Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zoja82
20. nov 2018

@ikuska187 ahoj, dakujem velmi pekne za info, to ma potešilo, musim si preveriť union

sevcikovaanna
20. nov 2018

@elimu ja som dnes skusila test a uz zoslabol
Aj trosku spinim mrzi ma to ale co uz ...u nas to bol druhy neuspech

ikuska187
20. nov 2018

@butterfly333 ano, presne tak.

janan82
20. nov 2018

Ahojte, nevadi ak cipok Spasmopan uzijem 2 hodiny pred transferom?

elimu
20. nov 2018

@janan82 nie nevadí, aj ja ho vždy tak užijem 😉

ajinka23
22. nov 2018

ahojte tak mi tento rok ivf už nestihneme. Ešte ma čaká hematológia som prekvapená, že ma všade posielajú čítala som, že niektorým až po neuspešnom ivf zisťujú príčinu už sme aspoň vypísali žiadosť na poisťovňu.

fukylove
23. nov 2018

@mom311 davam info z dnesnej kontroly 🙂 konecne som sa opytala, co s tym vsetkym materialom 🙂

bez problemov to mam doniest - vsetko - oni sa o to postaraju 🙂

mkatkam
8. dec 2018

Ahojte aj ja som chodila do gynfivu. Ak niekto uvažujete o Brne,dala som stručný postup sem.
https://www.modrykonik.sk/blog/mkatkam/article/ivf-p5die0/

ajinka23
8. dec 2018

@mkatkam môžem sa opýtať aký je rozdieľ medzi gyn fiv a Brnom? Robia iné vyšetrenia lieky?

mkatkam
8. dec 2018

@ajinka23 všetko asi závisí od diagnózy aj od stastia.Ale dva krát som mala gf dlhý protokol prvý krát 11 vajec oplodnené 4 embrya nakoniec len 3 prezili na vklad . Druhý krát len 5 vajec, oplodnené 2 z toho len jedno embryo vkladali.kvalitu nám tvrdili že boli ok,potom na papieri to až takéok nebolo ako mi tvrdili pri vkladoch. V Brne krátky protokol,oveľa menej stresu,normálne jednanie personálu a mala 5 vajec z toho 4 krásne hatch blastocysty. Ja som uzasnuta.

mkatkam
8. dec 2018

@ajinka23 lieky som malavzdy iné ale my sme tam išli kvôli embryologii,techologicky sú ďaleko pred slovenskom ,robia to oveľa dlhšie chodí tam celý svet,aspoň co som pozistovala.

mkatkam
31. dec 2018

Dievcata mám 3 dávky menopur exp 02/2019.

suska434
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanka409
4. jan 2019

@mkatkam Ahoj. Mozem sa opytat, ktore centrum v Brne? dakujem pekne

mkatkam
5. jan 2019

@stanka409 ahoj, Reprofit.

suska434
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evipeti
24. jan 2019

Kocky, v septeptembri som bola na KET, ktory vysiel ale zial sa to neskoncilo dobre. Vtedy rozmrazili 2 blastocysty. Kedze boli zmrazene spolu to jedno opatovne zmrazili.
Buduci tyzden mam naplanovany znova KET. ideme vkladat tu jednu opatovne zmrazenu blastocystu. Len sa obavam, ci mu to rozmrazovanie a opatovne zamrazenenie neuskodilo. Mali ste uspesny vklad s takymto mrazacikom?

zoja82
24. jan 2019

Ahojte, kolko sa plati za predlzenu kultivaciu v Gynfive? Musim si tym padom platit ten embryoskop? Nie je mi to jasne.

kufea
24. jan 2019

@zoja82 ked chces pk, nemusis mat embryoskope. Cenu neviem, ale na ich stránke to urcite nájdeš.

janan82
24. jan 2019

@zoja82 nemusis oboje. Predlzena kult.stoji 220€ a ked chces oboje je to ako balik 530€

zoja82
24. jan 2019

@janan82 ano akurát som to nasla v cenniku, ze predlzena kultivacia je este 220 navyse a ohladom normalnej kultivacie odporucate ten embryoscop? alebo netreba? lebo je to dost velka polozka

janan82
24. jan 2019

@zoja82 tazko povedat. My sme to dali

ilonka24
24. jan 2019

Ahojte.chcem sa spytat ci je gyn fiv v ba este stale tam na zahradnickej alebo ci uz sa prestahovali.dakujem

janan82
24. jan 2019

@ilonka24 ano, stale tam

ilonka24
24. jan 2019

@janan82 dakujem.naposledy ked som tam bola mi na recepcii hovorili ze sa budu stahovat tak som teraz nevedela.

janan82
24. jan 2019

@ilonka24 no ja som bola v Novembri a vtedy hovorila sestricka, ze hladaju nove priestory. Ale pozerala som na stranke a este maju tu istu ulicu

sienna77
24. jan 2019

ahojte, mame ist v pondelok na KET. kedy vola embryolog presny cas, kedy mate prist, ked ste v plane na pondelok? (boli sme 4.na IVF, ale toto je nas prvy KET)
dali sme si predlzenu kultivaciu, takze uz by mali byt rozmrazene - myslela som, ze budu volat. ked nevolaju, je to snad dobre znamenie, ze prezili rozmrazovanie, alebo? (prvykrat po tych 4 IVF mame aj nieco zamrazene, takze s tymto nemam skusenosti).
cely ten proces aj pocet rozmrazenych a vkladanych sme preberali pred vyse 2 mesiacmi, ked som tomu nevenovala tolko pozornosti, myslela som ,ze sa o tom este budeme rozpravat, ale vlastne som s mojim lekarom ani nebola (vzdy ma zobral niekto iny, kto tam mal sluzbu). bola som v utorok na ultrazvuku, mala som si pridat progesteron a mam prist az v pondelok na vklad. je to asi bezny postup...??? pri ivf som bola zvyknuta na caste kontroly, tak ma to prekvapilo....

sienna77
24. jan 2019

tiez by ma zaujimalo - je bezne/normalne spinenie pocas pripravy na KET - s primesou krvi....? mate niekto skusenost?
dakujem

sienna77
24. jan 2019

@ilonka24 su stale na rovnakej adrese

mkatkam
24. jan 2019

@sienna77 ahoj áno keď ešte nevolali tak je to dobré. Mne sa zdá že mi deň predtým Ket volali z embryológie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre