Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

janan82
22. okt 2018

Ahojte. Chcem sa spytat, kedy ste si zacali vybavovat predoperacne? Az pocas pichania? Uz si to nepamatam. Dakujem

elimu
22. okt 2018

@janan82 Áno, ja dokonca až po ms. Ale ja som mala dlhý protokol a pichať som začínala už pred ms.

janan82
22. okt 2018

@elimu ja mam tiez dlhy. Zacinam pichat 24.10.pred ms. Dakujem

elimu
22. okt 2018

@janan82 No ale termín som si dohodla už pred ms 😉 Ja som bola dnes na krv po KET. Tak momentálne čakám na telefonát z centra, že ako sme dopadli. Test ukázal dve //, ale od soboty sa mi strieda spinenie so slabým krvácaním. Tak som zvedavá na výšku HCG.

janan82
22. okt 2018

@elimu u mojej obvodnej staci den vopred a EKG si tiez par dni predtym. No tak moooooc drzim palceky, nech je co najvyssie HCG a nech je vsetko OK

janan82
23. okt 2018

@elimu no ako ste dopadli?

elimu
23. okt 2018

@janan82 Ahoj, no HCG bolo len 25,7, takže to vyzerá na biochemické tehotenstvo, čiže nič. Štvrtok, piatok mám prísť na kontrolný odber krvi. Ale dnes som zas testovala a čiarka tam stále je, ale testovala som iným testom. Ale ak to klesá, tak aj na druhom teste by som čakala slabšieho ducha. Tak uvidíme, ale nechcem si dávať zbytočné nádeje.

janan82
23. okt 2018

@elimu ciarocky su tam. Treba verit, ze to pojde este hore

zaneta7
23. okt 2018

@janan82 treba dúfať, vyzerá byť silnejšia, ale najlepšie je testovať rovnakými testami, aby si to vedela porovnať

elimu
23. okt 2018

@janan82 Ako som písala vyššie, nechcem si dávať zbytočné nádeje, ale je pravda, že som aj spinim prestala. Tak uvidíme.
@zaneta7 No viem, len nemala som doma a už ani neviem presne aké som to mala😏Ale teraz si už tieto zapamätám a do toho štvrtka budem iba týmito testovať. Zajtra by mala byť už určite slabšia aj na tomto, ak v pondelok bolo ich len tých 25,7, dovolila by som si tvrdiť, žeby tam už ani nemala byť, žeby to malo už v stredu poklesnúť pod 10 jednotiek.

zaneta7
23. okt 2018

@elimu tak držím palce, daj potom vedieť. Ja mám tiež v piatok odber, tak som zvedavá

janan82
23. okt 2018

@zaneta7 to nie su moje testiky. Ale elimu

zaneta7
23. okt 2018

@janan82 prepáč, na tom jednom komentáre mi to zle označilo 🙂

janan82
23. okt 2018

@zaneta7 v pohode. Mna to este len caka 😘

mom311
23. okt 2018

@elimu a co vam vkladali? Blastocystu alebo kolkobunkove? Ak prvojadra,tak tam to podla mna moze byt posunute

elimu
23. okt 2018

@mom311 Vkladali mi blastocystu, takže hodnoty by tam už mali byť vyššie.

mom311
23. okt 2018

@elimu ja som mala biochemicke pri ET. Prvy odber bol tusim 12 potom 21 a potom 32 a a potom to zacalo klesat. Ale este by som nehadzala flintu do zita. Predsa len je to KET. Kazdopadne drzim palce.

elimu
24. okt 2018

@mom311 Aj si pri tom testovala? Bolo to vidieť aj na testoch, že ti silnie čiarka? Lebo mne silnie a nerozumiem tomu 🙈

mom311
24. okt 2018

@elimu pri tom et som vtedy netestovala,ale ja som zacala aj silne krvact ako pri ms.

janan82
24. okt 2018

@elimu ak silnie, to je len dobre. Takze nadej tam stale je

elimu
24. okt 2018

@mom311 No aj mňa trochu metie, že som nezačala ešte krvácať. Doteraz pri každom vklade aj napriek progesterónu som začala normálne krvácať. Teraz som len 8 a 9. deň spinila a slabo krvácala na striedačku. Od pondelka poobedia nič, žiadne spinenie ani krv.

mom311
24. okt 2018

@elimu tak to mohlo byt uhniezdenie a bude dobre. Silno drzim palce. 🤞

henika14
24. okt 2018

Ahojte prosim vas ide niekto teraz niekedy na ket do ba do gynfivu?

veronka88
24. okt 2018

@henika14 Ahoj, ja som bola dnes. 😉

luciam11
24. okt 2018

@henika14 ahoj ja som bola vcera

luciam11
24. okt 2018

@veronka88 drzim palce 😉

butterfly333
24. okt 2018

Baby čo chodiť do gyn five robia iui aj cez víkend? Dnes som bola na folikulometriu folik 15mm v piatok tam mám ísť ešte na kontrolu urobia mi to aj cez víkend?

elimu
24. okt 2018

@butterfly333 áno, jasné robia😉

elimu
24. okt 2018

@janan82 To som práve nechcela, zas si dávať nádej. Ja som už bola zmierená s tým, že to nevyšlo a pomaly zisťovala informácie o ďalších vyšetreniach. A takto som zas začala dúfať, že možno ešte... Čakala som, že čiarka bude slabnúť a nie mierne silnieť. Viem, že to vyznieva blbo, ale keď to nemá vyjsť, tak radšej skôr ako neskôr.

butterfly333
24. okt 2018

@elimu tak to by bolo super lebo mu to vychádza cez víkend tak by som to nerada presiahla. Dnes som bola na folikulometriu folik 15mm on tuším za deň narastie 2mm?cize v piatok by mohol mať 19mm pri akej veľkosti sa robí iui ešte si pichnem ovitrelle tak snáď cez víkend sa to bude dat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre