Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katarinka77
autor
2. apr 2009

nedepkuj, prosím Ťa 😉 ! Že by to tak rýchlo účinkovalo? Ja som mala strašne veľa liekov, ktoré mali ako nežiadúci účinok depresie a kadečo, no nemala som žiadne. A ak, tak mi ju spôsobovali lekári tým svojím prístupom a "záujmom". A kto Ti nasadil Prednison? Gynekolog či imunológ? Neboj sa, verím, že to nakoniec nebude až také zlé a touto liečbou to bude zvládnuté 🙂 . V lete si tehuľka - prirodzene 😉 .
Mne strašne šlahalo z Utrogestanu. Ja by som len plakala.. 😀 😀
A na tom stretku dohodneme aj kúpele 😉 . Chceš? Pojdeme sa vyčvachtať 😀 😀 .

katarinka77
autor
2. apr 2009

Aj mne ho už vytŕha z rúk 😀 .. Ideme spinkať. Tak dobrú nocku! Pa 😉

luly3
3. apr 2009

krasne ranko pipinky, vstávajte dnes bude krasny den 😅 😅 😅

mima11
3. apr 2009

Dobré ránko Pipinky!!!

luly3
3. apr 2009

mima 😉

och
3. apr 2009

dobre ranko damy 😀 😀

dnes je na ranajky krupicova kasa 😀

mayka drz sa sme pri tebe a mala si pravdu, asi mam alergiu na nikotin 😝

katherinesand
3. apr 2009

ahojte micky 🙂
to je den, naaaadhera, a k tomu este piatok, tomu sa hovori dokonaly den D 😀

och
3. apr 2009

kathy zase sme tu asi len mi dve 😀 😀

pocuj co sa stane ked ms nedostanem do nedele? to si pichnem 10 dekac, hm myslis ze by mi mohli stopnut ivf?

katherinesand
3. apr 2009

och, a co ti povedala doktorka? ze mas dojst, ked nedostanes, nie? takze s tou moznostou asi pocita.
nechces tam zavolat dnes?

katherinesand
3. apr 2009

musim ta opustit na teraz. idem na obedik 😝
tak papa zatial.

zukrik
3. apr 2009

Ahojte pipinky.
Idem robiť obedík,ale nechce sa mi.
Strašnú chuť mám na vypr.karfiol a zemiakovú kašu.

zukrik
3. apr 2009

😀 Och,ty si už obedovala?
Kathy išla tuším teraz.

katherinesand
3. apr 2009

este som tu, ale uz padim.
ahoj zukrik 😵

zukrik
3. apr 2009

😀 Ahoj Kathy,potom príd,ja idem teda variť.

och
3. apr 2009

no doki mi povedala ze ked nedostanem do 10 dni mam volat 😝 cize cakam do pondelka 😝
nie este som neobedovala, som mala vydatne ranajky 😀 😀 😀 😀

inak dobru chut 😀

zukrik
3. apr 2009

Pipinky,kde ste?
Ja sa akurát napchávam polievkou,robola som zeleninkovú
s krupicovými knedlíčkami.

luly3
3. apr 2009

mnam ja by som si dala 😉 😅 😅

zukrik
3. apr 2009

😀 Luly,ved príd,síce neviem odkial si,kludne príd.
Robila som zem.kašu a vypr.karfioooooool.

luly3
3. apr 2009

jooooj to ja možem ale do nitry to mam 120 km ☹
ako sa citíš????

katherinesand
3. apr 2009

kuk, uz som spät 😉

katherinesand
3. apr 2009

joj, tak myslim na Mayku, dnes ma velmi smutny den. ☹ 😔

zukrik
3. apr 2009

😀 Cítim sa dobre,až moc.Trošku mi je zle,ale je to taká chvílkové.
Veru,aj ja myslím na ňu,ešte že má manžela,ktorý ju bude pevne držať.
Kathy,čo si mala na obed?

katherinesand
3. apr 2009

zukrik, na obedik som mala syrove torteloni s proscuittom a susenymi paradajkami.
mnam. 😝

mayka
3. apr 2009

Ahojte dievcata,
uz mame potom. ☹ Ale prezila som to a fakt som sa snazila. Ocka sme neukazovali ale dali sme tam iba jeho fotku kde je vyskereny ako orech. Tak mi bolo lahsie ked som sa na neho pozrela. inak snivalo sa mi o nom a bol presne taky vysmiaty ako na tej fotke. Viem zeby ho velmi mrzelo keby som bola smutna tak sa snazim byt vesela a ked som sama si poplacem tisko. 😉
Bude mi velmi chybat ten jeho humor.

Este aj svagrinku som rozosmiala ldebo som jej na cintorine povedala ze " vidis este aj to pocasie si vedel zariadit" 🙂
No a samozrejme cela rodina vie ze som v tom.
😀 Ale uz mi to je jedno ved aj tak by sa to dlho neutajilo. Zacinaju mi byt tesne nohavice. A okrem toho aj kamoska to vykvakala tak uz to vedia aj byvali susedia.
Ale nebudem to uz riesit. Ved mi tym nikto nechcel ublizit.
Tymto verejne odpustam vsetkym ukecanym co to vykvakali. 😀

No nic idem von, lrbo manzel kosi travu a ja milujem tu vonu a zacvinaju nam kvitnut marhule tak to je pre mna balzam na dusu. Idem si to vychutnat.
Zatial sa majte a dakujem ze na mna myslite.
A pritom sa ani nepozname. je to zvlastne...
😉

zukrik
3. apr 2009

😀 Kathy,priznám sa,že torteloni som ešte nejedla na žiadny spôsob.
Mayuška,príroda lieči,aj ja idem von popozerať kvetinky cmuk.

katherinesand
3. apr 2009

mayka, zlatik, som rada, ze mas taku dobru naladu. nie je an to nic zle. aj ocino aj mamina by chceli aby si sa smiala a tesila z toho, co ta caka a hlavne zo spomienok, ktore ti tu nechali. 😵
dolezite je to, ze ich navzdy budes mat vo svojom srdiecku a oni budu stale s tebou. 😵
a to, ze sa nepozname, no sice nie osobne, ale vieme tu o sebe niektore take veci, co nevedia ani nasi najblizsi, nie? 😀 takze sme si vsetky blizke. 😉
a mali by sme to zmenit a dat nejake stretko teraz, ked je uz tak krasne. 😉

zukrik, ja milujem vsetky cestoviny a asi som ich uz aj jedla vsetky druhy na milion sposobov. doma ich varim stale, lebo aj moj muzik miluje taliansku kuchynu a maso nemusi kazdy den 😉

mima11
3. apr 2009

Kathy, vždy dáš na záver krásnu bodku!!! Krásne si to povedala, že hoci sa nepoznáme osobne, vieme o sebe aj veci, ktoré naši najbližší nevedia a týmto sme si blízke a možno práve týmto všetkým, čo tu prežívame sme si ešte oveľa bližšie!!!

Tak už som sa objednala na konzultáciu, skúsime ešte 1. KET, idem na konzultáciu až začiatkom mája, Drábek má všetko plné. Objednala som nás aj na imuno do Prahy začiatkom júna. Tak buď to nebudeme potrebovať, alebo nám to pomôže ešte na ďalší pokus.

Mayuška, Zukríček ahojček!!! 🙂

katherinesand
3. apr 2009

ahoj mima 🙂
no ved je to pravda, ze spolu prezivame stastne i menej stastne chvile, takze sme si blizke.
a ja mam kamaratku, co bola v Australii a cez internet chatovanie si nasla priatela - slovaka, ktory zil v Amerike a chatovali a chatovali, potom aj s web kamerou a po niekolkych meiacoch sa stretli na Slovensku, zobrali sa a teraz su spolu v Amerike, stastni uz myslim 8 rokov. 😉
takze aj cez internet si mozme najst blizkych ludi. 😵

katherinesand
3. apr 2009

mima, to je super, ze ides dalej 😉
drzuim ti palceky a verim, ze budes uspesna.
ja teraz vela citam na nete o akupunkture, ale na anglickych strankach a su tam super veci pisane, ze naozaj pomaha. aj zenam, aj chlapom. a velmi sa pouziva aj pri IVF v Anglicku. je vyssia uspesnost s akupunkturou pri IVF ako bez nej, a potom je aj menej potratov. 😉

mima11
3. apr 2009

Skúsime to Kathy, uvidíme! Ak by to nevyšlo, dáme si pauzu a potom ešte skúsime.

Kathy, držím veľmi palce aj s tou akupunktúrou, týmto veciam verím! Už nech sme všetky tehule!!! Ešte, že je tak nádherne, človek trošku pookreje, to slniečko ma dobíja, tak je už celkom fajn! A verím, že raz sa nám to všetkým podarí!!!

Kathy, možno nebude treba ani IVF, keď chodíš teraz na akupunktúru. Keď sa môžem spýtať, máš za sebou už 1. IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre