Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

slniecko01
27. júl 2009

už je celkom dobre, už som sa napapala

mayka
27. júl 2009

asi aj kvoli tomu ti bolo spatne. mna krpata zacina tlacit niekedy na zaludok a tiez mi byva potromj nevolno. Ale sak uz je velka.
Uz by si mala zacat citit pohyby kazdym dnom alebo tyzdnom. 😉 Nasa Terezka bublinkovala uz v 16 tt.

slniecko01
27. júl 2009

Mayka ja nič necítim a dúfam že bude všetko ok. Ja chodím zase 5x za noc na WC

sylvyka
27. júl 2009

krasne ranko 😀
ahojko mayus a slniecko
ja zacnem 3 trimester buduci tyzden juchu uz teraz som komotna co bude potom ?
ja som pohyby zacala citit presne v 20 tt hned den po amnio to bol pocit superny 😀
inak ako sa mi mate ?

mayka
27. júl 2009

slniecko jasne ze je vsetko ok. &preoc by nemalo byt. Uz si objednana na ten morfologicky utz? Tusim v 19 tt sa na neho chodi.

sylvyka ahoj moja. Ale ten cas leti, vsak? Ani sa nenazdame a rodime jedna za druhou. 😀 Takze aj ty sa tak citis tak komotne?
Bolieju ma nohy aj chodidla a ked si cupnem tak mam uz problem sa normalne postavit. Musim sa niecoho chytit alebo sa poriadne zapriet. Hned sa unavim zo vsetkeho. Som potom sama zo seba nervna lebo sa citim jak neschopacka co nic nezvlada. Neviem co budem hovorit za 2 mesiace. Predpokladam ze uz sa ani z postele nepostavim lebo aj to ma unavi. 😠
Z tyzdna na tyzden je to horise a horsie. Vo stvrtok som bola u genekologa a ako som bola na koze tak mi z nej musel pomoct. Ledva som z nej zisla dole. 😀

sylvyka
27. júl 2009

inak tie nohy boli aj mna vlastne chodidla a minuly tyzden ma pobolieval zaludok ale to bola malinka asi tak otocena ze tlacila nan ... hihi

mayka
27. júl 2009

No nechapem z coho nas bolia tie chodidla . Asi tazku vahu nosia. veru uz mam na sebe tusim 6-7 kg. A take stehna mi zrazu narastli az sa bojim ako budem vyzerat v 9 mesiaci. Aj zadok pomoc. Snad to je len zadrzana tekutina a odpuchnem potom.
So zaludkom aj ja zacinam mat niekedfy problem. Ta nas mala bestia ma do neho asi sem tam kopne. 😀 vcera som chytila normalne zachvat smiechu ake premety robila. Musela sa cela tocit lebo sa mi tocilo aj brucho. 😀 To desna sranda. A zasa som zacala chodit v noci na wc.

sylvyka
27. júl 2009

hu tak na wcko som ani neprestala chodit 😀 a je mi to jedno ako budem vyzerat hlavne nech ju uz mam doma v naruci 😀 neviem sa dockat ale o tyzden ideme na 4d tak to bude ina pecka sa tesiiiiiime ze ju uvidime

slniecko01
27. júl 2009

Ja viem Mayka že to bude v poriadku. Veď niekto to môže cítiť skôr a niekto neskôr 🙂

Ahoj Sylvyka 😀

mayka
27. júl 2009

sylvyka a kam idete na to 4D, ja idem nakoniec predsado toho Hlohovca ale az 14.8.
A tiez sa neviem dockat.

slniecko, to je jasne. Niektor kocky az v 20 tt ale to uz museli byt podla mna poradne supy a nie bublinky. Mozno to aj citili len si to neuvedomovali. ktovie.

och
27. júl 2009

ahojte krasky z marsu 😀 😀 😀

mayka 😉 mne tak isto vsetko narastlo aj lica 😀 😀 😀

slniecko nic si z toho nerob ja tiez este nic necitim 😝 a chcela by som 😀 😀 no posledne dva dni ma decko jedno dost vystrasilo a bolel ma dost podbrusok a taky ten nechutny pocit som mala ako pred mrchou 😝 ale to bude asi stale ze 😝 😝 no a este mam problem lezat 😖 ked si lahnem na bok tak citim ako sa mi koza natahuje z hora a potom ma zacne pichat v boku a vo vajecniku (ta strana na korej nelezim) najspokojnesia som na chrbte ale potom ked sa postavim a ma sa mi vratit brucho do povodnej polohy 😝 no ziadna vyhra 😀

sylvynka ahoj 😀

och
27. júl 2009

mayka 😀 😀 ved te 4D je uz za rohom 😀 😀

slniecko a este ze tento tyzden uz uspesne hupsneme do 5 mesiaca 😀 😀 😀

moje babo je celkovo dost lenive, nikdy nevystrajalo na utz, je to proste maly lenivy pohodak 😀 😀 ja mam skor pocit ze ma kuse 😀 😀 😀

mayka
27. júl 2009

ochina ahoj mici,
no ale ty si vyzerala pred otehu ako nitovka do polievky. 😀
Ten pocit ako pred mrchou som mala tiez v sobotu. Tiez som kukala, ale asi to je normalne ze sem tam to citime. Dokonca mne uz zacali tie falosne kontrakacie. Vid tu:
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=32
Som kukala ako puk. nevedela som co to je, tak som zacala citat na internete info a nasla som to. Ja idem presne podla knih zatial. Na tyzden presne. hehe

To pretacanie na posteli robi problem aj mne a hlavne od minuileho tyzdna. Asi rastiem. 😀 Najnovsie sa uz budim ked sa pretacam. Zbohom sladky a nicim neruseny spanok na par rokov.
Uz to je tu. A bude to len horsie a horsie. 😀

Inak sranda s tym kusanim. 😀 Bacha aby sa neprekusalo von. hehe. kedy ides na ten morfo utz.

och
27. júl 2009

no ti teda poviem 😀 😀 niekoho to picha a ja mam pocit ze ma dieta pojeda z vnutra 😀 😀 original votrelec 😀 😀 😀

no idem na kontrolu 5 augusta a kedze som odovzdala decko krvi na AFP tak predpokladam ze to bude aj ten morfologicky 😀 😀 beriem so sebou aj starkeho nech sa ide kuknut ako mu bije srdiecko ale skor dufam, ze mi doky posepne co by to mohlo byt 😀 😀 myslela som si ze sa budem bat ako dopadnu testy ale mam pocit ze je vsetko OK 😉

ono s tou mrchou takto ku koncu mesiaca mala dojst 😉 takze asi sila zvyku 😀

osobne sa straaaaaasne tesim ked uz bude krpec na svete 😀 😀 😀 ako ho hned v lete pojdem vyclapkat do mora 😀 😀 a na prechadzky atd 😀 😀

sylvyka
27. júl 2009

ahojko ochinka 😀 pozor na posepnutie od dokyho aj mne posepol ze chlapcek ale nakoniec je to dievcatko 😀 😀 😀
mayka ja idem na 4d do galanty mam to za rohom sa tesiiim potom si konecne urobim album hihihi

mayka
27. júl 2009

vsak si chcela tamagoci a s tamgocim neni ziadna sranda.
😀
no mne to na morfo povedal . zalezi ako otrci pohlavie na monitore. 😀 Ale ja som tam aj tak nic nevidela. beriem to na 99 % a to 1 % si nechavam v zalohe na 4 D.
😀
Ale uz mi to potvrdil aj moj mudr.
Ale inak si myslim ze sak aj tak si ja cez kopirak tak budes mat babu. 😀 A meno uz vyberate?
Len nedaj Terezku aby baby neboli zmetene ked budu spolu. hehe Inak mne sa paci aj meno Linda.
😉
Vidis mozeme sa navstevovat s ratolestami. To uz snad budete byvat na skok od nas na dzedzine. hehe

ja som sa tiez tych testov moc nebala. Bala som sa len v prvom trimestri potom uz nie. 😉

slniecko01
27. júl 2009

Ochi aj mňa niekedy pichá v brušku ale len raz a potom to prejde. Včera som ležala na gauči a keď som sa otačala ma to pichlo, to bolo dosť nepríjemné. Včera začala rodiť moja známa. V sobotu jej odtiekla voda a včera keď som jej večer písala, tak hohorila že tak za hodinku začne. Ale ešte mi nepísala či už niečo má a ju nechcem otravovať.

och
27. júl 2009

sylvy mne vsetci hovoria ze chalan 😀 ja neviem, nemam ziadneho "tusaka", som vzdy chcela babu ale teraz mam pocit, ze s chalanom sa da robit viacej veci 😀 😀 takze mi to zacina byt total jedno

mayka no ja mam vybrate ale starky sa nevyjadril asi bude cakat do poslednej chvile 😝
pre babu: Viktoria, Rebeka, Nadezda (Nana), Ebigail (Ebi)
chalan: Hugo, Bruno, Michal (Misko)

zatial taketo skore mam 😀 😀

mayka tomu ver buduci rok v lete uz budeme v davat senec terentour 😀

Linda je pekne ale osobne neznasam ked mi hovoria Lindus, a zdrobnelina Linduska je dlheee 😀 😀 Lili mi nikto vzivote nepovedal 😀 😀 😀 😀 😀

mayka
27. júl 2009

no musime vybrat poradne kocare. 😀 Aby sme deti nevytriasli.
😀
No vidis a my sme vyberali len babske. Nastastie chlapske sme vyberat nemuseli. To by bola dilema. Moj muz chce Terezku a hotovo. Mne sa tiez paci to meno ale chcela som dat nejake ktore je v lete nech si dieta moze spravit poriadnu zurku ked bude vacsia. 😀 Mne to vzdy chybalo.
Ale uz jej hovorime Terezka tak neviem ci to zmenime aby chuda nebola dezorientovana. 😀
Mojmu mutzovi imponuje ze Tereza mam meniny v den jeho narodenin v oktobri ale v novembri bude mat narodky a v decembri jezisko pride. No tak to bude mat akosi pokope.

slniecko tak to uz iste porodila a asi je pekne zlikvidovana.

slniecko01
27. júl 2009

Možno jej cinknem poobede.
Retaz si kukam na pupuk, že sa pi otvára, nikdy som si do pupka nevidela, mala som tam len čiaročku.

mayka
27. júl 2009

slniecko tiez si sem tam kukaqm na pupok. 😀 Tiez sa cudujem ako to tam vyzera . 😀

sylvyka
27. júl 2009

och no aj my sme mali brunka kym z toho nebola ella ale nechavame si ho do zalohy ked si pojdeme pre dalsieho mrazacika 😀

och
27. júl 2009

slniecko no to pichanie je nechutne 😠 obcas ked sedim alebo som v jednej polohe dlho a potom sa prudsie pohnem tak ma az prehne a musim to predychat 😝 😝 spoluziacka porodila vcera rano chlapca 😀 😀 4 kg a 52 cm 😀 😀 😀 maleho slona 😀 😀 tak sa tesim kedy ju pridem pozriet ale asi tak o mesiac zbehnem nech sa doma dobre usalasia 😀 😀

no ja to mam tiez pokope 😀 😀 meniny september a narodky oktober 😀 😀 segra este horsie meniny 23 december 😝 😀 😀 ale da sa na to zvyknut 😀 ja urobim taky kompromis ked sa nebudeme vediet dohodnut, dame dve mena a nech si deculo vyberie ako sa bude predstavovat 😀 😀

no ten kocar pojdem ja tiez oskusat niekam a potom zbehnem do rakus ci neni lacnejsie 😀 😀 ale to ma este cas ked nebude tak teplo 😀 😀 inak plienky a tieto srandy ze su v rakusku omnoho omnoho lacnejsie 😕 😀 😀

mayka
27. júl 2009

och, jo je to tam lacnejsie a ked sa s nimi dohovoris tak neni o com. Ja sa chystam v septembri ist na nakup veciciek do Rakuska. Ale kocik by som nemala odvahu dojednat s nimi a hlavne nie ten co chcem ja. Mooooc komplikovane. Tiez si viem vybrat. 😀
Ale tiez to vidim tak ze kozmetiku pre mimi , veciciky, prasky na pranie atd pojdem kupit tam.
Ked uz tam budem mat cestu tak to tam vsetko vybavim. len si budem musiet zohnat statneho nosica, lebo to uz sa budem ozaj kotulat. hehe
😀

och
27. júl 2009

no ja som zistila ze to v pupku co sa snazim si vycistit uz 29 rokov nie je spina ale sosovicka 😲 😀 😀 😀 no ten moj po laparke s tou jazvickou chudacik stale vyzera ako spinavy 😀 😀

a ja sa dohovorim vsade 😀 😀 sice to niekedy vyzera ako pantomima 😀 ale ucel svati prostriedky 😀 😀

och
27. júl 2009

a som zistila ze sa m absolutne nepaci zdrobnovanie mien pomocou uľko 😖 ako Petulko, Danulko, Janulko 😝

mayka
27. júl 2009

ochulka, 😀
aj ja mam pupok s jazvickou po lapke.
vyzera to zaujimavo.
Ja hovorim mojmu muzovi, Petrik, Petusko, Peto a ked ma vytoci tak je Peter.

och
27. júl 2009

ja mojmu staremu hovorim cica 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akurat hladam niekde taky niaky komplet zoznam veci, ze co to vlastne vsetko budeme potrebovat 😀 😀

mayka
27. júl 2009

ja som si ho spravila, zhruba bez oblecka. Mozem ti ho preposlat. hehe mam to v exceli 😀

mayka
27. júl 2009

cakom prask okolo 2000 eur 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre