež máš toho viac ako dosť. Držím ti palce,aby si tú stimulku čo možno najlepšie zvládla. Ja mám za sebou 62 injekcii 🙈a zajtra mám punkciu. Pocity mám zmiešané. Veľmi by som si priala, aby to tentoraz vyšlo, ale aj sa bojím.

jankaone
3. jún 2018

@nimana no super držím Ti palce a budem a mysliet na Teba zajtra aby vsetko dobre dopadlo. Potom napis.

boba82
4. jún 2018

ahojte dievcata, chcem Vas poprosit o radu, nakolko pred 10 dnami som v sobotu absolvovala iui, to znamena ze 14 den vychadza na sobotu. Ake mate skusenosti, ist na krv uz v piatok 13.den, alebo v pondelok 16. den. Dakujem za info🙂

nimana
5. jún 2018

@jankaone tak nemám moc dobre správy 🙁 Z 9 folikulov bolo 6 vajíčok, z toho 3 zrelé a vzniklo len jedno embryjko, ktoré sa bude zajtra vkladať. Dúfam, že bude bojovať a že sa stane zázrak. Tretie IVF, skoro mesačná stimulácia....

jankaone
5. jún 2018

@nimana no nepotešila si ma ☹ ja idem do 2.ivf s tým, že budem mať mesačnú stimuláciu. Pri 1.ivf som mala jedno nezrelé vajíčko. Tak dúfam, že teraz bude aspoň zrelé, som zúfalá z toho. Silno budem držať palce, aby bojovalo a vydržalo do konca.

nimana
5. jún 2018

@jankaone Ďakujem ti. Už som to dáko predýchala a budem sa modliť za to jedno. Nechápem, ako tie hormóny fungujú a či sa vôbec dlhý protokol oplatí. V 2014 som mala krátky a bolo 6 vajíčok, 3 zrelé a 1 embryo. V decembri minulý rok dlhý protokol, trval mesiac a vajíčok 7, vznikli 2 embrya a teraz opäť dlhý a 1. Jasne, že každé telo je iné, ale nie je to fér, čo všetko musíme podstúpiť, tú fyzickú aj psychickú bolesť, prekonavame samé seba a potom príde sklamanie. No musíme bojovať ďalej, čo iné nám ostáva. Veľa sily Ti prajem😚

jankaone
6. jún 2018

@nimana ďakujem budem potrebovať veľa síl, mne hrozí aj hyperstimulačný syndróm tak dúfam, že všetko dobre dopadne. Myslím na Teba, Ty máš neskutočné množstvo energie v sebe. Obdivujem Ťa.

stanka2612
6. jún 2018

Baby držím vám všetkým palce,ja som 7dni po vklade dvoch embryí a ty @andrejuska5 daj vedieť,ako si dopadla 😊

andrejuska5
6. jún 2018

@stanka2612 som tehulaa 5tt4d ,potichucku sa radujeme, az 19.juna 1.ultrazvuk, uz sa nemozeme dockat.drzim palcee✊✊✊✊❤ 😍 ja som 7DPT mala ducha na teste z odpoledneho mocu ❤

stanka2612
6. jún 2018

@andrejuska5 super gratulujem veľmi 😍 volali ti skôr že? Ja som dnes testla a negatívne.tak uvidíme 🤔 všetko dobré dopadne,setri sa,mozno budú aj dvojky

elenkaba
6. jún 2018

@boba82 mne to vychádzalo rovnako ako tebe a šla som na krv 13.den po iui v piatok. Držím palce!

boba82
6. jún 2018

@elenkaba dakujem za odpoved. Zavolala som si dnes so gf tak mi tiez povedali ze 13.den mozem prist. pekny den aj Tebe!

alexwarring
6. jún 2018

Ahojte baby, mala by som na Vás otázočku, ako dlho ste mali bolesti po punkcii? Nemyslím klasickú bolesť, ale skôr také tlaky - pichanie (a hlavne, keď je plný mechúr) v okolí vaječníkov (mechúr). Mňa trápi hlavne pravá strana, kde som mala vysoko vaječník a museli mi to tam všelijako postláčať, aby vedeli vybrať vajíčka. Neviete mi poradiť? Ďakujem

andrejuska5
6. jún 2018

@stanka2612 ano volali mi skorej ...setrim setrim..uvidime ci tam su obe 😍

stanka2612
6. jún 2018

@andrejuska5 to ti povedia o dva týždne na tom sone 😍 a dajú ti správu,s ktorou potom už pôjdeš do starostlivosti svojho gynekologa...a krásne to spolu dosiahnete do šťastného konca 😉

andrejuska5
7. jún 2018

@stanka2612 dufajme..zatial sa citim dobre az na tie nevolnosti a pachy 😂

jankaone
7. jún 2018

@andrejuska5 gratulujem, veľa, veľa zdravíčka Vám prajem. 🙂

andrejuska5
7. jún 2018

@jankaone dakujem.krasne ❤

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre