Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

normab
1. aug 2018

@kokorunecka ahoj ano v tom mas vsetko..kontroly, sono, vysledky krvi a samotny ukon..plus este lieky ak ti nejake daju..drzim palce si mladucka 😉

kokorunecka
1. aug 2018

@nufinkanufka Ďakujem za odporúčanie. Pozriem si aj ich stránku.

kokorunecka
1. aug 2018

@normab Ďakujem za odpoveď 😊😊

maria2233
1. aug 2018

@petra844 ahoj petra aj ja.chodim k doktorke stenovej.

kokorunecka
1. aug 2018

@nufinkanufka A ešte by som sa rada opýtala,ako je to u nich cenovo? Nenašla som na stránke nejaký všeobecný cenník. Ďakujem

nufinkanufka
1. aug 2018

@kokorunecka co sa tyka IVF, tak cenovo je to lacnejsie. Zaplatis vsetko a potom ziadas od poistovne. Poistovna preplati to, co by preplatila aj na slovensku. IUI cenovo neviem, ale urcite to bude lepsie ako v Gf.

kokorunecka
1. aug 2018

@nufinkanufka Aha,ďakujem. V GF majú v cenníku 120€ a Brno mám asi tak ďaleko ako aj BA,preto mi je v podstate jedno kam.
Písala som im aj mail ohľadom cien. Ale asi neodpovedajú moc skoro 😁 Alebo som nedočkavá 😁

nufinkanufka
1. aug 2018

@kokorunecka alebo im skus rovno zavolat. Naozaj by som isla do Brna, my sme boli v reprofite. Podla nasho nazoru a skusenosti, GF, len taha peniaze.

petra844
1. aug 2018

@maria2233 a si s nou spokojna?

kokorunecka
1. aug 2018

@nufinkanufka Ďakujem. 😊😊😊

alexwarring
4. aug 2018

Ahojte dámy, otazocka na tie, ktoré čakali pred KETom, ak Vás čakal vklad v pondelok po víkende, kedy Vám volali, že o koľkej sa máte dostaviť a ci malinké prežili rozmrazovanie? Dakujem

jankaone
4. aug 2018

Kto ide v pondelok na odber vajíčok?

elenkaba
4. aug 2018

@kokorunecka ja sa tiez pridavam k odporuceniu Reprofitu v Brne, a Gynfiv uz nikdy viac!

elimu
5. aug 2018

@alexwarring Mne veľmi neskoro, až o 19.30..ale to len preto, že im padol systém, ITčkari to od rána riešili.

alexwarring
5. aug 2018

@elimu vraka, uz volali, nezdvíhala som, tak sa napokon volali manzelovi

elimu
5. aug 2018

@alexwarring Takže zajtra ťa to už čaká? Držím palce, nech sa bublinka zahryzne a podarí sa 😉😘

alexwarring
5. aug 2018

@elimu dakujem, moc moc dufam. Ako si na tom ty? Uz si testovala?

elimu
5. aug 2018

@alexwarring Ja som už aj bola na krvi minulý týždeň v pondelok. Žiaľ ďalší vklad u mňa neúspešný 😔 Ale dúfam, že vám sa to podarí a o 2 týždne budeš písať pozitívne správy 😘

alexwarring
5. aug 2018

@elimu joj to ma veľmi mrzí, netušila som, sledujem to tu už len sporadicky, ale držím nám všetkým palčeky, nech sme čím skôr šťastné a spokojné 🙂

dada7111
25. aug 2018

Ahojte baby, zacala som si pichat injekcie Diphereline, štvrtok bola prva, neslo mi vytiahnut celu uz rozmiiesanu tekutinu do striekačky, som si myslela ze som asi volaco pokafrala ale ani včera sa mi to nepodarilo, hocijako som to nahinala ani tak sa mi to nepodarilo, neviem co mam robit, dali mi kratke ihli alebo co???

endzel
26. aug 2018

@dada7111 Co znamena ze Ti neslo vytiahnut celu? Ja som to vzdy tahala dnom smerom hore, cize potom nepotrebujes dlhu ihlu. Ono to stecie vsetko k otvoru cez ktory pichas ihlu.

dada7111
26. aug 2018

@endzel dakujem za odpoveď, dnes som to uz tak robila, ale s dlhou ihlou som tahala, takze ty si tahala s tou ihlou s ktorou si zároveň aj pichala???

endzel
27. aug 2018

@dada7111 Ja som tahala dlhou ihlou a potom som ich menila, ale vzdy som tahala dnom ampulky smerom hore. Ihlu si vies vzdy povytiahnut tak, aby si natiahla vsetko. Z jednej strany uzaveru vidis vlastne cely obsah, co Ti tam zostava. Cize je to ovela jednoduchsie.

dada7111
27. aug 2018

Ďakujem krásne za radu

narciska3
10. sep 2018

Ahojte kočky, prosím, tie ktoré chodíte do GF v BA, neviete mi prosím povedať meno tej pani na recepcii, ktorá sedáva vždy na tom mieste oproti čakárne. Taká blondýnka po ramená vlasy, okolo asi 50tky. Ďakujem.

dada7111
10. sep 2018

@narciska3 chodime tam, aj viem ktoru myslis ale meno veru neviem ....

narciska3
10. sep 2018

@dada7111 dakujem. Ak by tu niekto vedel, prosim, dajte mi vediet. Moc krat dakujem.

narciska3
10. sep 2018

@zaneta7 Jej, dakujem. Pomohla si mi. Ake jednoduche, nenapadlo ma pozriet ich web. Dakujem este raz.

evelka81
11. sep 2018

Ahojte zostal mi menopur 600 a Meriofert 75 piste mi do spravy dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre