Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mom311
12. nov 2018

@fukylove ak si dobre pamatam tak sklene ampulky som davala do separovaneho odpadu,ale niekto by mohol namietat,ze tam mohli ostat zbytky lieciva.

luciam11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajinka23
12. nov 2018

@janulka_1 aj si bola počas tehu na PN keď si si musela pichať?

janulka_1
13. nov 2018

@ajinka23 ahoj, ja nie som tehu. Nepodarilo sa ani raz. A pocas stimulacie som tiez nebola pn

nimana
14. nov 2018

Tak a opustam túto diskusiu a všetky jej podobné. Nevyšlo ani 4 IVF, hoc vkladali dve blastocysty, sliznica maternice bola ževraj ideálna... zamrazene nič nemáme. A už do toho nejdem. Vám všetkým samozrejme prajem šťastie a hlavne veľa síl bojovať. Ahojte

janinuska
14. nov 2018

Raz pride doba, ked to človek vzda, ja som to vzdala už po dvoch IUI, na ivf som neboa, samozrejme normálnou cestou sa stale snažíme, ale 10 rokov je dlha doba. Maš porobene všetrenie reprodukčna imunologia, hematologia, genetika? Castokrat je tam problem. A vždy je tu možnost adopcie. Držim palce.

janan82
14. nov 2018

Ahojte. Aku ihlu na pregnyl a ako zarobit 7500?

nimana
14. nov 2018

@janinuska máme za sebou všetky vyšetrenia. Jediný problém je spermiogram. Muž je už rok na hormonalnej liečbe, tak možno....

janulka_1
14. nov 2018

Ahojte, odchadzam z gynfiv a chcela by som sa opytat ci si treba vybrat kartu alebo nejaky vypis? Ako ste o to ziadali? Dakujem

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zaneta7
15. nov 2018

ahojte baby, idem zajtra na sono, prosím berú aj krv? Lebo to sestrička nespomínala

elimu
15. nov 2018

@zaneta7 Zaleží od toho v súvislosti s čím ideš na sono.

zaneta7
15. nov 2018

@elimu mala som potvrdené tehu z krvi, tak na sono po 3 týždňoch

elimu
15. nov 2018

@zaneta7 Tak sem som sa ešte nedostala 😊 Srdečne gratulujem. Ale myslím si, že ak na sone bude všetko v poriadku, tak krv nebude potrebná 😉

janan82
15. nov 2018

@zaneta7 tam sa uz krv neberie. Len cez sono sa pozrie, ci uz je akcia srdiecka.

zaneta7
15. nov 2018

@elimu tak ešte nie je k čomu 🙂 uvidím zajtra 😉 ,ale tak hádam bude všetko v poriadku

@janan82 ďakujem

janan82
15. nov 2018

Ahojte. Ide niekto zajtra do GF BA na vyber?

tina606
15. nov 2018

Ahojte dievcata rada by som sa vas opytala dnes sme dostali odpoved z GF vraj odporucanie ICSI ,manzel zhorseny spermiogram ,ja po hyfosy vsetko ok ,AMH tiez , zvysena hodnota stitky..moja otazka co nas caka na ICSI ako to prebieha pripadne nejake vase rady.Dakujem 😉

ikuska187
15. nov 2018

@tina606 vas necaka nic, pri ICSI vpichnu spermiu do vajicka, pri zhorsenom spg je to nutne 😊bez ICSI by som do IVF ani nesla

tina606
16. nov 2018

@ikuska187 Dakujem a ako je to s peniazkami teda asi priblizne na co sa mame pripravit viem ze zalezi aj od poctu odobratych vajicok ale co to este zahrna kedze tam do poistovne nespada zrejme nic 😔

elimu
17. nov 2018

@tina606 So všetkými liekmi a zákrokmi cca 1500€. Ale ako píšete, záleží od počtu odobratých vajíčok a počtu oplodnení metódou ICSI.

ikuska187
17. nov 2018

@tina606 ahojky, ano zvysne metody uz potom poistovna nepreplaca a to su pri zlom SPG dolezite (Napr. PICSI, MACS), ale na ICSI urcite nesetri, aby si to cele neabsolvovala zbytocne, bo pri zlom SPG, by sa ti nemuselo oplodnit ziadne vajicko. Pri ICSI sa plati samozrejme podla poctu tak oplodnenych vajicok, kukni cennik, niekde to tam musi byt. 😊

zoja82
18. nov 2018

Ahojte, prave zaciname riesit umele oplodnenie a cakame na konzultaciu, chcem sa spytat ci aj soft cyklus dotuje poistovna alebo len ivf pri plnej davke hormonov?

mkatkam
18. nov 2018

@zoja82 ahoj len ivf.Soft si cely platis sama pokial viem.

sevcikovaanna
19. nov 2018

Mala tu niektora na 12 den po vklade len 14hcg a dopadlo to dobre?

elimu
19. nov 2018

@sevcikovaanna Asi ťa nepotešíme. Ja som mala na 10. DPT 24,14.dpt 10,9. Žiaľ biochemické tehotenstvo. Aj u teba to vyzerá tak😔 Je mi to ľúto.

sevcikovaanna
19. nov 2018

@elimu priznaky si mala nejake
Mna bolia prsia nekrvacam nic...

ikuska187
19. nov 2018

@zoja82 ahojky, po novom uz ZP soft cyklus hradia, VsZP urcite.

elimu
19. nov 2018

@sevcikovaanna Hej mala som. Prsia naliate, ale to ja mávam stále od ovulácie až po menštruáciu. Ale 2-3 dni mi bolo ráno trošku nevoľno. Preto som 9dpt testovala, ale ja som dva dni aj slabo krvácala a spinila na striedačku, tak som už tušila, že to nie je dobré. A namiesto 14dpt som išla na krv ten 10. Bol to môj 4 vklad a prvýkrát som na teste našla dve //, tak som dúfala. Žiaľ happy end sa nekonal. Teraz má čakajú vyšetrenia na hematologii a reprodukčnej imunologii.

butterfly333
20. nov 2018

@ikuska187 ale to hradia asi len ženám do 39r?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre