Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

monka_brumka
12. jún 2018

@maria2233 este k tej iui-robila nam to doktorka kt som ja si interne nazvala naci doktorka (prepacte za vyraz).nepredstavila sa, nepovedala ani jednou vetou co ide robit, bolo to bolestive a reci typu ze som dalsia z tych co sa vzpiera ale ze ona vyhra lebo ona vzdy vyhra..mozno ma takyto zmysel pre humor ale mne do smiechu nebolo☹

monka_brumka
12. jún 2018

@jankaone treba pozriet pribalovy letak-ci je napisane. Podla najlepsie ti povedia farmaceuti v lekarni

jankaone
12. jún 2018

Je tam písané ze by sa mal uchovávať do 25 stupňov potom ze po otvorení spotrebovať ale zas píšu ze ak nie je po spotrebe tak sa moze použiť. Som z toho zmätená.

monka_brumka
12. jún 2018

@jankaone opytaj sa v lekarni, tam ti presne poradia aj overia v systeme..ja slm riesila nieco podobne, dve sestricky mali iny nazor na to a konzultovala som to v dvoch lekarnach a voli velmi zlati a nasli aj v systeme presne..

ilonka24
12. jún 2018

@jankaone mne povedali ze po otvoreni treba minut do 28dni.

jankaone
12. jún 2018

Volala som do gyn fivu na Hotline a povedali, že sa nesmie brať.

kufea
12. jún 2018

@maria2233 mne ich dali vytlačené, i mužov spermiogram.

kufea
12. jún 2018

@maria2233 nás do ničoho netlacili. Chodíme k stenovej. Hneď sme jej povedali že na umelé sa necítime, chceme nájsť príčinu a keď to ani za ďalší rok nepôjde, budeme zvažovať čo ďalej. Nám IUI neodporučila, že to je mala šanca. Í tak sme išli, lebo sme si mysleli, že motyka vystrelí,... nevystrelila.

nimana
15. jún 2018

Takže ani tretie IVF nám nevyšlo. Bolo len jedno embryo, nič sa nemrazilo. Verili sme mu a dúfali, ale nič Z toho. Tak ideme ďalej. Možno výjde štvrté, piate a možno sa stane zázrak a otehotniem aj bez ivf. Držím palce baby, čo vás to ešte len čaká, aby ste sa dočkali tej vytúženej správy 😚

jankaone
15. jún 2018

@nimana je mi to ľúto, ale aspoň sa nevzdávaš. Nám momentálne prebieha 2. ivf. A idete aj do 4.ivf?

nimana
15. jún 2018

@jankaone Veľmi ti držím palce!!! Nech to aspoň tebe vyjde! Ano, pojdeme. Muž teraz podstupuje hormonalnu liečbu a spermiogram sa mu už zlepšil, takže v tomto bude pokračovať. Ja sa chcem teraz v lete zamerať na seba, cvičiť, dať sa do formy a budem si merať bazalnu teplotu. Potom od septembra by sme išli na dalsie. My sme si povedali, že preto urobime všetko.

katarina372
18. jún 2018

Nebol by zaujem o estrimax 45tabliet a vitamin pre otehotnenie az do 12tt..vysiel nam ket a toto mi zvysilo

jankaone
20. jún 2018

Ahojte, neviete nahodou aký doktor ordinuje v piatok Gyn Five v Nitre? Dakujem za odpovede

alexwarring
20. jún 2018

@jankaone V piatky býva myslím stále Brešťanský

leren1
20. jún 2018

@jankaone Brešťanský 🙂

jankaone
21. jún 2018

@alexwarring ďakujem 🙂

jankaone
21. jún 2018

@leren1 ďakuem 🙂

leren1
21. jún 2018

@jankaone nieje zac asi sa vidime 🙂 aj ja idem

jankaone
21. jún 2018

@leren1 aj ja idem zajtra 🙂 Tak sa vidíme, len neviem ako budeme vediet ze kto sme 🙂

leren1
22. jún 2018

@jankaone bola si ? :D

methexis
22. jún 2018

Tak sa po 2 mesiacoch od poslednej navstevy GF pojdeme s bublinkou, vlastne uz ufonikom, zase ukazat- na nejaky specialny ultrazvuk.😊

jankaone
22. jún 2018

@leren1 bola som a Ty? 🙂

jankaone
22. jún 2018

Ahojte, takže volali mi z GF stopli mi stimuláciu mam nízku hladinu hormónov. Viete mi v tomto poradiť čo to znamená? Mali ste to niektorá z Vas? Ďakujem za odpovede.

leren1
22. jún 2018

@jankaone anoooooo kedy si bola ?

jankaone
22. jún 2018

@leren1 okolo 7:30 hod.

leren1
22. jún 2018

@jankaone ake cislo si bola ? Ja som prisla o 8

jankaone
22. jún 2018

9 som bola

nimana
22. jún 2018

@jankaone tak s týmto som sa ešte nestretla. Máš kompletne skončiť s liekmi? Telo nereaguje? To znamená, že by si mala počkať na ďalší cyklus?

jankaone
22. jún 2018

@nimana v pondelok idem na konzultáciu sestrička povedala, ze takýto prípad maju raz za 2 roky

leren1
22. jún 2018

@jankaone tak to sme sa tesne minuli asi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre