Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

slniecko01
24. júl 2009

Leonie a ty kedy si sem dáš nejaké foto cicuška čo ? A Labutienka to isté ?! 😀

babulka123
24. júl 2009

slniecko ani nehovor.. uz mam toho dost..
vcera sme nastastie boli u znamych vecer a bolo super, takze parada.. kuk foto..

leonie28
24. júl 2009

ja som si uz chcela pridat foto aby ste videli aka som skareda 😀 ale neslo mi to ja mam vsetky foto vacsie a oni mi stale pisu ze velke foto moze byt max. do 700kb tak ja to neviem zmensit ☹

slniecko01
24. júl 2009

Leonie ja som tiež taký antitalent ako ty, ale neviem ako som to zmenšila a podarilo sa mi tam dať. Som sa nad tým potila ako taký somár.

Babulka pekné fotečky a kde budeš rodiť a s kým ?

babulka123
24. júl 2009

kedy .. nooo to je dobra otazka.. to sa ma vcera pytalo aj moje 2.5 rocne krsna.. s modrymi ockami prisla za mnou a uplne vazne sa ma pytala ze kedy bude baabtko vonku... taka bola zlata..
v nedelu idem na poraddnu tak snad uz budem vediet viac.. ale zatial to vychadza na 1 augustovy tt.. a skym..nooooo snad sa tam zastavi nejaky dr. nejaky anesteziolog... a ja... hehehe ale nie, budem na 100 % na kramaroch Dr. Valent.. uz sa neviem dockat..

labutienka
24. júl 2009

leoni - ja ake som mala priznaky po ET?

este pred ET som chodila v noci aj 2krat na zachod 😀 tak som si hovorila, ze este ani tehotna nie somi a uz chodim v noci cikat, jak keby som bola v 7. mesiaci 😀 ale to asi preto, lebo mi nasadili estrofem, na prekrvenie maternice, aby narastla vystelka, tak asi bola velka a tlacila na mechur, co ja viem... 😕 az minulu noc som nebola cikat, ale zato hned rano o 4,30 hod.
no a po ET asi 2.den som uz citila mierne bolesti v podbrusku, take predmrchovske, tak som sa aj dost bala... a po par dnoch sa pridali citlive az na dotyk bolestive bradavky 😝 ale este pred krvickou krcok pekne stvrdol, tak som si bola ista, ze sa to podarilo 😉 lebo mavam aj kratky cyklus len 24 dnovy a ani na 26.den sa u mna nic neobjavilo 😉 cize tak.

a fotku nemam ani ja 😒

slniecko01
25. júl 2009

Pekný vikendik Pipinky. Idem upratovať a vôbec sa mi nechce 🙄

leonie28
25. júl 2009

dobre ranko vsetkym pipinkam tebe zvlast Slniecko 🙂 tak neupratuj ked sa ti nechce
😀
vsetkym krasny vikendik no ale to pocasie... 😖

slniecko01
25. júl 2009

Ahojky Pipinky ja som prišla len pozrieť či tu nahodou nikto nieje, tak nás posuniem na prvú stranu 🙄

leonie28
25. júl 2009

a ja som tu teraz a zas tu nikto nieje to asi vsetky vikendikujete ale aspon by ste mohli pozdravit 😲

labutienka
25. júl 2009

ahojte, aj ja som teraz nakukla. je tu este niekto?

leonie28
25. júl 2009

ja som znovu nakukla som bola s havinom von a tu zas mrtvo ☹

labutienka
25. júl 2009

este si tu leoni?

leonie28
25. júl 2009

este som 🙂

labutienka
25. júl 2009

ako sa mas? ktory den po ET si?

leonie28
25. júl 2009

som 5den po ET ked neratam den ET
a citim sa tak ako na mrchu a dost ma picha v podbrusku ako by mi do maternice pichali niecim ale to len obcas a pobolievaju ma vajecniky prsia len trochu nemala som PK tak neviem co to je 😖

labutienka
25. júl 2009

len bud v pohode a zbytocne sa nezozieraj negativnymi myslienkami 😉
v piatok ides na krvicku? moooooc ti drzim palce aby ti to vyslo 🙂
pfuj, pfuj, pfuj 😉

leonie28
25. júl 2009

nie vo stvrtok 10den dakujem ved uvidime 😉
a ty sa ako citis tehulka? 🙂

labutienka
25. júl 2009

klop, klop, klop, velmi dobre 🙂
este stale mam chvile, ze tomu jednoducho neverim, ze to vyslo, ze mam take stastie, konecne...
v noci bolia kozy a nedaju mi spat 😀 cez den je to v pohode. esteze som doma, mam dofcu aj buduci tyzden, tak nenosim ani podprdu. lebo v podprde ma bolia. musim si kupit väcsiu 😅 😀
ja som aj migrenik a velmi som sa toho bala, ale musim zaklopat, ze po migrene ani stopy uz dobre 3 tyzdne.

leonie28
25. júl 2009

tak sa pekne opatrujte konecne tomu uver stastie si ta naslo 🙂 🙂 🙂
ved uz bolo dost zleho no nie?
a kozy ta zacali boliet kedy?
lebo mna len trchu pobolievaju este menej ako pred mrchou

labutienka
25. júl 2009

prve dni ma praveze neboleli skoro vobec, vlastne vobec. prve co bolo boli citlive bradavky, ale asi az po tyzdni. prsia zacali len pred par dnami. medzitym mi citlivost bradaviek ustupila a prsa nejak neboleli a to bolo este pred testom, tak som par dni nervovala. len minulu noc to bola nehorazna bolest, ked som zmenila polohu, to asi tou vahou, ked sa to prevali z jednej strany na druhu 😀 a pritom mam normalnu velkost nic extra 😀

labutienka
25. júl 2009

idem si cosi spapat, nejak som vyhladla.
maj sa pekne a pekny zvysok vikendu 😉
papa

leonie28
25. júl 2009

tak dobru chut a aj tebe pekny vikendik papa 😉

zukrik
25. júl 2009

Ahojte pipinečky 😀 😀
Prepáčte,že som sa neozvala,ale bola som na nečakanej dovče 😀 😀
Máme sa fajn.Ked som bola na poradni,tak mi doki povedala,že mám
trochu skrátený krčok ☹
Dúfam,že to bude ok a mám sa viac šetriť,tak sa budem 🙂 Inak,začalo
sa mi tvoriť mlieko,už mi trocha tečie.Najprv taká vodová mliečna
tekutina a teraz je to belšie a belšie 😉
Prajem vám snažilky všetko dobré a držím strašne moc moc palčeky 🙂

Inak kozy pobolievali aj mna 😀 😀

slniecko01
25. júl 2009

Ahojte Pipinky 🙂

Zukrik a kde si bola ?

zukrik
26. júl 2009

Boli sme v Chorvátsku 🙂
Inak prajem vám krásny víkend.

slniecko01
26. júl 2009

No teda ani si sa narýchlo nepochválila ty potvorka, to ab ysme ti nezávideli, že mi sme sa tu museli pariť čoo ?

mayka
27. júl 2009

dobre ranko pipinky,
ako sem sa vyspinkali?
Zukricek ako bolo na dovolenke? A z coho sa ti skracuje krcok?
Len pekne oddychuj aby ste boli ok.
Inak aj mne to mlieko sem tam tecie. Vraj budeme dobre dojky.
😀 ked tak skoro. Hlavne si to nevytlacaj. Vraj sa to nema. neviem preco.
Ja som vcera zistila ze mi nerastie len brucho ale aj stehna a zadok. No parada. 😒 😠 😀 Boze ja buidem obrovska.

slniecko01
27. júl 2009

Ahojky Pipinky, práve som bola na krvičke u doky, Takže už sme v 2 trimestri super 😀 , je mi nejak špatne, to mi doteraz nikdy nebolo keď mi brali krv, ledva som sa dotrepala do labáka
😝

mayka
27. júl 2009

no vitaj v 2 trimestri. ja som sa z toho velmi tesila. Mne zacne treti trimester niekedy v polke augusta tusim.
A uz ti je lepsie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre