Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katarina372
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elimu
15. júl 2018

Ahojte. Chcela by som sa vás opýtať, či ste niektorá bola tak, že ste mali ísť v pondelok na KET? Ak áno, kedy vám volali z centra na koľku hodinu sa máte dostaviť? Zajtra by som mala mať transfer a ešte stále mi nikto nevolal.

mom311
15. júl 2018

@elimu niekedy volaju az okolo 16 a raz mi volali az okolo 17

elimu
15. júl 2018

@mom311 Ďakujem, upokojila si ma 😉 Sa tu už stresujem, že na mňa zabudli.

alexwarring
15. júl 2018

@elimu Ahoj, kolky deň budeš zajtra po ovu, keď ideš na KET?

elimu
15. júl 2018

@alexwarring Ahoj. Budem 18.ty deň cyklu, kolky deň budem po ovu ani neviem. V prirodzenom cykle mávam ovu tak na 14-15ty deň. Teraz som bola na kontrole minulý týždeň v pondelok, s tým, že dr mi povedala, že v pondelok je vklad. Ale zatiaľ mi nikto nevolal, tak som už dosť nervózna 😔 Nespomínala žiadny iný deň a ak mi to posunuli, tak by mi mohli dať aspoň vedieť.

alexwarring
16. júl 2018

@elimu Ahoj, ozvali sa potom ešte? Mna čaká KET teraz v auguste, na 14.den mám prist na UTZ a Brešťanský vravel, ze na 18.den by mal byt vklad tak dufam, ze to uz nezmenia, ale mne budu vkladat uz rozvinutu blastocystu

elimu
16. júl 2018

@alexwarring No volala som tam potom, že im padol celý systém a technici to riešili celý deň. Že hneď ako to bude možné mi zavolajú. Tak volali o 19.30. Tak sa dnes chvalabohu vklad konal, vkladali mi včasnú blastocystu. Tak už len čakať a dúfať, že sa uchytí 😊

alexwarring
16. júl 2018

@elimu Tak držím palčeky silno moc 🙂

elimu
19. júl 2018

@alexwarring Ďakujem 😘

alexwarring
19. júl 2018

@elimu Ako sa cítiš?

elimu
19. júl 2018

@alexwarring Dnes ma pichá celý deň pri ľavom vaječníku, inak som úplne v pohode. Žiadna únava, žiadne napĺňanie prsníkov ( čo obyčajne už mávam po ovulacii), Trošku nafúknutá a sem tam tlaky v podbrušku. Bojím sa, že to opäť nevyjde.

alexwarring
20. júl 2018

@elimu miere myslí pozitívne, vraj to pomáha ;) ja dnes prvý deň cyklu, začala som brať estrimax, na 14.den kontrola, ty si o niečo bližšie k cieľu :*

elimu
20. júl 2018

@alexwarring Myslím pozitívne, teda snažím sa v rámci možností, ale tak obavy z neúspechu sú tam stále nejaké. Ale ja som veľký optimista a už sa považujem za tehuľku, už mi to len testy musia potvrdiť 😉

alexwarring
20. júl 2018

@elimu Tak sa mi to paci

elimu
21. júl 2018

@alexwarring Len horšie na tom je to, že zakaždým som si to vravela, a nakoniec nič z toho 😀 Ale teraz tomu silno verím, teraz je to všetko akési iné a prvýkrát mi vložili blastocystu 😉

alexwarring
22. júl 2018

@elimu kedy ideš na krv?

elimu
22. júl 2018

@alexwarring 30.7., takže predomnou ešte celý týždeň. Rozmýšľam, kedy vyskúšať testovať. Môj prvotný plán bol až na 10. Deň, v ten deň by som mala dostať aj menštruáciu. Ale po čítaní príspevkov v skupine Embryotransfer v júli mám chuť to vyskúšať skôr😊 Ale neviem, či sa odvážim..

alexwarring
23. júl 2018

@elimu ja sa do tej skupiny neviem dostať, nevieš či sú už aj augustový?

elimu
24. júl 2018

@alexwarring Neviem o tom, žeby bola už aj augustová skupina. Nevieš nájsť tú skupinu? Alebo ťa do nej nepustí? Za chvíľu ti pošlem link na ňu 😉

elimu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexwarring
25. júl 2018

@elimu ďakujem, vôbec mi ju nechcelo nájsť, keď som hľadala

zm78
30. júl 2018

Je tu niekto kto mal problem ako ja?po dvoch tyzdnoch som bola na krv a spinila som..povedali mi vysledok ze pozitivne a tri tyzdne ultrazvuk..po dvoch dalsich dnoch spinenia som zacala mat strasne bolesti vajecnikov najma praveho a krvacam..raz silno raz slabo..bolest stale az na tabletku..neviem ci som ete elebo nie..ma nikto skusenost s tym?

petra844
30. júl 2018

Prosim vas ma tu niekto skusenost s doktorkou Stenovou?

petra844
30. júl 2018

@zm78 kamoska tiez krvacala dvakrat a dal jej duphaston ci ako sa to vola na udrzanie plodu a este jej dal femibion aby mala vela vitaminov
Neviem musis sa opytat dr
Krvacanie niekto povie ze moze byt ale aj nema byt urcite by som to riesila s tvojou dr ze co sa deje nech zistia aby si bola kludna

elimu
30. júl 2018

@zm78 Ja by som zavolala do centra a informovala by som sa, že čo robiť. Ale držím palce,aby sa bublinka udržala 😉

mom311
30. júl 2018

@zm78 ja som to mala a isla som na pohotovost lebo bol vikend. Mala som hrmatom. Nechali ma v nemocnici. Dostala som nejaku injekciu a kludovy rezim a upozornili ma na to,ze vysledok moze byt dobry,ale aj nemusi.

kokorunecka
1. aug 2018

Ahojte dievčatá. Som tu v diskusii nová.
Rada by som sa vás,skúsených,opýtala,čo všetko je zahrnuté v sume 120€ za IUI? Treba niečo ešte navyše platiť?
U nás je problém u manžela,2aj pol roka sa už snažíme.
U mňa je vraj všetko ok.
Môj gyn.odporučil IUI.. V GF sme zatiaľ boli len kvôli SPG,ktorý teda nevyšiel moc dobre.. Dr.nám hneď odporučila IVF,na ktoré sa však zatiaľ vôbec necítim-mám len 25r.
Vopred ďakujem.

nufinkanufka
1. aug 2018

@kokorunecka ak mozem odporucit, urcite chodte do Brna. Z vlastnej skusenosti GF uz nikdy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre