Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lutika77
7. okt 2009

Ahojte baby. Nemate nahodou zvysny gonal al. poznate niekoho kto ma? Dajte mi prosim vediet na IP. Dakujem.

nelly3
8. okt 2009

Dobre ranko pipinky, vidim, ze uz sem nikto skoro nechodi, to nikto nechodi do gynfivu? 😕 ja sa mam celkom fajn, ziadne priznaky, no ved uvidime v pondelok 🙂

callex
8. okt 2009

ahojte..no nejako to tu upadlo.
joj nelly tak som zvedava ze co a ako?
moniq a das mi prosim ta do IP kontakt na neho?

ja som bola v pondelok u mojej imunologicky-alergologycky...taka bola soknuta ze sa to nepodarilo.nasadila mi dlhsiu kuru na posilnenie imunity plus doporucila nejake vitaminy.uprimne povedane cakala som od nej viac.a vraj na endokrinologiu nemusim ist lebo moje protilatky na stitnu zlazu su len minimalne zvysene.
tak ja sa asi objednam do GF na dalsiu konzultaciu a medzitym budem pracovat na posilneni imunity,cvicit cviky,pit caje a podobne.

niga
8. okt 2009

Ja vas citam, len tusim, ze onedlho nebudem mat co. Ja som stale cakajuca, v pondelok zacinam pichat. Urcite to
po ukazke sestricky zvladne manzel? Vsetky tri druhy injekcii? Majte sa krasne a nelly3 prajem vytuzeny ciel.

zukrik
8. okt 2009

Ahojte
No baby,len pekne komunikujte,veľa z nás tehuliek nám to tu vyšlo 😀 😀
Nelly,držím palčeky moc moc moc 😀
Pošlem vám zopár vírusikov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Callex,Monig 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Niga,super začneš pichať,držím palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Dúfam,že Vám to pomôže pipinky 😀 😀

nelly3
8. okt 2009

niga neboj zvladne to, moj najskor nechcel a potom pichal jedna radost, lepsie ne sestricka v centre, raz mi to pichla ona a riadna modrina bola.
zukrik a ty si mala nejake priznaky po ET? 😉

nelly3
8. okt 2009

callex a kedy tam ides? pojdes do druheho kola do gynfivu? inac ja som tak rada, ze mame mrazacikov, jaj dufam, ze v pondelok vsetko dobre dopadne, uz mam z toho teda riadne stresy 😢

moniq
8. okt 2009

no konecne ste sa ozvali, uz som sa strachovala, kde ste sa podeli 😉
niga neboj, ja mam pocit, ze nasi muzikovia su veru sikovnejsi ako sestricky - aj ja som mala modrinu len od nich, muzikove vpychi vobec nezmodrali....
calex, tz sa das znova na to v GF ? nechcela si skusit ferti?
nelly verim, ze ti je uz dlho, ale bude to v poho 😎

callex
8. okt 2009

zukrik vdaka.virusiky sa urcite zidu do druheho kola.

niga drzim palce.neboj manzel to urcite zvladne.

nelly ja ked som zistovala medzi babami tak mi napisali ze niektore mali tehu priznaky a niektore vobec.takze je to individualne.

mayka
8. okt 2009

ahojte pipinky,

kontrolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. a tehupluvanceeeeeeeeeeeee
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moooc drzim palceky vsetkym aj s Terezkou v brusku. 😉

matiasko
8. okt 2009

ahojte pipinky 🙂
tak mna caka laparka v GF ☹ mam len jeden vajickovod a aj ten je nefukcny ale plni sa mi dajakou
tekutinou tak mi ho bud odstrania alebo iba prerusia 😒
chcela by som sa vas opytat bola niektora z vas na laparke v GF?
akano tak prosim napiste ako to tam prebieha mam velky strach z nemocnic tak preto som si vybrala
jednodnovu chyrurgiu 😖

nelly3
8. okt 2009

mayka dakujeme 🙂
matiasko myslim, ze callex bola na laparke v gynfive 😉 callex ty si po ET tiez chodila do prace vsak? lebo ja normalne pracujem, nemam tazku pracu, v kancli som, sice chodim peso do prace cca 20 minut jedna cesta, ale snad v pohode, uz to aj tak neovplyvnim, cim sa to blizi tym mam vacsi stres 😢

pahu
8. okt 2009

Matiasko, ja som tam bola na 1-dnovke, a je to uplne v pohodicke... Rano okolo 7,00 som prisla, este som nieco podpisala a azapltaila 😉 Potom som isla do izby kde boli myslim 4 postele, tam som sa prezliekla do toho munduru na chrbte so snurkami, kedze som bola prva na rane, isla som si lahnut na operacny stol (nechcela som oblbovak, nebojim sa) kde mi dali infuzku, potom som chvilu rozpravala vtipy - sestricka mi povedala - potom som sa zobudila v postielke 😀 myslim ze pod narkozou som bola max 1 hodinku. Potom este pospavas, a polohujes, dostanes par hltov vody, vyberu ti cievku - doktor - a ked sa uplne preberies, resp.poasdis na posteli, malo by to byt najneskor 14-15,00, pride pre teba manzel, poucia Vas a mozes ist domenko. Budes zrejme trochu spinit, ale minivlozka bude stacit 😉
Ja som bola ubolena este dalsi den, ale 2 2 dni po laparke som bola na prechadzke v lese na hriboch 😵

Drzim palce, nech zistia ze je vseeetko O.K., resp.pripravene pre miminko 😀

matiasko
8. okt 2009

pahu dakujem pekne 🙂
a tebe robili preco laparku?
ja som si mylslela ze tam budem az do druheho rana
tak ze mi vyberu vajickovod a navecer uz budem domka?
tk to je potom supis 🙂
ja mam neuveritelnu fobiu z nemocnic ☹ ☹

lukila
8. okt 2009

Ahojte pipinky. Tak ja zajtra o 9.45 hod. idem na transfer. Drzkajte ti palecky. Dufam ze vsetko dobre dopadne...

callex
8. okt 2009

lukila budeme na teba mysliet..daj vediet kolko a ake vlozili.

nelly nestresuj..mne mysllim zukrik poradila cez vikend/ tiez som isla v pondelok na krv/...aby som vypla..urobila si radost,vysla na nakupy a podobne.a tak aj bolo.a vobec som nemyslelal co ma v pondelok caka.
skusim ist do GF..ked mi povedia ze mozem brat tie iste injekcie ake mam doma tak ostanem.ked nie tak si rozmyslim.mam na nich tazke srdce prave kvoli laparke ale inak boli v poho.to ze to nevyslo bola zrada niekde inde.
matiasko ja som tam spala..vsetky sme tam spali.isli sme domov az na druhy den.

nelly3
9. okt 2009

bre ranko, lukila drzim palce 🙂 ja ziadne zmeny, citim sa uplne normalne, no tak neviem co si mam mysliet o tom. ved v pondelok sa dozviem, callex ty si mala nejake bolesti, citila si sa ako? uz som normalne trapna 😅

rienok
9. okt 2009

nelly nesustred sa na to tolko, skus sa rozptylit lebo sa zblaznis. Niekto má príznaky veľmi skoro a niekto dlho nič....tak sa len pekne ukľudni a nestresuj to bublinkam nepomaha

nelly3
9. okt 2009

keby sa to dalo, to sa asi niktorej z nas neda 😉 a ty ako pokracujes?

rienok
9. okt 2009

hmm cakam, maju mi zavolat z embryologickeho laboratoria

callex
9. okt 2009

nelly veru tak nestresuj..aj tak uz nic nezmenis ja ked som toto pochopila tak som sa ukludnila.ked sa spetne zamyslim tak mne tehu priznaky coraz vias slabli,napri. prsia ma boleli ale zo dna na den ta bolest mizla.
takze fakt je to individualne.bud v pohodicke,hladkajte s manzelom brusko,pekne sa im prihovarajte a vsetko bude ok.

rienok
9. okt 2009

nelly o kolkej ti volali z laboratoria...? zacinam byt nervozna

nelly3
9. okt 2009

myslis po OPU? ja som si mala volat alebo co myslis?

rienok
9. okt 2009

po PK

rienok
9. okt 2009

halo je tu niekto? kedy vam volali - ked ste mali predlzenu kultivaciu - ohladne transferu
mne povedali ze budu volat ale uz je 13,00 hod a stale nic. Mohli na mna zabudnut?

rienok
9. okt 2009

pred tym som nemala PK lebo som mala len 2 vajicka takze to mi termin povedali hned na 2. den

nelly3
9. okt 2009

no vtedy mi volali sami, ale neviem uz presny cas, a ozaj kolko si mala vajicok a kolko sa ti oplodnilo? si ani nespominala 😉

rienok
9. okt 2009

no mala som 7 , z toho 3 sa oplodnili "správnym spôsobom" tak mi to povedali... az ked som polozila telefon tak som zistila ze som im nerozumela...
a teraz od rana cakam kedy mi budu volat 😕

nelly3
9. okt 2009

tam im skus zavolat ty 🙂

emulienka99
9. okt 2009

Ahojte babuľky, nezostal Vám gonal. Idem do 4.IVF . Veeeľmi by mi to pomohlo. Zháňam tiež cetrotide alebo orgalutran.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre