Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lumya
1. mar 2010

jeje..baby, ze 19 folikov...to je sen...mne dnes Dr. Behunova (inak zlata zena) videla tak max. 9, ale aj za tie som vdacna...len nech obsahuju vajicka...vychadza Vam to niektorej na punkciu na tento tyzden?

luko
1. mar 2010

OPU budem mat na 17 DC

lumya
1. mar 2010

luko, neviem, kedy mas 17 DC (aky den to vychadza), ja mam tentokrat kratky protokol....takze OPU bude uz tento tyzden, tipujem, ze v piatok....dnes som bola na kontrole v GF...a ked som videla tu mrtu ludi...az mi prislo nevolno...mali by zvacsit cakaren...je mi luto, kolko nas uz je..

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lumya
1. mar 2010

boze...my sme mali rok pauzu...vybavovali sme genetiku a imunologiu.. a teraz mam pocit, ze tam chodi o 80% ludi viac ako minuly rok... dnes stali baby na krv az na chodbu k vytahom

luko
1. mar 2010

Uz som pisala vyššie OPU mam vo stvrtok😉
Ludi je fakt vela Minule ked som išla na krv sestrička sa ma pýta ci tam je stale polka Slovenska😀

lumya
1. mar 2010

hmm, tak to bude fajn, ja budem mat OPU bud vo stvrtok alebo v piatok...rada by som Ta stretla...je fajn mat na odbere niekoho "znameho"...v stredu idem na kontrolu a uvidi sa-... mne krasne reaguje na stimulaciu sliznica, len folikom sa nejako nechce....ale teda dnes tam bolo mimoriadne vela ludi....katastrofa

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lumya
1. mar 2010

mne pregnyl minule nechali pichnut den pred OPU, to znaci, v utorok vecer pregnyl a v stredu rano som isla na odber...vraj je to do 36 hodin...no uvidime, ako tentokrat, ale osobne to tiez citim na piatok 😉

matiasko
2. mar 2010

ahojte PIPINKY 🙂
neviete mi prosim povedat , ze kolko budem cakat na vysledky krvi na zrazanlivost. zajtra idem na krv aby zistili ci nahodou nebude tam chyba ,ze sa nam nedari. Bez toho nemozem na KET

luko
2. mar 2010

podla mna to tyzdna....

tuzimpobabatku
2. mar 2010

darla27....no to mi hovor....skoro som odpadla, keď som zbadala, že kolko injekcii budem mať. Tiež som si niesla domov plnú igelitku, krabičky mi takmer vypadali z tašky, domov som išla vlakom a v kupéčku jedna pani zízala, že čo to mám v taške 🙂 ...platila som 301 eur ale v tom mám už aj vitamíny femibion.

darla27
2. mar 2010

Baby moze diphereline oddialit ms? Uz som nafuknuta ako balon, uz by sa patrilo, aby sa mi spustila. 😒
Matiasko ja uz si to presne nepamatam, ale myslim ze nejako za 2 tyzdne to bolo. 😉
Ja som dnes zistila, ze mi nepredpisal doki utrogestan, to mi napisu dodatocne?

sneznik
2. mar 2010

Ahoj matiasko, ja som cakala na vysledky na zrazanlivost 2 tyzdne.
Prajem vsetkym nech sa dari.

luko
2. mar 2010

Pregnyl pichnuty, bola som v Ružinove a nastastie nikto predo mnou😉

babulka555
3. mar 2010

ahoooooojte,

tak o druhej si volam na vysledky z prvej kontroly stimulky. drabecek mal dnes nejaku zlu naladu 😖
ale uz mam tych injekcii plne zuby, sama modrina na bruchu ☹

luko, tak drzim palce 🙂 🙂 🙂

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babulka555
3. mar 2010

tak este do piatku a znovu kontrola ☹

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelly3
3. mar 2010

ahojte 🙂 aj mne meskala mrcha pri pichani diphereline 😉 babulka555 presne tak treba vydrzat, mne sa to uz teraz hovori co 😀 , ja som uz tiez pri konci bola z toho na nervy, uvidis horsie bude to cakanie na vysledok fakt a potom ked pride den "D" ine stresy budu uvidis 🙂

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babulka555
3. mar 2010

majajajka 🙂 tak drzim palace, nech to vyjde 😅

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lumya
3. mar 2010

babulka, bola si dnes v GF? mas pravdu, Drabecek bol dnes smutny...tak som si dnes poobede volala, punkcia v piatok....

nelly3
3. mar 2010

majaja75 vten den a na druhy ano, ale nie moc, to je individualne 😵

lumya
3. mar 2010

kocky, len si chcem upresnit, dnes picham pregnyl, fostimon uz zajtra nie, ale co diphereline? ani ten uz nie..zabudla som sa nan opytat, a ani za svet si neviem spomenut, ako som to mala minule IVF....

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
darla27
3. mar 2010

A kolko vam to meskalo po diphereline, ja mam nervy, este ani nespinim, uplne mi to zblblo hormony. 😠
Majaja ty 13 dni? 😲 Uz by som mala brucho ako v piatom mesiaci, ja uz chcem ms! 😀
To by som nikdy neverila, ze budem na nu tak tuzobne cakat.
Co potom robia ked nepride? Davaju vyvolavacku, alebo sa vysadi dipherline? 😒

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre