Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

apophis
3. feb 2010

tak kvoli statistike, ja mam 31, snazime sa 4. rok.
pismenko, ja som zacala calibrum uzivat vzdy az ked doktor povedal ze ideme do dalsieho IVFka. nechcem zbytocne uzivat lieky- ked su to len vitaminy, aj tak je to nieco umele. radsej sa snazim zdravo a pestro stravovat.
inak z GF mam velmi dobry dojem. doktorka Stenova posobi velmi prijemne a profesionalne. o 3tyzdne budeme mat vsetky vysledky a rozhodne sa ako dalej. myslim ze to bude IVF+ICSI s kratkym protokolom, vyssimi davkami hormonov a prednisonom. zistili mi hranicnu hodnotu hormonu FSH, vraj to moze mat za nasledok ze horsie reagujem na stimulaciu.
Maja, mne robili vzdy len kratky protokol. ked je predpoklad ze by mohlo byt menej vajicok, robi sa kratky protokol.

henika30
3. feb 2010

Ahojte.majaja ja neviem že podla čoho dávajú ten protokol,len viem tolko že my sme mali dvakrát zasebou ten isý,a nie dlhý a mali sme strašne málo vajíčok.
No teraz idem na tretí pokus niekedy,ale ešte pred tým ma čaká operácia,čakáme na genetiku a ešte musím íst niekedy na krv a potom sa uvidí.
Tak závidím tým babám ktoré maju 18 a viac vajíčok,my stále len 2-3 a mrazáčikov nič.
Baby aj ja som brala tú kyselinu lístovú a nič.Ja neverím že to pomáha

slniecko01
3. feb 2010

Ahojte Pipinky, pozerám že je Vás tu veľa nových. Tak nech sa darí dievčatá, aby ste mali v náručí tie najvoňavejšie uzlíky na svete 🙂 i keď to nieje vždy pravda 😀

lubka0506
3. feb 2010

Ahojky slniečko 🙂 Ako sa má Nelinka?...je zdravučká? Sme radi že aj ked nemáš asi vela času ale zavítaš medzi nás... 🙂 ...daj nelinke pusinku od nás... 😵

majaja75
3. feb 2010

babulka: ja chodím ku Drabekovi, nepýtal sa ma len mi vypísal papiere na dlhý protokol a už pichám, len ako na potvoru keď to potrebujem tak nepriľla mrcha a viem 100 perc. že nie som tehotná-čudovala by som sa pri našom sperm.

matiasko
3. feb 2010

henika nezufaj netreba vela vajicok ,ale treba kvalitne vajicka . na co vela vajok ak sa zle a neoplodia sa.
stacia aj 2-3 len aby boli embryka v poriadku a ty si bola tehu 😵 a to aj s jednym embryjkom 🙂

henika30
4. feb 2010

dobré ránko dievčará!
Slniečko dakujeme ti za privítani a prajem ti vela štastia a zdravia.
Dakujem ti Matiasko za rady,dúfam že do tretice sa nám všetko dobre dopadne,ano matiasko už som bola tehotná,ale oni v GF to nazývajú chemická gravidita.

nelly3
4. feb 2010

ahojte 🙂 matiasko ako? uz si bola na ET? nejako nemam prehlad 😉 majaja75 aj ja chodim k drabekovi, zy uz mas jedno dieta, preco ides na IVF? ja tiez ked som si zacala pichat diphereline a potom som mala dostat MS tak mi tiez meskala, ale potom myslim po 8 dnoch dorazila 😵 ja som tiez brala uz vselico mozne, kys. listovu, baby plan a pod. a nissttttt 😠 ale viem, ze to raz bude 🙂

nivejka
4. feb 2010

ahojte.... 🙂 tiež chodím do gyn-fivu už mám ET za sebou

krakulka
4. feb 2010

Matiasko, drzim paste, aby bola krvicka pozitivna a ty tehulka s min. jednym drobcom. 🙂 🙂 🙂 🙂

majaja75
4. feb 2010

nelly..mam dieťa, a tiež som mala provblémy otehotnieť, mala som vysoku hladinu prolaktínu, no po liekoch sa to upravili, no teraz zase mame veľmi zlý spm a ina možnosť ako IVF ICSI nie je

matiasko
4. feb 2010

ahojte pipinky 🙂
jej krakulka boze ty to uz mas za par dni 😵 😵 😵 konecne sa dockas miminka.
moc ti dakujem.
zajtra o 10.30 mam ET dali sme si 6 zamrazit a 6 do PK ,zatial su vsetky ok ,len niektore pomalsie tak uvidime kolko ich nakoniec zostane.
velmi dufam, ze sa uz konecne dostanem do vasej temicky krakulka ,lebo tam uz skoro nikoho niet aby tam boli konecne aj nove pipinky 😉

babulka555
5. feb 2010

ahooooojte ppnk 😀

ako sa mate?
ja som si bola vcera pre vysledky u obvodacky a nejako sa to komplikuje pred tou laparkou.
zistili mi nejake protilatky NAT, neviete niekto co to znamena?

luko
5. feb 2010

ahojte,
matiasko, taky drzim palce 🙂

matiasko
5. feb 2010

ahojte 🙂
tak ze mame v brusku 2 100 bunkove fazulky 😵 😵 😵
ET robil Harbulak tak som bola rada. mam este trosku zvecsene vajecniky po OPU a slabucky zapal,
ale povedal, ze to nevadi a ze vyzera to nadejne 😵 😵 😵
tak dufame ze mal stastnu ruku a pravdu 😉

nelly3
5. feb 2010

jeeej matiasko drzim palce 🙂 aj ja som mala dve 100 bunkove a este mam aj zmrazene 100 bunkove nejake 😉

matiasko
5. feb 2010

dakujem baby 😵
nelly a kedy si pojdes pre zmrzlinky?
baby dali vam po ET aj estrofem, lebo minule som ho mala a teraz nic dufam,ze doki neprehliadol moju sliznicu 😒

yoyo123
6. feb 2010

matiasko...ja som nemala estrofem po ET,len utrogestan.Mam ho až teraz pred KET.

nelly3
6. feb 2010

matiasko, po OPU som ja brala estrofem, ale to len preto lebo som spinila, ine baby nebrali, pred ET som ho uz nebrala, myslim si, ze len pred KET sa berie 😉

luko
6. feb 2010

kocky...brali ste pocas pripravy na IUI/IVF nejake vitaminy? ja neberiem nic...neviem ..mala by som aspon kys.listovu alebo je to jedno?

nelly3
6. feb 2010

luko ja som nic nebrala 🙂 podla mna netreba, ked to ma vyjst tak to vyjde aj bez vitamonov 😉 drzim palce mocc, o chvilku budes mat ET ani sa nenazdas 🙂

majaja75
6. feb 2010

ahojte, neviete mi poradiť po kolkých dnoch vam prišla mrcha? ja mavam pravidelný cyklus a teraz som 33 deň (picham dipherin) a nie začať krvácať. Všetko sa mi predlži a najhoršie je to že už mam vybehané predoperačné vyšetrenie (drábek vravel nech si ho spravím čím skôr kvoli krvným testom-asi nepredpokladal že tak mi bude blbnuť cyklus)

nveim čo by mi ju spustilo, nepomohlo ani varené červení víno..ani sex

nelly3
6. feb 2010

majaja75 aj mne meskal menzes ked som pichala diphereline a prisiel o 8 dni neskor nez som mala dostat menzes 🙂 a velmi som bola prekvapena ked som ho dostala, vobec ma nebolelo ani trosku brucho, keby nekrvacam, ani neviem ze ho mam 😉

majaja75
6. feb 2010

neviete či budu robiť problemy ak prešvihnem termín predoperačného vyšetrenia-ma platnosť 21 dní

nelly3
6. feb 2010

fuha to neviem, ale ja som si myslela, ze mesiac ma platnost 😨

jarmimina
6. feb 2010

Ahojte dievcata,som tu nova.A mam na vas prosbu,poradite mi prosim vas.Chcela by som sa objednat do ginfivu ale stale sa rozhodujem ci ano alebo nie ked tolko toho mame na slovensku.Vy uz mate urcite skusenosti,prosim napisete,vopred dakujem 🙂

luko
6. feb 2010

jarmina...ja som o inom centre neuvazovala, lebo moj gynekolog ma prave s tymto nadstandardne vztahy a moja doktorka z gyn fivu, asistovala aj pri mojej operacii cysty a on s nou konzultoval cely priebeh...takze tak

nelly3
6. feb 2010

jarmimina: ak myslis blavu tak su tam tri centra: gynfiv, ferticent a iscare. ja som zvazovala ferticent, ale s mojou poistovnou zdravotnou nemali zmluvu, iscare som si myslela, ze je moc drahy, tak nakoniec vyhral gynfiv, ale myslim si, ze cenovo je to za jedno, pisali, ze fercitent je lacny, lieky ta vyjdu lacno, ale zase sa ukony ako napr. zmrazenie a rozmrazenie sa dost teda plati co som vycitala z fora 🙂

matiasko
7. feb 2010

ahojte babulky 😵
majaja tak mne meskal iba 2 dni ale babukly casto pisu ze im to meska 😉
ono sme aj vystresovane a tie hormony atd. aj mne sa stalo ze som mala stare vysetrenia ale moja dokina mi vzala este raz krv ale iba tie zaklane zrazanlivost a este dajake 2 veci a to mas vysledky hned na druhy den ,tak ju popros ci by ti to neodobrala este raz a vysvetli jej co sa stalo snad to pochopi 😵 , vsak ty telu nemozes rozkazat 😉

dakujem babule. no ja pri 1. neuspesnom IVF som hned po OPU dostala aj estrofem. a teraz nie. pytala som sa Dr ,ze ci netreba ale povedal ze je sliznica ako ma byt tak nie. a ked robil ET tak som sa zabudla opytat ci je ok ,ale snad by to neprehliadol 😕 😕 😕 mali toho strasne vela a ja som zo vsetkeho taky poserooo 🤐

matiasko
7. feb 2010

boze ako blbec takeee posero 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre