Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lumya
14. mar 2010

Monika, bola som o desiatej, vklad robil Dr.Harbulak. Drzim Ti moc palecky, nech sa aspon jeden pevne drzi 🙂 aj ked ja mam velke obavy, lebo som den po vklade dostala zapal sedacieho nervu, a tie obrovske bolesti asi embryjkam neprospeli....proste pech ☹

monika71
14. mar 2010

bude dobre nemboj, počuj moja, aj mna robil on, mala som byť o 10 tej, ale bol menší sklz, nenakukla si náhodou ku mne do tej operačky či čoi to je, kde to robili? lebo nejaká baba tam nakukla a zamavali sme si, a pri odberoch, stále menili usmev, hmmmmmmmmm... 😉

lumya
14. mar 2010

Monicka, haha, to je supa...no jasne 😀 😀 😀 ja som tam nakukla, lebo som hladala sestricku....a stretavali sme sa na chodbe tusim cely tyzden, este som po Tebe aj preberala stafetu u Dr.Drabeka 😅 aka som rada, ze Ta tu mam 😀

lumya
14. mar 2010

a este k tomu obe trojkove 😉

monika71
14. mar 2010

no supeeeeeeeeeeer, takže mame stretko 22.3.? aspon sa tam už nebudem nudiť sama, supeeeeeeeer 😀 😀 😀 som to niekde tušila či tu nie si niekde 😀

lumya
14. mar 2010

vyborne, to som rada....skoda, ze sme sa nedali do reci uz skor 😒 ale nikdy nie je neskoro...ja tam budem stepovat 22.3. uz velmi skoro rano....myslim, ze nedockavost to isti...suprove !!!! a chodis aj Ty Dr.Drabekovi?

monika71
14. mar 2010

aj ja myslím, ale ja chodím k Behunovej, no škoda ale ano máš pravdu, nikdy neni neskoro, aj ja tam budem skoro, lebo vyrazím tak ako obvykle a to tam budem už oklo 7 mej -7.10.jej jak sa ti 😅 😅 😅 teším

lumya
14. mar 2010

odkial cestujes? mimo BA? a ozaj, je to Tvoje 1.IVF? my sme na druhom, v prvom sa transferovali dve embryjka, jedno sa ujalo, ale potom v 5.tt spontanny ....

lumya
14. mar 2010

dnes sa uz lucim, musim do sprchy a s tym zapalenym sediacim nervom to vidim na dlho....len po schodoch prejst je etapa zivota 😖 zajtra som tu, cakam nove spravicky, ako sa citite, a Monicka, opiseme si nejake "priznaky" 🙂 pekny vecer

monika71
14. mar 2010

mimo BA, z DS, a ano je to moje prvé IVF, minulý rok som otehotnela normálne a pak vo februári v 6 tt potratila a odvtedy sa nedarí, a kedže budem mať 39 v juni tak sme chceli stihnut aspon jedno preplatenie poistovne, aby sme si raz nepovedali že sme tutu možnosť premrhali.tak sa teškám na stretko, vieš bolo mi tam tak otupno, človek tam nikoho nepozná neni s kým si pokecať, takto aj ked neskoro aj tak,.....

monika71
14. mar 2010

oki, tak dobru nocku a zajtra papa 😀

luko
15. mar 2010

ahojte 😉
tak hlasim, 6 den po ET /PK/ test neg. 😒 mozno bolo skoro...ale viem, ze niektorym uz ukazalo co mali PK
dalej netestujem, ak do piatka nedostanem MS idem na krv...dam vediet,
ci sa
a) podarilo 🙂
alebo
b) ideme na ket

pekny tyzden prajem vsetkym

monika71
15. mar 2010

dobre ranko luko, chcem sa opýtať či ten 6. den si rátala odo dna ET alebo den po ET? aj ja som dnes hovorila mužovi že dnes si urobím, a aky si použila test?

nelly3
15. mar 2010

ahojte 🙂 luko ja si myslim, ze je to dost skoro 😉 majaja75 a ty ako? ty ides skor na krv ako luko vsak? ty si testovala ci nechas to na krvicku? no ja by som s uz aj mohla objednat na konzultaciu pre KET-om vsak 😵

luko
15. mar 2010

monika...den ET som neratala...mala som nejaky z DMky...ale nazov neviem..
nelly...viem, ze mozno skoro, ale niektorym kockam co mali PK uz ukazalo na 6ty den...tak som skusila...no nic..tak budem cakat do stvtka alebo piatka na krv 😉

lumya
15. mar 2010

luko, nevesaj hlavu, siesty den je velmi skoro...men minuly IVF den pred krvou ukazalo negativny vysledok...a na druhy den bola krv pozitivna...

lumya
15. mar 2010

chcela som ti napisat uz doobeda, ako si napisala, ale zial, v praci mozem konika len citat, aktivne sa zapajat nesmiem...

luko
15. mar 2010

dakujem....ono nikdy nepotesi biely test, aj ked clovek vie...ze mozno bolo skoro...len som skusila, ci nebudem z tych vyvolenych,c o im to ukaze uz na 6ty den 😀 ale som v pohode...ved uz to neovplyvnim, takze cakam a cakam jak na Godota 😀 chapem, ze zmrzlinky moje by sa radi dostali z mrazaku von...ale ja im odkazujem na dialku....nech pockaju do druheho tehu... 🙂 🙂 🙂

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
15. mar 2010

blahozelaaaaaam 🙂 🙂 🙂 si mala nervy pozerat aj po pol hodine? 😀

krisruska
15. mar 2010

Prajem pekný podvečer! Chcela by som niektorej z Vás spýtať, či nepoznáte doktorku Behúňovú z gf, 9.4 mi má robiť laparoskopiu, tak či ju...?

luko
15. mar 2010

poznam...ale mne robila len dva krat UZV 😉

lumya
15. mar 2010

majaja....a to len tak sucho oznamis??? strasneeeeeee blahozelam 😀 😀 😀 juj, superrrrrrr

lumya
15. mar 2010

ake bolo HCG?

luko
15. mar 2010

zeeee, moja rec lumya... 😀

lumya
15. mar 2010

luko, ale neboj, ani my sa (dufam) nedame zahanbit !!!! ty ides na krv uz tento tyzden?

luko
15. mar 2010

jo...v piatok 😉

lumya
15. mar 2010

krisruska, Dr.Behnunovu pozname asi vsetky, doktori sa pri Tebe v GF menia...je velmi fajn

lumya
15. mar 2010

luko, dufam, ze okamzite nam das vediet...ja budem v praci napate sledovat...aj ked, zial, odpisat Ti budem moct az z domu....nase bezpecnostne opatrenia ohladom internetu 😢

luko
15. mar 2010

jasne...vsak cez mobil napisem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre