Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lumya
7. mar 2010

ach, neviem si predstavit krajsiu chvilu...budeme sa len smiat, co sme popisali v teme snazilky...velmi vam to, kodky, vsetkym prajem..a luko, neboj, s maminou bude fajn, kazdopadne sa ozyvaj, drzim palecky...musis byt teraz dvojnasobne silna, aj za maminu, aj za male

luko
7. mar 2010

sa mi vobec zajtra nechce do prace...ale vydrzim jeden den, potom dva dni si dam volno 😉
inak utorok je skvely...ja transfer, mama operacia, brat kontola u kardiologa ( minuly rok mu davali umelu chlopnu, inak nema ziadne obmedzenia, len si 3/4 roka PNkoval, ale uz pracuje)

lumya
7. mar 2010

luko, mozno to vsetko suvisi s tebou...vela problemov naraz...nebudes sa az tak upriamovat na IVF...a konecne to vyjde !!!!!

babulka555
8. mar 2010

caute holky 🙂

zajtra idem na odber urody 😀

inak musim vam povedat, aky sok som vcera prezila. volala mi Behunova z GF, ze v utorok je nastup.tak som
po telefonate nabehla do chladnicky, ani neviem preco a skontrolovala som Pregnyl.skoro ma slafil trak,lebo
vsetky ampulky boli rozbite az na dve s praskom a jednu z roztokom, tak som jej volala hned spat a nastastie mi povedala, ze je to ok.

takze holky sup do chladnicky a SKONTROLOVAT PREGNYL, aby ste nemali horuce chvile ako ja 😎

ozaj nechystate sa zajtra niektora na odber?

pekny den

ppismenko
8. mar 2010

caute babenky...
babulka prajem ti peknu urodicku......
dnes mam 25 dc mavam 34 dnovy som po transfere 8 den a dnes som zacala spinit je to normalne?alebo by to nemalo byt...bojim bojim

luko
8. mar 2010

Pri uhniezdovani môže špinenie🙂

luko
8. mar 2010

kocky...o kolkej vam volali den pred transferom? alebo mam voalt ja?....len ked myslim, ye mi vraveli,z e budu volat oni

ppismenko
8. mar 2010

luko ja som volala druhy den po odbere pk som nemala tak neviem,ked zavolas ty hadam ta nezjedia ked sa im nebude pacit ze si sa ozvala troska vydrzis 😀 co uz....

majaja75
8. mar 2010

ppismenko, neboj...čitala som tu že sa to deje často ...

luko..mne volali o 16

luko
8. mar 2010

dik... 😉

babulka555
8. mar 2010

luko pls kedy ta pustili domov po odbere vajicok? dik

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
8. mar 2010

Nás bolo 5 a pustili nás o jednej

babulka555
8. mar 2010

luko+majaja dakujem 😉

luko
8. mar 2010

Tak budúce tehulky zajtra o pol desiatej idem po babatka🙂konečne zažijem tehotný pocit😀 Dufam ze vydrží aspon 9 mes.😀
Na chvilku si potrebujem oddýchnuť od koníka Tak sa ozvem o pár dni.😉

luko
8. mar 2010

...boze...sak ja si nemozem dovolit nebyt tehotna...sak tie kila co som od hormonov nabrala zamaskujem uz len tehu bruchom 😅 😀

pekny den kocky, dufam, ez ked tu o par dni nakuknem, uz tu budu prava tehu vlna 😵

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
darla27
8. mar 2010

Tak to tam zajtra budeme viacere, ja dufam ze do zajtra uz nebudem mat ms nech tam netraposim. 😀
Luko, neboj, mas to za par, onedlho budes mat v pase za tou bodkou tt. Verim tomu! 😵
Kolko si pribrala? Ja tiez badam, ze mi vybehlo akosi brucho a to mam zatial len diphereline.
Ja som povedala, ze pokial to bude negativne, idem na drasticku dietu nech cez leto nevyzeram ako tank. 😝
Myslite ze ked si zajtra vezmem fostimon, mozu mi ho prvy krat pichnut oni rano a dalsiu si mozem pichnut az dalsi den vecer? Potom to budem pichat uz stale v rovnakom case, nevadi ked ta prva bude rano?
Kedy mi povedia kedy bude dalsia kontrola? Hned po uzv alebo budem volat o druhej?

luko
8. mar 2010

myslim tak 4 kg..ja som si povedala, ze ked nie tehu...tak opat cvicenie...boze..v.yslis ma...ty vies ako neznasam sport...daj nech je to radsej tehu 😀

darla...oni ma upozornovali, ze to musim v pribl. rovnakom case, takze sa ich radsej opytaj 😉

ppismenko
8. mar 2010

luko zajtra sa drz uvidis vsetko dobre dopadne......uz som to pisala ze vsetky budeme tehu 😀 😀 😀

luko
8. mar 2010

dakujeeeeem 🙂 maminu nakoniec operuju az v stredu..t.ak to mame den po dni 😉

strelka11
8. mar 2010

ahoj luko ja som si neskoro vsimla tvoju gratulaciu,velmi pekne dakuuuuuuuujeeeeeeeeem 😀 😀 😀
idem zajtra na krvicku a na ultr tak som zvedava co tam bude vidno a co povie krvicka o HCG,dakujem,dakujem a aj tebe prajem vela trpezlivosti a aby si dosla do usesneho konca 😵 😵 😵

luko
8. mar 2010

krvička povie to čo povedal testík...to je isté 😉

luko
8. mar 2010

no a dík, že si nám to tu spustila...konečne 😉

luko
8. mar 2010

no ale už vážne mizím...pozerám Avatara...nudaaaaaaa

nemko
8. mar 2010

kocky prosim vas kolko stoji IUI v Gyn Five?

nemko
8. mar 2010

nelly lenze tam su dve ceny a nechapem ich skratkam 😀

nelly3
8. mar 2010

ani ja 😀

nemko
8. mar 2010

😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre