Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

luko
4. mar 2010

No ja som si to vynahradila teraz...predchvíľou som sa zobudila.
Inak z nás 5 co sme tam boli som mala najmenej vajok, Dufam ze aspon kvalita bude ked nie kvantita😀
Jedna Kočka bola predtým v Brne na prvom a bola troska s šoku z toho nedostatku informácií.Ale aspon embryologicka bola zlata a povysvetlovala.
Asi si dáme PK.

ppismenko
4. mar 2010

luko ja som po narkoze tiez nespala,ale potom a na druhy den tiez a potom zas aj po transfere si sem tam zdriemnem.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ozaj baby,co planujete po transfere? to je ale blba otazka pytala som sa viacerych jedna povie to a druha to....jedna je na pn a lezi ....druha je na pn a len si dava pozor .....dalsia funguje normalne....pytala som sa aj sestricky po transfere a ze nemam skakat natahovat sa ale mam fungovat normalne.....tak fungujem normalne ale davam si trocha pozor

luko
4. mar 2010

No mne baby co boli so mnou uz druhy krat na IVF odporúčali zostať aspon tyzden doma.ze ony prvý krat neboli ale teraz pôjdu.Takze tyzden chcem ostať a potom do práce.😉

darla27
4. mar 2010

Ahojte 🙂
Luko 9 vajok a mala si najmenej? 😲 😀
K tej PN: ja som sa na to Drabecka pytala a on mi povedal, ze keby mali z PNniek po transfere vacsie percento tehotnych tak sami vypisuju PNky. Ze je to blbost..
Povedal mi, ze po ETe sa ma zabudnut, ze bol clovek na IVF. 😀 Takze tak. 😉
Nahodou nevies ako sa volala emrioogicka? Tusim isla ktorasi na MD.. tak asi je tam nejaka nova..
Baby aj vy ste vypisovali dotaznik spokojnisti v GF? Mne to vrazili na recpcii do ruky.. 🙂

luko
4. mar 2010

Nie ja som nevypisovala

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
5. mar 2010

maji...ty si okrem PK davala aj hatching?

luko
5. mar 2010

mame 8 embryjok zlatička moje...dufam, ze vydržia do pondelka, to mam volať a transfer v utorok...to vtedy aj mamu operuju...my sme teda prepojene PK som dala, hatching nie, to sa vraj odporuca az pri vyssom veku alebo opakovanych neuspechoch

evitkamalicka
5. mar 2010

luko drzim palceky

luko
5. mar 2010

dakujem evit 😉

tuzimpobabatku
5. mar 2010

luko: veľa šťastia, drží palce 😵

luko
5. mar 2010

dakujem....budeme to potrebovat 😉

luko
5. mar 2010

ty uz pichas tuzim?

tuzimpobabatku
5. mar 2010

luko: nie, až o týžden v piatok...už sa neviem dočkať 😉

luko
5. mar 2010

ani sa nenazdáš a budeš mať transfer 😉

babulka555
5. mar 2010

ahojte,

tak dnes po dalsej kontrole, v lavom sa nam nieco uhniezdilo, vraj mam prist v nedelu zase na kontrolu,
tak sa uvidi 🙂 a pani doktorka internistka sa nevedela dnes vynadivat na to moje modrinkove brucho 😅

a vy ako dievcence? nieco nove?

luko
5. mar 2010

babulka...to akoze si uz mozno tehu...alebo som zle pochopila? 🙂

martinaaaaa
5. mar 2010

luko velmi sa tesim 8 deticiek 🙂 to je uzasne velmi drzim palce ja stale cakam na schvalenie ziadosti ☹

luko
5. mar 2010

tak dolezite je kolko ich budem v pondelok 😉
martinka a kolko uz cakas?

nelly3
5. mar 2010

jeej luko gratulujemmm 🙂 drzim vam palce nech ste vsetky tehulky 😉

martinaaaaa
5. mar 2010

luko neboj do pondelka ich bude dost ostanu len bojovnici 🙂
ja cakam uz takmer mesiac tak uvidime ☹ mam pocit ze sa toho uz ani nedozijem 😝 ale tesim sa aspon z vas co ste uz pokrocile skorotehulky 🙂 a coskoro budete aj tehulky 🙂

luko
5. mar 2010

no davaju si načas....

lumya
6. mar 2010

ahojte, dievcence, zdravim Vas vsetky...ja som po punkcii, v piatok sme boli len dve...Majajka, nebola si nahodou vcera na vklade a nemala si cierny sveter? Inak pytala som sa, ci odporucaju PN po transfere, dostala som odpoved, ze lepsie je ist do prace, ak nie je fyzicky narocna, pretoze doma na to zeny prilis myslia..a nasim najvacsim nepriatelom je stresovy hormon...

lalia123
6. mar 2010

Dievcata zdravim Vas, idem sa k Vam pridat. V GF ideme na nase prve IVF - dali nam kratky protokol, takze cakam akurat na MS a pomalicky zacneme. Vsetky Vas zdravim a drzim palce 🙂 .

luko
6. mar 2010

No ja myslím ze je to jedno😉
so mnou boli na punkcii dve kocky ktoré prvý krat neboli doma a tiez kocky z inej témy boli doma 2 tydne a nepomohlo. ked sa to ma podariť podarí sa to bez ohľadu na to😉
Ja chcem byt doma 2 dni a potom do práce.😉som myslela ze budem tyzden aj by som si rada vegetila ale bude lepsie na to nemyslieť.

tuzimpobabatku
6. mar 2010

luko: ahoj kedy máš transfer?

lubka0506
6. mar 2010

ahoj pipinky 🙂 ako sa máte? dlho som tu nebola...
luko držím ti prsty nech ti to vyjde... 🙂 😉
ja čakám na schválenie a prišla som na to že tie papiere nezapatrošila pošta ale asi pravdepodobne niekde v GF... 😒 prišiel mi papier z pošty že to bolo doručené... 😒
...myslím na vás na všetky...a držte sa! 😵

luko
6. mar 2010

Transfer mam v utorok

tuzimpobabatku
6. mar 2010

wau, super....budem na teba myslieť a samozrejme držať palce aj na nohách 😀

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre