Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

darla27
8. mar 2010

Ta lacnejsia je cena za IUI s manzelovymi spermiami a ta drahsia je cena za IUI s darcovskymi. 😉

nemko
8. mar 2010

darla vdaka 😉

ppismenko
8. mar 2010

babenky ja som si vsimla ze to moje spinenie po utrogestane.....rano a aj po poobednajsej davke....sestricka mi povedala ze pri spineni ho mam zapit.....zeby to bola len nahoda? zapijate ho niektora?

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppismenko
8. mar 2010

mna picha vsade 😀 😀 😀 sem tam ma pobolieva v podbrusku a picha ma viac v pravom vajecniku a niekedy nic.....co ty? ako sa citis?

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppismenko
8. mar 2010

o embrijkach som citala v brusku mas tie prave neboj...viem lahko sa mi pise.....mrcha nema sancu zo zaciatku som pisala ze budeme vsetky tehu....nevykrutis sa z toho je to objednane 😉
to cakanie je neopisatelne....ale tento tyzden to uz pojde raz dva ,len vysledok nech je taky ako ocakavame myslim ze dlha bude streda 😀 😀 kym sa dozvieme vysledok....nevies kedy sa robi uzv?

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppismenko
8. mar 2010

ja som tiez salanka....ani nehovor po opu som bola hotova....mali sme 8 vajicok a oplodnili sa dve.....hned som mala cierne myslienky

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppismenko
8. mar 2010

mali sme 8 z toho boli zrele 4 a oplodnili sa 2 mali sme aj ICSI
pri transfere ti hovorili nieco o sliznici? baby cakatelky tu pisu ze im hej ale neviem kam chodia....mne povedal drabek len ze je vsetko v poriadku.....som prvy krat na ivf a ani poriadne neviem co sa ich mam pytat

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppismenko
8. mar 2010

odpisala som ti aj v druhej teme 🙂 hej v nedelu som bola.....toto mas prve ivf?

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppismenko
8. mar 2010

ja som bola na 10:30 ale cakala som lebo mali sklz....

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppismenko
8. mar 2010

ked som bola ja tak sme isli dve ale pred nami mal drabek prestavku
idem hajat pekne snicky

luko
8. mar 2010

kocky, ...mam z centra jednu tabl. uzit 2 hodky pred tranferom a potom mam spazmopan vaginalne...ale pozeram vobec nemam napisane kedy si to dat a viem, ze nam to hovorila sestricka ale zabudla som od stvrtka neviete kedy to uzit

luko
8. mar 2010

tak nie...spazmopan je rektalne 😅

ppismenko
9. mar 2010

krasne ranko prajem....
luko ten cipok je asi hodinu pred transferom a tabletku dve hodky pred transferom.....mala som to pisane v pokynoch pre transferom.....inak tfuj tfuj tfuj.....myslim na teba

luko
9. mar 2010

mam po...tak ako som beola nervna..po transfere to skratka opadlo..bola som ako v rauši skratka sa nieco zavrsilo a uz ziadne pichanie, sledovanie, vyvolavanie do centra, ziaden stres...kocky boli hodene a bez ohladu na vysledok, zivot ide dalej mam celkom dobry pocit

tak davam si kratku pauzu od konika aby som prisla na in myslienky...ale samozrejme (snad dobry ) vysledok napisem ked budem vediet

inak sme sa stretli styri kocky z piatich co sme boli na OPU a sli sme spolu presne tie dve, co sme vedla seba lezali na lehatkach 😀 akurat tejto kocke sa to nejak pomaly vyvijalo tak musi o dva dni volat co s ostatnymi (ale 6 jej zamrazili hned po oplodneni a 6 islo na PK), my mame volat zajtra co s ostatnymi..tak dufam, ze tie sa tiez nevyvijali prilis pomaly...ale co uz neovplyvnime...co sa ma stat nech sa stane 😉

tak davam si kratku pauzu od konika aby som prisla na in myslienky...ale samozrejme (snad dobry ) vysledok napisem ked budem vediet , DO OPLODNENIA🙂

evitkamalicka
9. mar 2010

luko silno drzim palceky, nech sa mimi krasne zahryzne

luko
9. mar 2010

dakujem evitka 🙂

evitkamalicka
9. mar 2010

a kolko ti vlozili?

luko
9. mar 2010

2 🙂

evitkamalicka
9. mar 2010

tak teda nech sa aj obe zahryznu 😉

luko
9. mar 2010

to im teda radim! 😀

luko
10. mar 2010

tak sa zas hlasim na moment,
bojovnici nasi zabojovali a mame 4 mrazacikov
takzre zhnutie....9 vajicok, 8 oplodnenych, 2 v brušku a 4 v chladničke
vcera som sa citila strasne tehotno a dnes sa necitim nijak

nelly3
10. mar 2010

jejj luko gratulujemmmm moccc, a 2 ostatne sa kde podeli? 😕 super vy ste mali aj ICSI?

luko
10. mar 2010

nelly...to dve to asi vzdali...no 😅 ano...mali sme ICSI...muz mal na prd spg,
ale...na kvantite nezavisi tak ako na kvalite...tak dufam, ze bublinky bojujuuuu v brušku...zlaticka moje 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre